Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Focus sat ...s-a facut de rahat !

Ceva programe noi ? 40 de programe care de fapt in cel mai fericit caz erau 36. Si cu aceasta amanare v-ati semnat sentinta !
    PA FOCUS ! Nu ma voi abona niciodata la acest pachet !

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

De al 1 mai ora 00:00 ar fi fost "absurd" sa inceapa,sarbatoare este pt. toti!
    Mai degraba, eu zic, ca in cursul saptamanii vor incepe sa "umple" TP-ul cu programe.Al doilea TP este deja functional,..urmeaza doar .."umplerea" !
    Ideile exprimate de userul acestui cont reflecta opinia personala si trebuie tratata ca atare.

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Re: Focus sat ...s-a facut de rahat !

Quote Originally Posted by Mihai
    Ceva programe noi ? 40 de programe care de fapt in cel mai fericit caz erau 36. Si cu aceasta amanare v-ati semnat sentinta !
    PA FOCUS ! Nu ma voi abona niciodata la acest pachet !
    Frate nu scrie nici unde data lansari noilor programe ai rabdare sa nu faci un pas gresit,transporterul nr. 2 a fost lansat asteptam si umplerea lui

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by tylk
    vor incepe sa "umple" TP-ul cu programe.Al doilea TP este deja functional,..urmeaza doar .."umplerea" !
    Cu ce sa-l umple ? Cu TV5 ... daca Focus va avea vreodata HBO eu "Pisti" ma retrag de pe acest forum definitiv si nici nu mai deschid un receiver cat traiesc.
    Lasati-ma cu saraciile astea de la Focus...deja nu au probleme cu salariile,mie imi spuneti de amaratii aia,care au facut DTH in speranta ca se vor umple de bani.Le-a suflat RCS-ul caimacul si acum nu stiu pe unde sa scoata camasa.Hai sa nu mai discutam de Focus ca murdarim prea mult acest forum cu informatii referitoare la ei...

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Pisti
    Quote Originally Posted by tylk
    vor incepe sa "umple" TP-ul cu programe.Al doilea TP este deja functional,..urmeaza doar .."umplerea" !
    Cu ce sa-l umple ? Cu TV5 ... daca Focus va avea vreodata HBO eu "Pisti" ma retrag de pe acest forum definitiv si nici nu mai deschid un receiver cat traiesc.
    Lasati-ma cu saraciile astea de la Focus...deja nu au probleme cu salariile,mie imi spuneti de amaratii aia,care au facut DTH in speranta ca se vor umple de bani.Le-a suflat RCS-ul caimacul si acum nu stiu pe unde sa scoata camasa.Hai sa nu mai discutam de Focus ca murdarim prea mult acest forum cu informatii referitoare la ei...
    Pisti te credeam baiat destept dar vad ca tot cu Fanta ti

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Cum vine asta piciule ? Daca ti cu Fanta esti prost ? Nu-i vorba sa tine cu mine pentru ca eu de mult nu ma mai implic in acest "razboi" .
    Atata timp cat nu se injura "subiectul" e deschis.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta
    Cum vine asta piciule ? Daca ti cu Fanta esti prost ? Nu-i vorba sa tine cu mine pentru ca eu de mult nu ma mai implic in acest "razboi" .
    Atata timp cat nu se injura "subiectul" e deschis.
    Salut dom director
    Directore nu te mai implici tu acuma ,poate asa o fii,dar pentru mine tot omul cel mai devotat DIGI ramai frate chiar daca te supara acest adevar!
    Dar fama sa ma razgandesc si vino la baiatul cu cateva beri si un kit Digi ,sa mai imi rotunjesc eu fondurile acum dupa sarbatorile astea!
    toata stima
    Piciul alcoolistul

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

S-a dovedit din nou:"Seria 1001 minciuni...continua?...Ar trebui sa-va surprinda?Nu prea avand in vedere...Antecedetele Negative ...precedente...!Mai e ceva de adaugat.....?De prisos...increderea...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)