Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5

Thread: megabomba dolce

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

Default megabomba dolce

Dolce ofera posibilitatea conectarii a 4 televizoare la un singur abonament, cu plata in rate a 3 receivere si in custodie unul.

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

cu 75euro+tva bucata pot sa le vinda si 10 bucati...astia vor fi abonati pe viata la dolce... si fericiti posesori de cutii magice nds...

Mester Teacher

Posts Thanks / Likes

Tare sint curios...Unde ai auzit sau vazut tu oferta asta ? Eu cred ca ai visat si ai postat aici prin somn....

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Din partea mea pot sa dea si 100 de rec moca, atata timp cat eu le montez si sunt platit tot pt o instalare ma lipsesc de romtelecom si de kg lor de hartii care le completez de ma doare mana, fac miopie de la rubricile inghesuite in contract, ma imbolnavesc de nervi, la "abonatii" lor car vor sa le iasa cablurile din priza de perete instalata de constructorul casei care si-a batut joc de iei cu cablu de 2 lei vechi metru, subtire cat firu de par, care trec prin splitere de bazar.

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by vdiaro View Post
    ma imbolnavesc de nervi, la "abonatii" lor car vor sa le iasa cablurile din priza de perete instalata de constructorul casei care si-a batut joc de iei cu cablu de 2 lei vechi metru, subtire cat firu de par, care trec prin splitere de bazar.

La Boom, sunt si mai pretentiosi clientii... majoritatea sunt asa dar le dau si lor dreptate caci mi se pare normal sa nu bagi n'spe mii de cabluri prin casa nou constuita sau renovata
    Am observat si eu vile de sute de mii de euro dar cu cabluri turcesti de 3500 lei metru... cam tepari electricienii astia (cine stie cat or fi cerut pe cablul ala)!
    Am spus ca am intalnit splittere zidite la propriu sau bagate sub parchet...
    Eu oricum m-am obisnuit cu astfel de instalari de lux... i-am bagat la unul totul cablul pe sub plinte, inclusiv intrarea cablului din exterior s-a facut tot sub plinta... a fost omul super-multumit

RO (BV), 2.2M (Ku&C), 1.2M (Ku, HH), 95'E - 45'V, Deviser S-30 Sat Meter, Amiko X-Finder DVB-S/S2 & T/T2, LG DVB-S/S2 4K,
    Onkyo T-4711, Technics G-70, Grundig Satellit 500, Tecsun PL-660, Sangean ATS 909X, FM Yagi 5 el., TV Yagi ATX & Angel.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)