Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 12 of 12
    Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Gata luna de miere cu Boom

Am fost sunat azi de dl. Boom care m-a intrebat de una - de alta, daca am fost multumit in perioada de BETA-testare; a ramas ca o sa duc receptorul inapoi. Si eu care credeam ca imi dau latestat receptorul nou, cu hdd
    SHALOM

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

prietene..la fel si la mine...eu o sa raman cu el pentru a continua explorarea fecventelor DTH RO
    DIGI TV(3kituri cu HSS 1160,DIGI+,DIGI II+), FOCUS SAT, DM 500, Echostar 3600 IP, Echosmart 770 cu cardreader,3XEchosmart 790,Echosmart 791 2XKAON KSF100, Optibox CXPVR, 1x offset 1,20, 4 LNB INVERTO 0.2 dB, 5xoffset 0.90x6lnb inverto 0.2 db, 1X offset 0.80X1 lnb Smart Titanium 0.2 db

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by liviusky
    prietene..la fel si la mine...eu o sa raman cu el pentru a continua explorarea fecventelor DTH RO
    Sa intaleg ca vrei sa il platesti?
    Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Macar Digi Tv a oferit betatesterilor de pe RDI un receiver gratis + un abonament full gratis pe un an de zile.
    Va asteptati ca o persoana provenita din Israel sa faca o oferta similara ?

Sa fim seriosi !

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Zi-le moo jidani avari , cum le zice toata lumea ....

Scuze de pleonasm .

P.S. Termenul se refera doar la respectivii reprezentanti , restul persoanelor se exclud .

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Marite ********* tu traiesti intr-o lume in care esti REGE , chiar un REGE smeker , in lumea mea insa trebuie sa fiu tot timpul diplomat si chiar atunci cand lovesc trebuie sa gandesc de 10 ori inainte de a posta.
    De multe ori as vrea ca tu sa fii Fanta si eu KB si sa pot spune exact ceea ce doresc.Asta-i viata...niciodata nu le poti avea pe toate.

Revenind la Boom TV , stiu sigur ca daca decizia finala ar fi apartinut acelor persoane super amabile cu care am discutat eu , cu siguranta si betatestarii lui Boom ar fi beneficiat de mai multe oferte.

Adevarul este ca chiar cei de la Boom mi-au recunoscut ca betatesterii de pe RDI nu s-au ridicat la nivelul scontat.

Oricum cei de la BOOM merita multumire noastre pentru privilegiul de a oferi receiverele lor pentru o perioada de test oricarui user RDI ce a dorit acest lucru.

Fanta
    RDI Team
    (sunt obosit...am venit de la fotbal )
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Băiat de gaşcă Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta
    ... si sa pot spune exact ceea ce doresc.Asta-i viata...niciodata nu le poti avea pe toate.
    Adică recunosşti că eşti ipocrit uneori. Ăsta e un moment de slăbiciune impardonabil după mine.

Quote Originally Posted by Fanta
    (sunt obosit...am venit de la fotbal )
    Asta e o scuză bună. Dar totuşi...

ss/indescifrabil

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Chiar daca "nu ne-am ridicat la inaltimea cerintelor" eu le multumesc pentru aceasta perioada de incercare.
    Dar ca treaba sa fie completa ar putea sa ne spuna ei acum punctele noastre slabe Ce trebuia sa descoperim si nu am descoperit
    SHALOM

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by isr2002
    Chiar daca "nu ne-am ridicat la inaltimea cerintelor" eu le multumesc pentru aceasta perioada de incercare.
    Dar ca treaba sa fie completa ar putea sa ne spuna ei acum punctele noastre slabe Ce trebuia sa descoperim si nu am descoperit
    Intreaba-l direct pe Neo, pe Softpedia...
    Salut Prieteni!

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Din pacate asta este o reminiscenta a caracterului nostru de popor carpato-danubiano-pontic. Toti sunt prosti, avari, inculti, nesimtiti si inca alte cateva epitete care nu pot fi scrise aici, numai noi suntem frumosi, destepti, potenti si priceputi la toate. Sa nu uitam ca daca evreii nu ar fi fost asa cum sunt (cu calitatile si defectele lor) ar fi disparutde mult la cat au fost regulati de unii si altii in decursul istoriei. Boom are defectele lui dar orice observator obiectiv al fenomenului DTH ar trebui sa recunoasca ca sunt cu totul altceva fata de ceilalti. Asa cum sunt...

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Le-ai zice si tu la fel daca ...
    Oricum nu conteaza

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Da, o cam dam deja in off-topic...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)