Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 7 of 7
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Focus .Greseala fatala !

Ma uitat si eu pe sharing (bineinteles) la Ficus Sat ca sa ii demonstrez unui prieten ca imaginea Focus SAT e un mit si datorita faptului ca nu are abonati oficiali care sa vada realitatea si ce am observat : astia de la Focus sunt intr-o doaga ,au un trasponder pe o polaritate 11727 V si unul pe alta 12245 H,deci adio antena oficiala pentru doua receivere.Naspa problema,in loc sa faca ceva sa adune abonati ei fac pe invers...e treaba lor...afacerea lor...
    Apropo,au trecut deja 4 zile de cand Focus Pocus ne duce cu zaharelul.Alo ? Nenea de la butoanele lui Focus cat mai asteptam ? o zi? o luna ? un an ? zi-ne si noua abonatilor neoficiali

E.M.

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

So funny ...

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Mihai esti incredibil. Pur si simplu nu puteai fara un post nou despre Focus, care nu are nici un sens concret si nu faci altceva decat sa zici ca tot nu sunt canale noi. Nu poti sa scrii ceva constructiv?

Om simplu Teacher
    Posts Thanks / Likes

A zis mo ceva constructiv.
    SE UITA CU SHARING... HA HA HA ... So funny...
    RadioMix www.mixcraiova.ro Muzica Dance

R a d i o P o p u l a r Muzica p o p u l a r a si de petrecere www.radio p o p u l a r.ro

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

@Mihai,a plecat Calin79 si acum incepi tu?
    Ai dreptate sa fi nemultumit ca Focus nu si-a respectat promisiunile,dar sa nu uitam ca prededenta lansare a fost amanata 3 luni,totusi tu cam exagerezi cu topicurile mai ales ca tu nu esti abonat oficial.
    Ar fi bine sa renunti si la a ne informa ca decodezi Focus in sharing.Acest lucru e stiut DE TOATA lumea care poseda aparatura adecvata.A fost cea mai mare greseala a Focusului ca a ales acest sistem de criptare.Sa speram ca in viitor vor putea sa contracareze acest bug imens.

===============================================
    In alta ordine de idei,in UK au aparut primele cartele PIRAT pentru Digi ALB care foloseste acelasi sistem Conax CAS 7.Am fost informat ca pe o singura cartela vor fi trei provideri : Digi ALB,Canal Digital Nordic si al treilea pachet pe care din motive obiective nu-l pot spune in aceasta sectiune.
    Ce este clar ca in spatele acestui nou card nu se afla echipa de la vechiul pentacard dar filiera de distributie se pare ca va si aceasi ca si pretul.
    ===============================================
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

suna nasol....dar sunt sigur ca pretul unui card va fi echivalent cu abo pe un an,aici.
    350 kg de scule!

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Fanta poate ma ajuti sa-mi fac rost si eu de o cartela din aia, ca imi e dor de Canal Digital si din toamna se anunta canale noi in acest pachet printre care canalele Disney .

Toate cele bune!
    @Serpiko

Anunturi AUTO site de anunturi auto gratuite

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)