Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4

Thread: MD Wrapper Help

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default MD Wrapper Help

Am instalata in plugins la My Theatre v3.08, MD Wrapper v126d.
    Decodarea shi restul cele Super, insa acel MD Wrapper i-mi cauzeaza numai dureri de cap.
    Concret,daca vreau sa-l deschid din meniul lui My Theatre acesta i-mi blocheaza complet programul.Acesta poate fi oprit in acest caz numai cu clic dreapta pe shortcut-ul de pe toolbar.Intimplator am reushit de vreo doua-trei ori sa-l deschid shi am observat ca acesta dispune numai de Option(s).
    Paradoxal in Help la My Theatre se prezinta MD Wrapper v1.24a,care pe linga Option(s) mai dispune shi de EPG shi de Teletext.
    Intrebare:Cum ashi putea scapa de acest indeajuns s-au evenual de unde ashi putea face rost de MD Wrapper v1.24a?
    P.S.Mentzionez ca ma intereseaza acest MD Wrapper din prisma vizionarii cu subtitrare in romaneshte a lui Viasat Explorer shi mai putzin a lui TV 1000 East
    Cu Respect, intregii familii RDI.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

?
    HELP PLEASE.

Anonymous
    Guest

Ultima versiune de MDWarper pe care o stiu eu e 1.26c.... nu stiu de unde ai tu 1.26d. In fine ..... MD warper e un plugin care nu iti pune subtitrare ci un plugin care iti ofera sa rulezi pluginuri create pentru programul MultiDec in alte aplicatii. Vezi ca probabil ori ai un fake ori altceva nu e in ordine la tine acolo

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

MD Wrapper v126d se gaseshte la http://multidec.host.sk/download_dvbcore.html
    Nu-mi dau seama ce ar putea sa nu fie in ordine cu programul,dar cum spuneam mai sus i-mi era necesar pentru subtitrare pe cele doua canale.Nu o sa mai revin la acest subiect deoarece am vrut mai mult sa vad modul de lucru la subtitrarea in limba romana.
    Totushi apreciez raspunsul cu toate ca nu am fost pe deplin lamurit.
    Cu Respect

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)