Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    mecanic Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Re: Fanta am o intrebare

Quote Originally Posted by zmeura
    La Humax-ul luat de la Mirosat ar trebui sa avem si noi oferta cu MaxPack 2 luni gratuit?La mine e ecran negru.Sau care ati mai luat de la Mirosat stiti ceva?

Da man si la mine la fel este! Eu mi-am luat humax cu pachet extra 1 si hbo Normal dupa oferta digi ar trebui sa am hbo si cinemax gratuit 2luni iar si la mine cinemax bezna
    HUMAX DIGI+2; Digi mobil ; Diginet mobil ;FOCUSS:dreambox 500s H-H 1.2 FE

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

Oferta cu Max Pack gratuit e pt custodie. Probabil au omis sa scrie pe site. Nu va ajunge un an gratuit pachet baza ?

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

De ce nu sunati la serviciul clienti, 031 4004000? Le spuneti problema si va reactiveaza drepturile pierdute.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Scuze zmeura dar abia acum am vazut ca acest topic imi era adresat.Ma bucur ca ai aflat raspunsul.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Banned Master
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

O bil alba pentru tina datorita faptului ca ajuti instalatorii, dar ma intreb de ce cei de la Digi nu pot rezolva fara internventii solicitarile noastre?
    Am incheiat contracte cu alti operatori fara nici o interventie, un simplu e-mail, telefon , am indeplinit conditiile , totul a fost ok.
    Fara PCR ( pentru cei tineri traduc: pile, cunostiinte, relatii ) nu se poate si la Digi. Nu am fost niciodata adeptul intrarii prin usa din spate....., felicitari ca ajuti oamenii, toti vrem sa castigam un ban cinstit, altfel nu am fi aici pe forum, dar se pare ca la Digi NU SE POATE.
    Ps. Nu imi place sa critic , dar ce se intimpla cu instalatorii Digii este de .... , scuze daca am suparat pe cineva NEVINOVAT.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Ajut pe fiecare atat cat pot.Datorita comisionului mare platit de Digi Tv la instalarea unui sistem cererea pentru accederea pe listele de montatori e uriasa.
    Useri RDI cu activitatea pe acest board vor avea tot timpul prioritate , bineinteles daca intrunesc cerintele impuse de provider.

Persoana care se ocupa de cererile dv pentru a deveni instalator autorizat lipseste cateva zile si de aceea am intarziat putin rezolvarea catorva cazuri.

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Membrana Expert
    Posts Thanks / Likes

@RTV sau @telesim lasa autorizatiile ca o sa vina fisa de declaratie fiscala in care trebuie sa declari toate castigurile si sa vezi cat ai de alergat.
    Iti faci 1-2 clienti pe la tara si sa vezi cum vin instalarile apoi fara sa te trimita cineva.
    spersanutiiamulttimpsacitesticanuamsemnatura

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

in concluzie: aia care cumpara receptorul - ****, ceilalti care doar il inchiriaza - au toate drepturile....gandire de marketing tipic romanesc...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)