Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Exclamation pe cind TV 1000 din danemarca...

am si eu o intrebare...cu multi ani in urma defunctul TVS Holding din Brasov redifuza pe reteaua de cablu TV 1000 si TV 1000 Cinema,sa nu mai zic de Filmnet + sau Sky Movies.mai stie cineva ceva de ele?..eu sint abonat Digi Tv si am sarit in sus acum 1 an cind aparea in grila Digi canalul TV 1000...dar dezamagire ,era versiunea Balkanic...chiar asa mare e monopolul HBO ?oricum HBO este mult mai slab decit TV1000 ...am accesat siteul tv1000.dk.diferenta enorma la programele de acolo cu ce avem noi pe aici...

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by karoly1975 View Post
    am si eu o intrebare...cu multi ani in urma defunctul TVS Holding din Brasov redifuza pe reteaua de cablu TV 1000 si TV 1000 Cinema,sa nu mai zic de Filmnet + sau Sky Movies.mai stie cineva ceva de ele?..eu sint abonat Digi Tv si am sarit in sus acum 1 an cind aparea in grila Digi canalul TV 1000...dar dezamagire ,era versiunea Balkanic...chiar asa mare e monopolul HBO ?oricum HBO este mult mai slab decit TV1000 ...am accesat siteul tv1000.dk.diferenta enorma la programele de acolo cu ce avem noi pe aici...
    TV 1000 nu mai este ce a fost odata,SKY Movies gasesti cate vrei pe 28grest dar codate ,filmnet(a fost odata) si stai linistit ca HBO nu are monopol numai ca e peste Tv 1000 cu mult....

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

TV 1000 Scandinav din ziua de astazi nu mai prezinta acel interes urias de acum 7-10 ani cand era in D2 Mac.In aceea perioada era programul nr 1 pentru iubitorii de filme artistice.

TV 1000 Nordic este un produs premium si este distribuit exclusiv prin pachetul Viasat.

Daca actuala versiune TV 1000 Balkan ar fi fost destinata numai Romaniei va asigur ca ar fi avut cu content ma interesant dar sunt probleme cu drepturile de transmisie a anumitor filme in alte tari (Bulgaria,Serbia...)

In concluzie , nu o sa avem niciodata TV 1000 Nordic oficial si subtitrat in Romania.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

dacianova Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Jymy View Post
    TV 1000 nu mai este ce a fost odata,SKY Movies gasesti cate vrei pe 28grest dar codate ,filmnet(a fost odata) si stai linistit ca HBO nu are monopol numai ca e peste Tv 1000 cu mult....
    Poate este "mult" peste TV 1000, dar nici HBO nu mai e cea fost. Acum dau o gramada de filme de duzina si ffffffffff multe reluari. Singura chestie pe care au facut-o e faza cu dolby digital si atit. Si apropo, tare sunt curios sa stiu si eu cine prinde HBO dolby digital. Cam citi abonati.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)