Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    zu Teacher
    Posts Thanks / Likes

Exclamation Bilete concert Rolling Stones & G. Michael

Am 2 bilete la George Michael - VIP la tribuna 0 - 550 Ron/ buc, 2 bilete la Tribuna 1 - 300 Ron/ buc, concertul este la Lia Manoliu pe 31 mai. Primul venit, primul servit. 2 bilete la Rolling Stones in fata scenei 300 RON/ buc, si 2 bilete la tribuna I - 300 RON. Concertul este pe Lia Manoliu 17 iulie - Reduceri la mai multe bilete cumparate Tel :0722944714

4x4 Expert
    Posts Thanks / Likes

Bijnitzarule!

zu Teacher
    Posts Thanks / Likes

Thumbs up

Quote Originally Posted by sote View Post
    Bijnitzarule!
    My bad..oricum anuntul ramane valabil ptr cine intereseaza...
    Last edited by str-evo; 12th April 2007 at 21:17. Reason: Ai dreptate Sote prea am luat-o in serios , sorry!

4x4 Expert
    Posts Thanks / Likes

moo da azi nu mere gluma sau ce?

Imi cer scuze dar nu era vorba de nici o jignire.

Bafta

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Sugerez adminilor sa-l stearga si sa-mi dea IP-ul lui! Eu m-am chinuit ca prostu' sa ma loghez la site-ul ala de kkt a lui RTC pentru ca nesimtiti sa le vanda la suprapretz.... RUSINE!

zu Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by cde34 View Post
    Sugerez adminilor sa-l stearga si sa-mi dea IP-ul lui! Eu m-am chinuit ca prostu' sa ma loghez la site-ul ala de kkt a lui RTC pentru ca nesimtiti sa le vanda la suprapretz.... RUSINE!
    Bai M**e pe cine faci tu nesimtit? daca vrei ip meu ti-l dau eu nu altcineva, oricum nu ai ce face cu el , mai esti si magar pe deasupra, daca vb frumos poate luai bilet LA PRET ORIGINAL asa..dute la plimbare pe izlaz... PS: daca ti-a fost sila sa Ai exclusivitate la biletele pentru concertul The Rolling Stones. Trimite un SMS gratuit la 1855 între 28 mar-1 apr şi cumpără-ţi biletul din timp. ...e problema ta

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by str-evo View Post
    Bai M**e pe cine faci tu nesimtit? daca vrei ip meu ti-l dau eu nu altcineva, oricum nu ai ce face cu el , mai esti si magar pe deasupra, daca vb frumos poate luai bilet LA PRET ORIGINAL asa..dute la plimbare pe izlaz... PS: daca ti-a fost sila sa Ai exclusivitate la biletele pentru concertul The Rolling Stones. Trimite un SMS gratuit la 1855 între 28 mar-1 apr şi cumpără-ţi biletul din timp. ...e problema ta
    Am bilet, doar ca oamenii ca tine imi fac sila. Ce sa faci, nu ma pot abtine. Da-mi IP-ul daca esti om de cuvant.

zu Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by cde34 View Post
    Am bilet, doar ca oamenii ca tine imi fac sila. Ce sa faci, nu ma pot abtine. Da-mi IP-ul daca esti om de cuvant.
    si iti place asa sa te bagi in treaba....aiurea..sau vrei sa ai si tu posturi mai multe pe rdi a? Ip-ul tre sa il afli singur gabore.... Pregateste-te ptr concert man si lasa-ne , si ptr informarea ta :biletele nici macar nu sunt ale mele personal .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)