Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
    Junior Member Junior
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default vreau sharing pe net

am un echosmart 770 si vreau pe cineva sa ma ajute si sa-mi spuna cum se face sharing pe net [email protected]

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Pai primul lucru cred ca trebuie sa cauti un site unde se discuta despre astea. Nu stiu, poate la www.voceaevangheliei.ro . Si dupa aia te intorci aici si ne spui ce-ai aflat si unde mai ai nelamuriri. Pe urma noi o sa mai citim, o sa ne documentam si o sa-ti rezolvam problema.

Administrator Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by nrares View Post
    Pai primul lucru cred ca trebuie sa cauti un site unde se discuta despre astea. Nu stiu, poate la www.voceaevangheliei.ro . Si dupa aia te intorci aici si ne spui ce-ai aflat si unde mai ai nelamuriri. Pe urma noi o sa mai citim, o sa ne documentam si o sa-ti rezolvam problema.
    Nu pe bune ,din primul post al lui l-ai facut varza !
    nu-i frumos ,asta pentru cultura ta generala !
    hmmmm
    MAGAZINE ONLINE LA CHEIE - DEMO - WWW.DIGICART.RO - Magazine online la cheie in 24 de ore, sisteme de plata integrate, module de curierat integrate.

alex1
    Guest

Default pt mirelus

sharingul nu este disponibil inca ,dar te rog mai asteapta pana se va posta versiunea sharing echosmart 770-790 ok. NU POT MAI MULT SA TE AJUT.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Danni,

Tocmai ca fiind la primul lui post putea sa zica un "Ziua buna", sa spuna ce a facut pana acum, unde s-a incurcat si atunci sigur se gasea cineva sa-l ajute. Si sa nu-mi spui ca nu stie nimic despre sat si TV ca nu te cred, tocmai faptul ca se arunca direct la sharing arata ca ceva, ceva stie. E foarte usor sa vii sa iei totul de-a gata si sa nu pui mana sa citesti cate ceva. Si cu asta gata, am pus punct.

Va anunt ca nesimtirea a atins cote alarmante si mie mi-e de ajuns. O sa-mi faca placere sa mai citesc pe-aici din cand in gand dar sigur de scris nu o sa mai scriu nimic.

alex1
    Guest

Default mirelus

Tu trebuia ,nu te supara ca spun ,sa zici un buna seara si sa spui ce ai facut pana acuma ! deci da-i si lui nrares putina dreptate, si nu te supara pe el.

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

bună alex să stii că nu mă supăr am cerut şi eu un pic de ajutor n privinţa asta dar dacă nu binevoiţi sa mă ajutaţi nu este nici o problemă ,de altfel să ştiţi ca mă pricep foarte bine la antene ,instalez orice fel de antenă cu orice fel de motor şi cu orice fel de receptor.

zzzzzzzzzzzzz Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by mirelus View Post
    ...de altfel să ştiţi ca mă pricep foarte bine la antene ,instalez orice fel de antenă cu orice fel de motor şi cu orice fel de receptor.
    nu iti trebuie scoala

alex1
    Guest

Default pt mirelus

linkul unde gasesti este http://www.crosat.org/aploud/index.p...0the%20Company
    versiunea 2.65 are niste variante prin care poti face sharing pe net dar ti-am spus nu merge AI TRANSFER TO NETS, INTERSHAREUSERTOOL OK.nu stii serverul si nu ai cum sa afli

Safe User Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by nrares View Post
    Danni,

Tocmai ca fiind la primul lui post putea sa zica un "Ziua buna", sa spuna ce a facut pana acum, unde s-a incurcat si atunci sigur se gasea cineva sa-l ajute. Si sa nu-mi spui ca nu stie nimic despre sat si TV ca nu te cred, tocmai faptul ca se arunca direct la sharing arata ca ceva, ceva stie. E foarte usor sa vii sa iei totul de-a gata si sa nu pui mana sa citesti cate ceva. Si cu asta gata, am pus punct.

Va anunt ca nesimtirea a atins cote alarmante si mie mi-e de ajuns. O sa-mi faca placere sa mai citesc pe-aici din cand in gand dar sigur de scris nu o sa mai scriu nimic.
    Eu i-as spune mai plastic "foame de a vedea canale de calitate pe gratis" , iar acesta foame a ajuns atat de mare incat multi uita sa manace cu furculita si cutitul si baga "ghearele" direct in "coca".

Hai sa zicem pe forum e cat de cat acceptabil , pe mess insa a ajuns chiar insuportabil "banalul" salut a fost inlocuit cu ai sharing ....da-mi si mie

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

nimeni nu s-a nascut invatat , dar ca sa poti baga ceva la cap trebue sa mai incerci si singur sa cauti informatii pe mai multe site-uri nu sa pui o intrebare si sa astepti totul de-a gata , nu vreau sa te superi pe mine sau pe cineva de pe forum , si pe mine m-au certat cand am trecut de la echolite la dream si tot asa nu aveam habar acum putin cate putin bag la cap singur iar daca ma blochez undeva mai intreb si pe forum

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

dupa cıte ştiu forumurile sunt create pentru scopuri educative şi ımpartaşire a cunoştintelor(de buna voie bineteles),de ce atıta taraboi pentru nimic.Sunt membru a peste 200 de forumuri şi chiar daca greşeam un pic nu ma mustra nimeni ın halul asta,e pacat am venit pe acest forum deoarece ımi era dor sa conversez ın romana şi daca pot sa fiu de ajutor fratilor romani........................multa stima şi respect RDİ..."haideti sa fim mai buni"

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Da ,am nŢeles Cum Stau Treburile ,cam Ct Trebuie Sa Platesc ?

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

nu trebue sa te superi pt nimic , chiar nu are rost

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by mirelus View Post
    Da ,am nŢeles Cum Stau Treburile ,cam Ct Trebuie Sa Platesc ?
    Poate ca este bine sa afli adevarul : Nu poti fi ajutat ( cel putin in opinia mea )
    -In primul rind din motive obiective - share pe Echolite nu a depasit stadiul experimental/entuziast
    -In cel de-al doilea daca atit ai inteles citind pe forum mai bine te abonezi la cablu .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)