Buna Tuturor! Scuze daca ce scriu e plictisitor pentru unii, dar pentru un-aproape nou nascut orice poveste e nou nouta. Deci problema mea e urmatoarea: am dream 500 legat prin router cu calculator (o vechitura de Sempron 2000) . Am incercat sa inregistrez cu Tuxvision muzica de pe Astra si dupa 10-15 minute se opreste inregistrarea. O alta problema este cind vreau sa inregistrez un videoclip,si opresc inregistrarea daca vine un alt videoclip care merita inregistrat atunci Tuxvision nu mai inregistreaza nimic scrie Fail.Ce pot sa fac sa mearga inregistrarea in continuare fara intrerupere, sau trebuie sa inregistrez cu alt program, sau ce trebuie setat in dream sau in computer? Va rog ajutorul maistrilor cu experienta daca aveti un pic de timp. Si daca nu a fost destul mai am o intrebare cum functioneaza net radio pe dream? O zi buna Tuturor si mersi pentru rabdare si anticipat pentru ajutor! Daca cineva da un nume skype sun eu sa nu scrie povesti pe-aici! Mersi inca o data si o zi buna TUTUROR! Cu Respect Majka