Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3

Thread: Probleme grele

Junior Member Junior
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Probleme grele

Userul meu adevarat e horatiu74
    De cand s-a schimbat look-ul forumului sunt pur si simplu revoltat si suparat pe ignoranta administratorului. Am incercat sa ma loghez cu vechiul user si parola si nu mai reusesc. Am trimis zeci de mailuri in speranta ca cineva ma va ajuta. Nu am fost ajutat si a fost nevoie de un alt user ca sa pot sa ma loghez. Dincolo de asta, parerea mea e ca vechiul forum era mult mai OK din toate punctele de vedere si nu e doar parerea mea.

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by horatiu75 View Post
    Userul meu adevarat e horatiu74
    De cand s-a schimbat look-ul forumului sunt pur si simplu revoltat si suparat pe ignoranta administratorului. Am incercat sa ma loghez cu vechiul user si parola si nu mai reusesc. Am trimis zeci de mailuri in speranta ca cineva ma va ajuta. Nu am fost ajutat si a fost nevoie de un alt user ca sa pot sa ma loghez. Dincolo de asta, parerea mea e ca vechiul forum era mult mai OK din toate punctele de vedere si nu e doar parerea mea.
    Stai linistit ca nu esti singurul care a patit-o. Si eu dupa o intamplare neplacuta mai demult la calculator a trebuit sa-mi reinstalez Win-ul si cand am vrut sa ma loghez a fost imposibil. Si eu am trimis , e drept numai doua mail-uri , dar nu am primit niciun raspuns asa ca a trebuit sa o iau de la capat dupa cateva sute de posturi. Asta e... E vina mea ca nu am mai stiut (poate) parola dar nici n-a fost in regula, zic eu, ca nu am primit niciun raspuns la solicitarea de a-mi faec alta parola pe vechiul user. Eu te sfatuiesc sa treci peste suparare si sa revi la sentimente mai bune fata de RDI fiindca , dupa parerea mea, atat moderatorii cat si multi dintre useri sunt oameni deosebiti si prin schimb de informatii avem multe de invatat unii de la altii. Hai sa fi sanatos si numai bine !

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Salut baieti si la multi ani !

......RDI-ul made in vBulletin este modern si practicabil ca mai toate forumurile mari ,fata de vechiul format care te scotea din minti uneori ,insa chiar si eu ma obisnuisem cu vechiul format al RDI-ului ,dar atat timp cat il vizitam si il folosim ne obisnuim si cu acesta .
    VU+SOLO SE V2,DM 800hd Triax TDS110 H-H Inverto bk ultra
    ..........95*e >>>>>>0<<<<<< 45*w..........

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)