Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 6 of 6
    Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Foarte , foarte posibil.....

IN curand, incepand cu luna octombrie, revista de programe tv va publica in exclusivitate programele canalelor BOOM TV...

Astfel toata lumea va putea vedea grilele canalelor exclusiviste ale lui BOOM, ceea ce va insemna o deschidere foarte mare a acestui provider...

Nu-i vad bine deloc pe ceilalti competitori......BOOM va avea foarte mult de castigat in urma acestei prezentari intr-o revista foarte citita de care public...

Asa ca Foarte, Foarte curand BOOM va incepe sa atraga multi clienti si in timp ierarhiile in mod sigur se vor schimba ..... DIGI are sa simta in ceafa rasuflarea febrila a lui BOOM.... o miscare inteligenta a acestui operator BOOM

Toate bune

Romeo
    bucuresti, 0.9 m.

Târnacopist Expert
    Posts Thanks / Likes

... revista de programe TV ...
    Poti sa fii putin mai explicit? Sunt o groaza de publicatii in domeniu! Sau poate s-au gandit sa scoata ceva in genul brosurii HBO? Asta ar fi ceva util dar mai e mult pana departe...

PS: Sa stii ca nu am Digi, am Focus, asa ca nu , nu e cazul ...

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

o sa fie totusi cam nasol cind or vedea baietii ca nu se mai vind revistele...ehe...pai daca seamana programul de la o saptaluna la alta...cine o mai cumpara?
    Ambalajul si reclama sunt importante, dar rominii "e distepti" cind e vorba de banii lor
    IN ROMANIA, NICI IN ORA EXACTA NU MAI AM INCREDERE!

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by marian13
    o sa fie totusi cam nasol cind or vedea baietii ca nu se mai vind revistele...ehe...pai daca seamana programul de la o saptaluna la alta...cine o mai cumpara?
    Ambalajul si reclama sunt importante, dar rominii "e distepti" cind e vorba de banii lor
    Adica va scadea tirajul TV Mania de la 150.000 la 15.000 pentru ca publica , printre altele, si filmele de pe platforma Boom? Interesant!

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

imi cer scuze ca nu am spus si numele revistei.....asa e ......este vorba de TV MANIA......pur si simplu am uitat

o miscare indrazneata si bine gandita.....

vor castiga foarte multi clienti

asta e parerea mea

Romeo

iar tirajul revistei nu va scadea ..... de asta sunt sigur....poate va creste
    bucuresti, 0.9 m.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Cine are abonamente oficiale afara sau cine macar a vizitat cateva tari europene stie ca toti mari provideri scot astfel de publicatii saptamanale sau lunare.
    Este un lucru de apreciat dar in nici un caz un factor determinant pentru cresterea numarului de abonati.

Zvonul referitor la achizitionarea drepturilor TV pentru PrimeraDivision a adus lui Boom mult mai multi abonati decat lansarea unui ghid tv.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)