Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5

Thread: RCS Cluj

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default RCS Cluj

Ieri am fost pe la Cluj dupa un set-top-box DIGI. Dupa ce am stat la coada vreo ora sa-mi platesc si eu abonamentul D-ra de la contracte mi-a zis ca NU SE MAI DAU RECEPTOARE, sa vin peste 2 zile sa-mi dea un "numar" ca asa poate peste o sapt sau doua o sa am si eu inca un abo la DIGI. NUmerele se dau de la ora 8 pana la ora 8.30.

Deci cine nu vrea sa faca un drum de Cluj degeaba, cum am facut si eu aproape 280 km, sa mai stea vreo 2-3saptamani.

Domnilor daca DIGI sta chiar asa de prost la capitolul calitate cum se poate intampla acest lucru Eu am abo de un an si juma si sunt acel norocos la care inca nu s-a blocat conserva, nu am ramas fara semnal... etc etc.
    Deci din partea mea Happy NewYEar DIGI...

DIGI 1160, Athlon 64 3000+, 21" sony

- Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Stronger View Post
    Dupa ce am stat la coada vreo ora sa-mi platesc si eu abonamentul .......... din partea mea Happy NewYEar DIGI...
    Bravo domnule. Si daca ti-ar fi dat ei banii, si atunci era mult sa stai o ora....
    Si totusi cat ar fi trebuit sa stai la coada, ca sa fi putin revoltat?

De fapt pe noi nu ne mai mira nimic, ca doar avem Digi, nu?

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Dominus-®- View Post
    Si totusi cat ar fi trebuit sa stai la coada, ca sa fi putin revoltat?
    Uite, daca tot am facut acest drum degeaba, m-am cerut de la sefu' etc etc, pe langa asta ce mai e sa stau si la coada o ora ca sa-mi achit datoriile.... Asta e daca ai multi abonati si un management prost... O sa fie si mai bine, sper... Si ar fi bine ca si in judetul Salaj sa avem o caserie oricat de mica ar fi ea ...

somnambul Mentor

Posts Thanks / Likes

Salut @Stronger! E bine sa mai vezi un salajean pe-aici...
    (scuze pentru offtopic)
    Numai bine!

Jucarii pentru copii:
    DM500s, DM7025s, DM800HD, Strong SRT4400, Conserva Boom, HH Strong 2100, Offset 1.2 AL (Strong), Sharp 0.5 db, TH50PV70. Abo Boom + Focus (pre-pay).

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Talking Salut @Merlin

Salut @Merlin

Nu stiam ca esti din SJ, ma bucur...

Si inca odata vreau sa subliniez, inainte sa ma faca cineva "pro Digi" si "pupincurist" : NU sunt pupincuristu' nimanui dar: am abo la acest DTH de un an si juma si eu nu am avut probleme tehnice (o data mi s-a blocat cartela dar a fost rezolvata in 20 minute) si recunosc ca mai au de corectat mai multe probleme majore, cum ar fi in primul rand calitatea si partea de vanzari si relatii cu publicul (si la alte DTH-uri sunt probleme) mai ales in judete (nu stiu daca exista si alt judet in afara de Salaj) unde nu au caserie inca. Cred ca si aceasta problema se va rezolva cu anul nou. Eu cred ca cine nu vrea sa faca abo la digi acum are de unde alege.

Cu stima, si Happy New Year!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)