Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 10 of 10
    Junior Member Friend
    Posts Thanks / Likes

Default Vreau Digi acum! :)

De ce nu imi pot cumpara un receptor + cartela Digi ACUM, ASTAZI, in Bucuresti ? Cum se face totusi ca nu exista pe nicaieri de vanzare ? E cam aiurea, am ramas cu hyundaiul in 4444 pe alte taramuri si vroiam sa trimit altceva repede. Pls ma poate ajuta careva cu o informatie ?

Thx

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Suna la DTH Romania , poate mai au .

Junior Member Friend
    Posts Thanks / Likes

Am sunat si din pacate trebuie sa revin saptamana viitoare

De ce dracu nu face Digi un parteneriat cu Prigoana sa isi faca fabrica de receivere :P La ce numar de cereri au ar fi banal

Mama lor, la Staicovici cica nu au cartele, alta tampenie...

Si pierde omul meciul cu Argesul din weekend

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default achizitionare digi tv

urmareste caravana digi tv si te abonezi pe loc, o gasesti dimineata la sediul central cand pleaca, so pe ei si te vor rezolva, dale telefon conf reclamei mincinoase pe care o emit.
    sa le fie rusine ca nu respecta consumatorul sunt niste , daca vor clienti de ce nu fac fata?se ?sunt cei mai tari, am toate normele de subscriptie pot sa spun ca din punct de vedere pret, calitate, programe, pozitie satelit, meniu receptor, antena, lnb
    de ce nu fac o linie verde in toate retelele de telefonie fixa pentru activare si deranjamente?
    www.geflomedia.cabanova.ro Filmari video profesionale. sisteme CATV, VOT, PSI, PC
    geana harry florin - cioranii de sus- prahova

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by dannyb View Post
    De ce nu imi pot cumpara un receptor + cartela Digi ACUM, ASTAZI, in Bucuresti ? Cum se face totusi ca nu exista pe nicaieri de vanzare ? E cam aiurea, am ramas cu hyundaiul in 4444 pe alte taramuri si vroiam sa trimit altceva repede. Pls ma poate ajuta careva cu o informatie ?

Thx
    Du-te la Mirosatul lui Fanta, m-au servit imediat, binenteles pe net, in doua zile am primit rec Humax

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by geflomedia View Post
    de ce nu fac o linie verde in toate retelele de telefonie fixa pentru activare si deranjamente?
    subscriu, si cred ca nu le-e deschis nimeni tartacuta

Junior Member Friend
    Posts Thanks / Likes

pentru ca la romanica, nu te mai poti astepta la customer service decent sau vanzari eficiente decat din partea unei companii straine, poate; ori cum toti strainii care vin si investesc aici ori cumpara solutii existente ori se asociaza cu romani, afla si ei ca se pot scuti multi bani, CA INCA SE MAI POATE, si lasa ca romanul e invatat pe drumuri si pe la cozi.
    In USA de exemplu, la faimosul COX care este un gigant, daca aveam o problema sosesc ei la mine acasa imediat, cu piesa care e stricata sa mi-o inlocuiasca.
    Ar mai trebui umblat la legislatie putin si aici cred ca ANPC mai are de lucru.
    Cum sa nu te enervezi, asa din lucruri din astea marunte.

Dar poate ca oamenii se multumesc cu milionul de utilizatori si vand suficient, de ce sa vanda mai mult ?

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

vezi k nu mai exista caravana de digi asa ca doarla dealer sau mai sigur la staicovici cand au pe stoc

Haiduc Expert
    Latitude: 44.202°, Longitude: 27.322°, Bărăgan City
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by geflomedia View Post
    ...................
    Linie Verde zici? Vrei să dea faliment la câte apeluri o să primească...
    Kworld DVB-S 100 PCI, Golden Media Wizard HD Vote, offset 0.8Fe + 1.15Fe

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by digitalman2 View Post
    vezi k nu mai exista caravana de digi asa ca doarla dealer sau mai sigur la staicovici cand au pe stoc
    Gresit! Chiar azi am intalnit caravana digi. Ce credeti ca faceau? Incercau sa recupereze conserve dintr-un anume "cartier". Interesant e ca luau doar conservele, antenele au ramas prin curti si pe console.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)