Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 6 of 6
    Gold Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default @fanta, te rog sterge conturile angajatilor RCS

te rog mult sterge conturile labelor de la RCS...deja nu se mai poate posta nimic aici din cauza prostiei care a invadat forumul odata cu implicarea firmei respective.

PS: te rog sterge si conturile sclavilor tai, deja au intrecut orice limita.

MERCI.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Man sa nu exageram ....injura sau debiteaza prostii cei ce au anumite legaturi cu RCS-ul ? Din contra....
    Alte conturi trebuiesc sterse.
    Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Re: @fanta, te rog sterge conturile angajatilor RCS

Quote Originally Posted by onyx
    te rog mult sterge conturile labelor de la RCS...deja nu se mai poate posta nimic aici din cauza prostiei care a invadat forumul odata cu implicarea firmei respective.

PS: te rog sterge si conturile sclavilor tai, deja au intrecut orice limita.

MERCI.
    @ onyx

Frate te intaleg ,dar nu fi asa de rau,va iesi si soarele pe strada noastra intr-o buna zi
    Ce vina au bieti oameni(dar noi ce vina avem)
    Eu am doua conserve si daca scap de ele voi fi cel mai fericit membru de pe acest site

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

moo, eu stau de vreo 2 ore pe aici si ma amuz....

ma gandesc ca ne-or tras-o astia de 1 aprilie....
    chestia cu stergerea conturilor io' zic ca e subiectiva....mai bine le-am sterge pe toate si ne-om duce fiecare in treaba lui....ca de vreo 2 luni si asha s-a umplut pe aici numa de bagabonzi....nu mai vorbeste nimeni nimic serios, nu se mai face nimic constructiv, numa' ne bagam si ne scoatem unii pe altzii in timp ce unii isi indeasa portofelu'....
    chiar acuma stau si ma gandesc, nu mai castigat este @ovex care pun pariu ca la ora asta baga bere dupa bere de ncaz ca moare papa si mai e o luna pn aprinde focosu si noi ne-o tragem de mama focului...

PS: ma duc si io' sa beau o bere si sa stau sa ma uit la luna si la thor....

Gold Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

@ntire2000

Io de cateva zile de cand nu mai public nimik pe aici, ma mai holb din cand in cand asa in treacat sa ma amuz un pic. Eu nu mai am nici o parere despre NIMIK. NINIKA ... NINIKA ... NINIKA ...

Sper ca la userii astia inactivi nu li sterg conturile, pe motiv ca sunt absenti nemotivati de la discutii ...

Cate-o bere mai mere ... si niste fripturi ... parca am un alt tonus de la o vreme incoace.

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Fratilor voi vorbiti de bere in fata lui Piciul
    Cred ca trebuie sa ma duc dupa inca un butoi de bere Carlsberg (contine 5 litri de bere buna) ca asta sa stafidit
    Toata stima
    Piciul Alcoolistul

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)