Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 6 of 6
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default A doua zi in care Focus se face de rahat !

Au trecut doua zile de cand Focus a depasit data lansarii oficiale a celui de-al doilea transponder !
    In fiecare zi am sa postez pana cand campionii neseriozitatii digitale se vor tine de cuvant !

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Tine-o tot asa...poate de rusine baga si ei macar TV5 si Flux TV.In ritmul asta Mihai tu o sa faci sute de posturi ca nu cred sa lanseze astia ceva prea curand.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

topic deschis aiurea... inteleg ca esti suparat omule dar ai luat vre-o tzeapa de la hocus pocus de esti asa nervos? sau vrei cumva sa demonstrezi ca paketu concurentei este idealul tau in viatza?

macar fa reclama mai inteligent... si antireclama mai subtil... banuiesc bine sau nici abonament hocus pocus nu ai si te strofoci pe aici?

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

in caz ca nu ati citit ce am scris intr-un alt post:
    din surse oficiale... lansarea (oficiala) a celui de al 2 lea transponder... maxim 15 mai
    deci nu mai numara zilele

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Si eu sunt suparat mrrrr . Macar puteau sa ne anunte care sunt posturile si ca se mai intarzie pana la data de . Dar neh , la ei pe site nimic , indiferenta totala , sarbatoresc pastele probabil baietii .
    Nu e frumos , promiti omului o surpriza la 1 mai si cand vine ziua te faci ca ploua . Daca stiau ca sunt asa de neseriosi trebuiau sa zica ca lansarea se va face "in curand" .
    Avand in vedere toata povestea cu receiverul de la RCS si neseriozitatea atat a celor de la RCS cat si a celor de la FocusSat eu ma lipsesc de DTH pe moment . Poate mai incolo cand or sa fie si ei mai seriosi .
    La noi de ce nu se poate ca la ei ? Ce daca noi platim mai putin ( dar si primim mai putin de multe ori ) asta inseamna ca trebuie sa fie neserioase firmele .
    Am avut si eu cazuri cand am promis ceva la o anume data si nu m-am putut tine de cuvant dar am avut bunul simt sa recunosc si eventual sa incerc sa explic nu sa ma fac ca ploua ca cei de la Focus . Nu mai vorbesc de cei de la RCS car gasesc tot felul de scuze pt. faptul ca nu reusesc sa dea receivere la oameni ( la cei care nu dau spaga vreau sa spun ) .
    Nu-mi place Mircea Badea dar sunt de acord cu el : Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul .

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Ar fi PRIMA data cand ne induc fortat in memorie seria:"1001...MINCIUNI"?Amintiti-va de lunile:dec anul trecut/ian a.c!Asa ca nu faceti pe..."surprinsii"...Sunt "campionii...surprizelor ...NEGATIVE"!Din pacate pt unii...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)