Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5
    3vilGl0w
    Guest
    RDI - Board Default Avatar

Default in legatura cu boom

am inteles ca la BOOM primesc in custodie receiver-ul si antena daca fac un abonament de minim..... si asta e ca nu stiu... am auzit de la unii ca poti face pe cel mai mic de 2.9eu si il pot lua in custodie, dar pe site dupa cate am inteles daca il fac pe cel de 2.9 at tre sa il platesc.
    akuma ma poate la muri cineva pls!
    ms anticipat!

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Asa este, poti lua abonamentul de 2,9 Euro-Confort- daca iti cumperi receptorul. Daca vrei custodie ai la dispozitie 2 variante: Supercinema pe 3 ani ( totul gratis) - 9,99 Euro sau Flexi Custodie- aici au bagat o limita minima de 20 Euro pachete achizitionate= mare magarie...acum cateva saptamani era limita la 9 euro...cine o fi fost desteptul care a ridicat plafonul...halal marketing...
    Keep It Up!

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by LionelR
    Asa este, poti lua abonamentul de 2,9 Euro-Confort- daca iti cumperi receptorul. Daca vrei custodie ai la dispozitie 2 variante: Supercinema pe 3 ani ( totul gratis) - 9,99 Euro sau Flexi Custodie- aici au bagat o limita minima de 20 Euro pachete achizitionate= mare magarie...acum cateva saptamani era limita la 9 euro...cine o fi fost desteptul care a ridicat plafonul...halal marketing...
    Halal analiza!
    Inainte nu puteai sa te abonezi fara sa platesti minim 9 euro, nu exista multiview si nici buy back.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Mestere, am oameni carora in perioada de trial li s-a promis ca pot sa-si ia receptor in custodie pe Flexi- cu pachete de la 9 euro in sus- si apoi au fost trimisi la plimbare si-mi arata acum obrazul...
    Deci n-oi fi eu mare "analizor" (nici macar ca Sefram) ci subliniam o problema cu care m-am confruntat.
    Keep It Up!

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by LionelR
    Mestere, am oameni carora in perioada de trial li s-a promis ca pot sa-si ia receptor in custodie pe Flexi- cu pachete de la 9 euro in sus- si apoi au fost trimisi la plimbare si-mi arata acum obrazul...
    Deci n-oi fi eu mare "analizor" (nici macar ca Sefram) ci subliniam o problema cu care m-am confruntat.
    Stimabile,
    Copilasii aia cu Trial-ul au ajuns si la mine acasa.Au incercat metoda "puppy dog".
    Nu mi-au promis asa ceva.I-am lasat sa-si tina discursul ca eram curios sa vad ce pot, dupa care le-am spus ca sunt deja client Boom. Dar sa revenim...Pe vremea aia, la inceputul lunii August, nu EXISTA CUVANTUL CUSTODIE IN VOCABULARUL BOOM.
    Intamplator cunosc foarte bine detaliile acestei promotii chiar de la firma pe care Boom a folosit-o, QB Promotions.Daca cineva iti bate acum obrazul ar trebui sa-i intrebi cine le-a promis asa ceva.
    Nu cumva niste instalatori?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)