Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Cine cunoaste metoda de a imbuna dispecerii

Postez degeaba aici ca vad ca ,chiar nimeni nu citeste,s-au nu vrea.Cum se face ca montezi dintr-un lot un echipament suni si dai de un dispecer dragut si iti activeaza imediat jucaria.Montezi tot din lotul respectiv ,alt echipament suni dai de un dispecer fara chef de munca si iti spune ca in 24 ore se activeaza.Cunoaste careva metoda de a face si dispecerii aia fara chef de munca,sa isi faca treaba?Daca echipamentele sant din acelasi lot,procesate odata amandoua .de ce unii dispeceri nu au chef sa activeze ?cine stie o metoda de a ii imbuna?RCS-SuperVIP nu mai intra si el sa vada cam cum merge treaba?Poate ia ceva masuri
    Parabolica-1.5m Al. (72.0°E-30.0°W).Parabolica -1,2m Al (80.0°E-30.0°W) Vara 2017 ,3 de ani de la decesul RADIO VACANTA .2 Aprilie 2016, au trecut 28 de ani de la disparitia lui TUDOR VORNICU,cel mai mare realizator de televiziune din toate timpurile,trecute ,prezente si viitoare.Tudor Vornicu...IREPETABIL.08.Aprilie 1989 ultimul "La sfarsit de Saptamana"semnat TUDOR VORNICU

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Confirm cele spuse de tine cu o diferenta si mai mare la activare la primul dupa doua zile desi am sunat de trei ori nimerind trei operatori la fel de " iuti " pe cand la urmatorul desi cumparate de-o data activarea s-a facut in timp ce vorbeam la telefon cred cea mai rapida ce am prins-o.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Nu stiu daca dau raspunsul cel mai corect dar cred ca problema este momentul in care se face importul in baza de date centrala.
    Nu cred ca operatorii telefonici pot fi "sensibilizati" intr-un fel anume.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)