Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Intrebare pentru Admin

Se tot discuta pe forum ca o sa apara oportunitatea folosirii unui singur abonament Digi pe 2 receptoare Humax II + .
    Pot sa aflu un raspuns cand va fi posibil acest lucru?
    La cine va trebui sa ma adresez pentru a cumpara un al doilea receptor Humax ,si cine va face imperecherea lor pentru a fi functionale in conditiile nou create?
    Intreb acest lucru intrucat eu de obicei platesc in luna Martie abonametul pe urmatoarele 3 luni in avans, si platesc acum 2 abonamente, si nu as vrea sa mai platesc pentru 2 abo daca va apare posibilitatea aceasta.
    Astfel, daca stiu ca maxim in decursul lunii Aprilie 2007 se va rezolva cu 2 rec pe un singur abo , nu as mai plati decat pe o luna in avans.

Multumesc anticipat pentru raspuns.

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by petrica_dumitriu View Post
    Intreb acest lucru intrucat eu de obicei platesc in luna Martie abonametul pe urmatoarele 3 luni in avans, si platesc acum 2 abonamente, si nu as vrea sa mai platesc pentru 2 abo daca va apare posibilitatea aceasta.
    Astfel, daca stiu ca maxim in decursul lunii Aprilie 2007 se va rezolva cu 2 rec pe un singur abo , nu as mai plati decat pe o luna in avans.
    Cu astfel de intentii s-ar putea sa-i convingi sa nu mai scoata niciodata oferta aia

Junior Member Master
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Exclamation

Quote Originally Posted by rpintea View Post
    Cu astfel de intentii s-ar putea sa-i convingi sa nu mai scoata niciodata oferta aia
    numai asa se explica atitudinea lor.Oare cati abonati platitori au doua sau mai multe abonamente? 5-10%

Haiduc Expert
    Latitude: 44.202°, Longitude: 27.322°, Bărăgan City
    Posts Thanks / Likes

Stai draqu în banca ta şi nu mai plăti în avans......Nu ai şi tu un preten camionagiu transatlantic să achite factura pentru tine, lunar?
    Kworld DVB-S 100 PCI, Golden Media Wizard HD Vote, offset 0.8Fe + 1.15Fe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)