Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.


Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Silver Member Expert
    Join Date
    May 2002
    Posts
    2,364
    Posts Thanks / Likes

    Default Programul meciurilor de calificare la CM 2006

    Programul meciurilor de calificare la CM 2006:

    Clasament la zi :

    Olanda 10 9 1 0 25-3 28
    Cehia 10 9 0 9 32-10 24
    Romania 11 7 1 3 19-10 22
    Finlanda 10 5 1 4 21-15 13
    Macedonia 11 1 3 7 8-23 6
    Armenia 11 1 2 8 9-23 5
    Andorra 11 1 2 8 4-31 5


    18 august 2004 :
    Romania-Finlanda : 2-1
    Macedonia-Armenia : 3-0

    4 septembrie 2004 :
    Romania-Macedonia : 2-1
    Finlanda-Andorra : 3-0

    8 septembrie 2004 :
    Andorra-Romania
    : 1-5
    Armenia-Finlanda : 0-2
    Olanda - Cehia : 2-0

    9 octombrie 2004 :
    Cehia-Romania : 1-0
    Macedonia-Olanda : 2-2
    Finlanda-Armenia : 3-1

    13 octombrie 2004 :
    Andorra-Macedonia : 1-0
    Armenia-Cehia : 0-3
    Olanda-Finlanda : 3-1

    17 noiembrie 2004 :
    Armenia-Romania : 1-1
    Macedonia-Cehia : 0-2
    Andorra-Olanda : 0-3

    9 februarie 2005 :
    Macedonia-Andorra : 0-0

    26 martie 2005 :
    Romania-Olanda : 0-2
    Cehia-Finlanda : 4-3
    Armenia-Andorra : 2-1

    30 martie 2005 :
    Macedonia-Romania : 1-2
    Olanda-Armenia : 2-0
    Andorra-Cehia : 0-4

    4 iunie 2005:
    Olanda-Romania : 2-0
    Armenia-Macedonia : 0-0
    Cehia-Andorra : 8-1

    8 iunie 2005 :
    Romania-Armenia : 3-0
    Finlanda-Olanda : 0-4
    Cehia-Macedonia : 6-1

    17 august 2005 :
    Romania-Andorra : 2-0
    Macedonia-Finlanda : 0-3

    3 septembrie 2005 :
    Romania-Cehia : 2-0
    Armenia-Olanda : 0-1
    Andorra-Finlanda : 0-0

    7 septembrie 2005 :
    Olanda-Andorra : 4-0
    Cehia-Armenia : 4-1
    Finlanda-Macedonia : 5-1

    8 octombrie 2005 : Finlanda-Romania, Cehia-Olanda, Macedonia, Armenia si Andorra stau.

    12 octombrie 2005 : Finlanda-Cehia, Olanda-Macedonia, Andorra-Armenia. Romania sta.

    Programul oficial :

    http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/...PRLCTrpn1stSG1

  2. #2
    Gold Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

    Join Date
    Aug 2002
    Posts
    4,271
    Posts Thanks / Likes

    Default

    12 octombrie 2005
    Finlanda-Cehia, ora 18:30 : TVR 2, Premiere Sport (conferinta), YLE TV 2
    Olanda-Macedonia, ora 20:30 : Polsat Sport, MKTV Sat, SBS 6
    Andora-Armenia, ora 17 : Armenia 1

  3. #3
    Silver Member Expert
    Join Date
    May 2002
    Posts
    2,364
    Posts Thanks / Likes

    Default



    Tin sa-i multumesc lui @loko pentru ca s-a ocupat de acest topic
    si l-a actualizat si sper ca o va face si la urmatoarea campanie de
    calificare(sau necalificare ) !
    Daca ai chef si timp ai putea sa te ocupi de topicul deschis de @irishman
    cu jocurile echipelor romanesti calificate in grupele cupei UEFA!
    @irishman a postat un screenshot superb !

    http://www.********.com/f2/viewtopic.php?t=48269

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. programul tv art sports
    By tranceboy in forum Sport
    Replies: 1
    Last Post: 4th April 2006, 09:47
  2. Replies: 5
    Last Post: 6th February 2006, 17:59
  3. programul tv de la art sports
    By tranceboy in forum Sport
    Replies: 1
    Last Post: 15th July 2005, 17:41
  4. programul tv de la art sports
    By tranceboy in forum RDI - Satelit
    Replies: 5
    Last Post: 10th May 2005, 16:53
  5. Replies: 10
    Last Post: 8th July 2004, 13:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to Top