Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 2 of 2

Thread: ss2

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default ss2

Detin un receptor Echostar 2110 c. i.+ Kid cam si un calculator Athlon xp 1600+ 512mb ddram, Radeon 8500 128mb.Ce merita sa-mi cumpar un ss2 sau un Magic cam(Matrix)?In afara de fiduri mai receptionez(decodez) si altceva?Am auzit tot feluri de variante.....
    Se poate decoda tot pachetul Mtv

arhanghelxxl
    Guest
    RDI - Board Default Avatar

SAL'[email protected]
    LA MULTI ANI!
    IN CEEA CE PRIVESTE RECEPTIA SHI DECODAREA CU RECEIVER+CAM +CARD SHI RECEPTIA SHI DECODAREA CU SS2 SUNT DIFERITE AVANTAJE HSI DEZAVANTAJE.

Eu am un receiver cu cam shi card shi il folosesc destul de comod mai ales cand am chef noaptea din pat .
    Am shi un ss2 cu tot ce-i trebuie shi ma bucur shi de ea .
    Fiecare face lucruri bune shi mari dar au destule diferente intre ele.
    Daca se tine cont de "punga"atunci avand un calculator bun cumperi cu 3 mil. o ss2 iar daca ai bani shi rabdare cumperi un magic sau matrix cam, instrumente care te bucura dar care momentan nu prea fac ce face o ss2 sau un dreambox sau un dbox care "arata "pe fata d+shi cabo tv ,te poti bucura ,nu se stie pana cand de conax-ul de pe thor cun un penta 1.11-soft pentru magic cam asta daca optezi pentru magic , mai nou se pare ca matrix-ul vede shi el ceva de la d+-ce sa zic - neavand "obiectul "
    (matrix cam-ul)nu ma pot pronunta.

IN CONCLUZIE SE POATE SPUNE CA TOT TU ESTI CEL CARE TREBUIE SA HOTARASTI CE PUI IN CASA !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)