Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Default PE CUVANT DE ONOARE!

Cand va veni clipa mult asteptata si vom putea viziona pachetul DIGI sub o forma sau alta(nu legal),aveti cuvantul meu de pici ca nu o sa mai fac nici o reclamatie in privinta receptiei acestui pachet,voi fii cel mai multumit indiferent care va fii atunci calitatea acestui pachet

Toata stima
    Piciul Alcoolistul

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Re: PE CUVANT DE ONOARE!

Quote Originally Posted by piciul
    Cand va veni clipa mult asteptata si vom putea viziona pachetul DIGI sub o forma sau alta(nu legal),aveti cuvantul meu de pici ca nu o sa mai fac nici o reclamatie in privinta receptiei acestui pachet,voi fii cel mai multumit indiferent care va fii atunci calitatea acestui pachet

Toata stima
    Piciul Alcoolistul
    Lasa-l fra sa mearga rau,ca facem si noi un ban.....

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

@ [email protected]

Nu stiu cum faci tu bani,dar eu sigur imi fac nervi pe teme asta,iar ca sa-mi treaca nervi trebuie sa consum ceva bere, dar crede-ma ca am si eu o limita,imi este frica sa nu ma lase ficatul

Toata stima
    Piciul Alcoolistul
    Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

ce n-as da sa vad si io astea sparte
    1.8m, 0.3 invacom, Humax 5400, dm100, dm500, dm 800, 42E-30W, ccam 2.1.3.

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Fratilor nu santeti de acord cu mine de nu scrieti parerile voastre in acest topic

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Piciule ai perfecta dreptate dar lucrurile sint mult mai complicate decit par la prima vedere.
    In primul rind o foarte mare parte din pachete au ajuns peste gard si deci posesorii acestor ciudatenii numite "kit-uri RCS" nu-si permit sa faca taraboi prea mare din doua motive.
    1.se simt cu musca pe caciula.
    2.se multumesc si cu, calitatea 3-a dupa ce au tinjit atita vreme dupa un TVR ,Pro si nu mai zic de HBO, la care multi nici n-au visat si care au fost nevoiti sa se multumeasca cu programe gen zerOTV sau TARA(lui )F(ane spoitoru)TV.

Cei citiva care totusi se decid sa sesizeze,sint luati imediat in primire de "Oamenii de Bine" care fiind implicati direct in aceasta afacere nu au nici un interes ca imaginea RCS-Digi sa fie terfelita.
    Acesti "Baieti bine intentionati" nu podidesc sa preamareasca si sa ovationeze fiecare "BIJBA" a tehnicienilor RCS in drumul lor spre NORMALITATE.
    Partea proasta este ca si concurenta in loc sa profite DOARME si inca intr-o forma comparativa cu SOMNUL DE VECI.

Parerea mea este ca singura solutie ar fi sesizarea OPC-ului.
    Ce va opreste s-o faceti?
    Sau credeti ca lucrurile se vor indrepta numai prin sesizari mai mult sau mai putin ironice ale tale?
    Oricit adevar ar contine ele si oricat ar scoate in evidenta lipsa de PROFESINALISM si NESERIOZITATEA firmei cu pricina,ele nu vor schimba nimic.
    AMATORISMUL va continua iar unii vor preamari in continuare MAREA VICTORIE repurtata de JijiTV in batalia cu SOMNOROASA CONCURENTA.

Cu stima:
    circotasul de serviciu

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Piciule la voi la gradinita e saracie mare! N-ai 6 parai pe luna sa platesti abonamentul ? Fratilor eu pun 5 $ pe luna si ii platesc abonamentul lui Piciu.Cine mai da un dolarel pentru scolarel ?

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Pisti
    Piciule la voi la gradinita e saracie mare! N-ai 6 parai pe luna sa platesti abonamentul ? Fratilor eu pun 5 $ pe luna si ii platesc abonamentul lui Piciu.Cine mai da un dolarel pentru scolarel ?
    Da frate si aici ai dreptate dar acest site nu sa nascut din dorinta de a plati un abonament oficial, sau cel putin asa cred eu cu mintea unui scolarel
    Toata stima
    Piciul Alcoolistul

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)