Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 2 of 2
    Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Asstral invata de la Digi

[img]http://img.photobucket.com/albums/v232/*********/antene/asstel.jpg[/img]

Abonamentul serviciului de telefonie va fi aplicat pe factura ta incepand cu luna noiembrie . Lipsa unei comunicari de neacceptare din partea ta , in forma scrisa , semnifica acceptarea abonamentului Standard .

Ai dracului jnapani avari . Dupa ce Asstral a oferit acest pachet gratuit mai mult de 1 an , vin secatii de UPC sa ceara bani pe el intr-o maniera dubioasa . Le dau in scris cu cele mai mari litere ca nu mai am nevoie de serviciile lor . Maine sun la Fiberlink RDS. Imi dau ei 2230 de minute for free .

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

UPC - Asstral sunt absolut haotici .

Merg la caserie sa platesc lunarul milion jumate pentru bravele lor servicii , si sunt intrebat :
    El: - Telefonia o platiti ?
    Eu: - : NU
    El: - Hmm , bine , ma rog ... ok
    Eu : -
    El : - Dar sa stiti ca de la 1 Noiembrie va trebui sa platiti totusi acele minute ...
    Eu : , poate faceati mai bine sa informati clientii despre modificarile acestea bizare de peste noapte ....
    El : - Pai..
    Eu: - Puteati sa imi trimiteti un mail la adresa @astral.ro sau un plic in posta sau un anunte pe Asstral Info .

Usa trantita .

Acasa
    Telefon

Eu :-Alo. Buna ziua imi puteti spune care e situatia telefoniei ? Se plateste de la 1 sau ... ?
    Ea :-Folositi telefonia UPC ?
    Eu :-Evident doamna , de pe aceea va sun .
    Ea ai nu trebuie sa platiti nimic de la 1 noiembrie daca folositi serviciul . Dar cand l-ati folosit ultima oara ?
    Eu :-Cand .. dracu cand ... ieri , alaltaieri , convorbiri internationale , locale ...
    Ea ai matunci nu trebuie sa platiti . Ati primit un pliant in posta?
    Eu :-Nu . Dar totusi care e modalitatea de departajare intre cei care platesc si cei care nu platesc ?
    Ea: latesc doar cei care nu au folosit serviciul pana acum .
    Eu :-Bizar. Deci folosesti si nu platesti , si nu folosesti dar platesti ....
    Ea :- Da...
    Eu :-Bine multumesc .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)