Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4
    Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default o mina de ajutor va rog

sint putin disperat am si eu nevoie de ceva romanesc prin s....g pe unde am incercat nu se putea pt ca eu folosesc cccam 1.62
    va rog daca poate cineva sa ma ajute
    pe p.m.
    numai bine

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

haideti mai baieti chiar nu poate nimeni
    cea mai mare parte de aici sint maistri si nimeni nu vrea sa ajute.tot timpul se cere ceva la schimb dar gesturi de prietenie numai exista.eu am digi tv si nu stiu sal folosesc pe dream si tare ma-s bucura macar de mar ajuta cineva in acest lucru.si la urma cit este un dream in plus sau minus pentru voi
    im-i cer scuze daca am suparat pe cineva,dar asta este realitatea si nu as fi dorit sa o spun dar altii-exemplu un grec-ma ajutat sa folosesc dreamul pe s....g de la care am si citeva pachete fara nici o pretentie si sa nu uitam acest lucru este un hoby si dorinta de a reusi ca dar nu ne uitam noi la toate programele care se desfac
    inca o data mii de scuze si numai bine

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Pai cine are cccam ? Dupa ce vei pune cardul de Digi (nu e usor) in dream , pune gbox si se vor gasi multi amatori sa te contacteze

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

asa este nu este usor din cite am citit eu pe unde am apucat si mai ales pt. un incepator in dream. cunostintele mele in dream sint 5 sau 10 procente si tare as vrea sa arunc hunday in beci ca o panarama mai mare de receiver nici ca am mai vazut dar ma zbat mai departe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)