Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 49
    Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default News from BOOM TV

Azi am avut o vizita oficiala la BOOM TV unde am aflat multe informatii interesante ce se vor regasi in primul numar al revistei ********ELIT.

Iata ce pot sa va ofer (din pacate nu in premiera deoarece am ajuns foarte tarziu in fata calculatorului) .

Urmeaza sa fie lansata BOOM Live Sport , program tv ce se va regasi pentru inceput in pachetul de baza.
    Acest program va transmite printre altele meciurile live din Primera Division si IL Calcio ( acesta informatie era cu titlu de secret dar deja am vazut ca este aparuta pe site)

In curand se va lansa TP 4

Odata cu lansarea lui TP 4 vor aparea inca 6 programe in lb maghiara care vor completa noul pachet destinat vorbitorilor de limba maghiara.

Urmeaza ca Boom Cinema 1 sa fie in format 16/9 si sa aiba AC3.

Restul de informatii "hot" si multe altele vor fi disponibile in primul numar al revistei ********ELIT !

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Alte doua vesti in exclusivitatea :
    Programele CNM (NationalTV,N24 si Favorit) nu vor intra in grila acestui pachet.
    Nu este clara situatia programului TV Sport care nu va intra nici el foarte curand in grila Boom TV.

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Au ceva cu aceste posturi?Macar National Tv si Tv Sport(parerea mea);
    - au altele mai bune si noi nu stim? ;
    -oare care sunt?cele care se zvonesc?sau altele?
    -asteptam raspuns de la EI.
    P.S. Daca vor sa faca o treaba(lucru) frumoasa(frumos) din acest dth cu programe bune sa-i "deie bice,dom'le".
    multumesc pt intelegere!

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Daca baga si CMT (Country Music Television) maine imi fac abonament pe 5 ani.

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Scrie 30.000 de mailuri la France Telecom sa il urce pe Atlantic Bird 3

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Prima TV se vede cu nervi iar BOOM Secrets se vede in palma..asta-i realitatea la BOOM..am mai dat si bani pe deratizare ca mi-a umplut casa de bugs
    DIGI TV(3kituri cu HSS 1160,DIGI+,DIGI II+), FOCUS SAT, DM 500, Echostar 3600 IP, Echosmart 770 cu cardreader,3XEchosmart 790,Echosmart 791 2XKAON KSF100, Optibox CXPVR, 1x offset 1,20, 4 LNB INVERTO 0.2 dB, 5xoffset 0.90x6lnb inverto 0.2 db, 1X offset 0.80X1 lnb Smart Titanium 0.2 db

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

e un cacat,bine ca merge in share si mi-am dat seama ce porcarie e tot Boomul asta ca daca as fi dat bani pt. el as fi murit de ciuda

Living an analog lifestyle in a digital world

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

ma abonez si eu daca baga Al Jeazeera tv !

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by dantruck
    Vezi ca e FTA si il vezi la digi sau la focus ...... au un videoclip misto care se repeta non stop...

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Re: News from BOOM TV

Quote Originally Posted by Fanta
    Azi am avut o vizita oficiala la BOOM TV unde am aflat multe informatii interesante ce se vor regasi in primul numar al revistei ********ELIT.

Iata ce pot sa va ofer (din pacate nu in premiera deoarece am ajuns foarte tarziu in fata calculatorului) .

Urmeaza sa fie lansata BOOM Live Sport , program tv ce se va regasi pentru inceput in pachetul de baza.
    Acest program va transmite printre altele meciurile live din Primera Division si IL Calcio ( acesta informatie era cu titlu de secret dar deja am vazut ca este aparuta pe site)

In curand se va lansa TP 4

Odata cu lansarea lui TP 4 vor aparea inca 6 programe in lb maghiara care vor completa noul pachet destinat vorbitorilor de limba maghiara.

Urmeaza ca Boom Cinema 1 sa fie in format 16/9 si sa aiba AC3.

Restul de informatii "hot" si multe altele vor fi disponibile in primul numar al revistei ********ELIT !

Fanta
    RDI Team
    Nu spun cu rautate derectore dar se pare ca vestile bune vin de la boom nu de ladigi,sper ca nu negi acest lucru ,sau a scris altcineva aici
    Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

:)
    Guest

Quote Originally Posted by lukas75
    Quote Originally Posted by dantruck
    Vezi ca e FTA si il vezi la digi sau la focus ...... au un videoclip misto care se repeta non stop...
    Ala e de promo...NONSTOP....totusi si asa este cu 3 clase peste FLUX,ANALOG,PRATECH si alte inca 10 canale care nici macar de umplura nu le pot numi...cred ca cei de lka gii iau bani seriosi de la canalele respective ca sa ni le bage noua pe gat....

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Am uitat sa spun ca National Geografic va fi pe TP 4 (asa se pare).

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Bravo Fanta. Sunt surprins ca ai calcat pragul celor de la Boom. Ma bucur ca ai facut-o si ma bucura atitudinea ta in acest topic unde oferi informatii intr-un mod cu totul obiectiv. Felicitari. M-ai surprins placut.

PS: Cel de la Boom stiau ca esti Fanta de pe RDI ? Si daca da, cum au reactionat ?

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ABJazzy
    Bravo Fanta. Sunt surprins ca ai calcat pragul celor de la Boom. Ma bucur ca ai facut-o si ma bucura atitudinea ta in acest topic unde oferi informatii intr-un mod cu totul obiectiv. Felicitari. M-ai surprins placut.

PS: Cel de la Boom stiau ca esti Fanta de pe RDI ? Si daca da, cum au reactionat ?
    Cum poti sa crezi ca as fi in relatii reci cu vreun operator DTH din Romania?Am prieteni superbuni in toate platformele digitale iar cu mari sefi ma aflu in relatii cordiale sau de respect reciproc.
    Pana acum am laudat doar Digi TV pentru ca ceilalti operatori DTH nu mi-au oferit ocazia.
    Afla mai multe din vizitele mele la operatorii DTH din primul numar al revistei RDI SATELIT !

Fanta

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta
    Cum poti sa crezi ca as fi in relatii reci cu vreun operator DTH din Romania?Am prieteni superbuni in toate platformele digitale iar cu mari sefi ma aflu in relatii cordiale sau de respect reciproc.
    Pana acum am laudat doar Digi TV pentru ca ceilalti operatori DTH nu mi-au oferit ocazia.
    Afla mai multe din vizitele mele la operatorii DTH din primul numar al revistei RDI SATELIT !

Fanta
    Scuze daca am interpretat gresit, dar, in general, atitudinea ta vis-a-vis de Boom nu mi-a dat de inteles ca ti-ar fi chiar prieteni... cat despre Focus...
    Oricum, as mai avea un mic amendament la cele spuse de tine mai sus: daca esti dispus sa ii lauzi pe toti cei care iti ofera ocazia (inclusiv concurenta), de ce nu esti dispus sa ii si critici atunci cand este cazul (inclusiv pe cei cu care colaborezi, in speta Digi) ?
    A propos, sa nu-mi spui ca omul tau de legatura de la Boom este C-tin Druica... nu o sa te cred :P

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)