Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
    Junior Member Junior
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Probleme de logare la noul forum

Userul meu adevarat e horatiu74
    De cand s-a schimbat look-ul forumului sunt pur si simplu revoltat si suparat pe ignoranta administratorului. Am incercat sa ma loghez cu vechiul user si parola si nu mai reusesc. Am trimis zeci de mailuri in speranta ca cineva ma va ajuta. Nu am fost ajutat si a fost nevoie de un alt user ca sa pot sa ma loghez. Dincolo de asta, parerea mea e ca vechiul forum era mult mai OK din toate punctele de vedere si nu e doar parerea mea.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Userul horatiu74 exista inca, incearca sa te logezi si sa introduci password-ul (atentie, case sensitive). Daca acesta nu e corect, iti apare un link unde poti sa-ti recuperezi passul, cu conditia sa mentionezi e-mailul pe care il ai in profile-ul tau. Daca nu dai acest e-mail ci altul, nu ti se trimite pass.

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Ciao! Si eu am aceiasi problemÓ. Userul meu este floare12 si am incercat de mai multe ori, dar nimic. Cind introduc adresa de mail cea corectÓ imi spune cÓ mi-a trimis mail (pe care-l astept de anul trecut). DacÓ dau o altÓ adresÓ imi spune cÓ nu este bunÓ adresa respectivÓ. Se poate face ceva sau adio la user-ul vechi.

om fain' Expert
    Posts Thanks / Likes

asa e si eu a trebuit sa-mi deschid alt accont ...

Administrator Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by mariuss View Post
    asa e si eu a trebuit sa-mi deschid alt accont ...
    cum vi se intampla numai voua.?!
    hmmm
    MAGAZINE ONLINE LA CHEIE - DEMO - WWW.DIGICART.RO - Magazine online la cheie in 24 de ore, sisteme de plata integrate, module de curierat integrate.

om fain' Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Danni_X View Post
    cum vi se intampla numai voua.?!
    hmmm
    danni x uite incearca tu sa te logezi cu fostul meu id mariussibianu si parola e mihaiviteazu si daca reusesti sa-mi spui si mie te rog si dupa aia mai vorbim ok.

Administrator Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by mariuss View Post
    danni x uite incearca tu sa te logezi cu fostul meu id mariussibianu si parola e mihaiviteazu si daca reusesti sa-mi spui si mie te rog si dupa aia mai vorbim ok.
    mane io m-am intrebat si doar atat...........
    MAGAZINE ONLINE LA CHEIE - DEMO - WWW.DIGICART.RO - Magazine online la cheie in 24 de ore, sisteme de plata integrate, module de curierat integrate.

om fain' Expert
    Posts Thanks / Likes

pai si io ti-am raspuns... nici o suparare

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Este posibil sÓ se steargÓ user-ul floare12 pt. a mÓ putea inregistra din nou cu acest user? Multumesc pt. intelegere! CIAO!

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Default revin

Din cate observ, acest fenomen e destul de raspandit in randurile membrilor....pacat ca nu se ia nicio masura. Sunt aici oameni pe care-i respect asa cum e Kroky si care a dat macar o sugestie. Totusi, administratorul site-ului cine e si de ce se ascunde dupa deget fara sa dea nici o explicatie? Respectele mele inca o data!

Mi se rupe Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by horatiu75 View Post
    Din cate observ, acest fenomen e destul de raspandit in randurile membrilor....pacat ca nu se ia nicio masura. Sunt aici oameni pe care-i respect asa cum e Kroky si care a dat macar o sugestie. Totusi, administratorul site-ului cine e si de ce se ascunde dupa deget fara sa dea nici o explicatie? Respectele mele inca o data!
    administratorul site-ului are fffff multe pe cap , nu se ascunde dupa deget ca nu vad de ce ar faceo.
    doar nu crezi ca s-a indragostit de nickul horatiu74 si-l foloseste el.

dar am o alta propunere.

@Fanta , mai pune-i o stea pe umar lui @Blana si da-i dreptul sa se ocupe de problemele astea cu anumite nickuri , care se pare ca s-au pierdut la ultima schimbare , adica , inregistrari , nickuri pierdute etc.

asa te mai scapi si tu de ceva lucru.

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

40 de mii de useri vad ca nu se plang si nu ii ia nimeni la rost , ca se "ascund dupa deget" . Probabil daca ai incerca sa vorbesti frumos s-ar rezolva insa .....

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Default OK

Kingule!
    Sa Stii Ca Eu Respect Toti Membrii Care Fac Ceva Constructiv Aici Si Pe Tine In Mod Special Chiar Daca Poate Nu Stii....
    Daca Poti Face Ceva Sa Ma Pot Loga Din Nou Cu Nick-ul Meu Atunci Vin La Cluj Cu O Lada De Bere! Hai Sa Traiesti!

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Default Si Inca Ceva

Kingule....dupa Toate Posturile Tale Aici Si Reputatia Facuta Cum Te-ai Simti Sa Te Trezesti Din Nou Junior Member Cu Un Postuletz ?

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Mult mai bine .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)