Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 6 of 6
    Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

Default Unde sa pun Regexul de la Skynet???

Unde sa pun Regexul de la Skynet? Am luat de pe forum un regex gata facut si nu stiu unde sa-l pun ... voi ce-mi recomandati
    refref

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Sal!

Il pui in folderul skynet.
    Si de acum incolo te sfatuiesc sa mai citesti si ce s-a mai postat pe aici inainte sa mai pui 10 intrebari de genul asta. Abia apoi daca nu intelegi ce scrie pe-acolo sa intrebi.
    Aproape pe fiecare forum serios pe care il cunosc exista un Sticky la fiecare sectiune cu titlul "IMPORTANT: Read here before posting". In acest post se precizeaza desigur rasfoirea forumului pentru ceea ce se cauta sau anumite conditii de respectat inainte de a pune anumite intrebari.

bafta

ss2 rev2.3, Alt-Dvb 2.x, DvbDream 1.x

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

@grabb

Vad ca ai mai multe nelamuriri legate si de SkyGrabber si de SkyNet. In acest caz citeste ce s-a postat aici: http://www.********.com/f2/viewtopic....38cb9cb5e05d4f iar intrebarile te rog sa le pui la sectiunea SkyNet, SkyNetix - internet grabbers . Asta pentru nu a iesi o varza forumul asta. In privinta SkyNet-ului te poate ajuta si tutorialul asta: http://rapidshare.de/files/28175071/...AL-ro.zip.html facut de darkt. Eu am sperat sa-l regasesc la Sticky Topics sau la HOW TO dar n-a fost sa fie. Ma rog, asta e... Deci, asa cum ti-a spus si darkt, dupa ce citesti ce te-am rugat , si daca vezi ca nu regasesti acolo ce te-ar interesa pe tine, intrebi pe forum la sectiunea pe care ti-am indicat-o. Numai bine !

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

Default Unde sa pun Regexul de la Skynet???

VAI MAI DA "INTEPATI,, MAI SUNTETI! PARCA VOI LE STITI PE TOATE SUNTETI DE LA SRI?! LASATI IMPRESILE CA SI VOI LE LUATI DE LA ALTII!
    refref

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

@grabb

Daca tu consideri despre mine ca am fost intepat in raspunsul dat tie iar lui darkt ii multumesti in acest fel pentru tutorialul facut la SkyNet , asta e... Eu, spre deosebire de tine, iau raspunsul pe care mi l-ai dat ca pe un gest de multumire fata de indrumarile pe care le-ai primit din partea mea. Urmareste toate posturile mele si vezi cat de "intepat" am fost cu ceilalti. Iar asocierea cu SRI nu-si are rostul fiindca nimeni nu s-a nascut invatat. In fond de-aia e (si) acest forum. Avem de invatat unii de la altii. Fiecare dintre noi poate lua informatiile de pe internet si le poate aduce aici sau incercam sa dam sfaturi din propriile cunostinte acumulate in ani de zile .

Inchei aici si crede-ma ca nu m-am gandit nicio clipa ca fiu caustic in ce ti-am scris , mai ales ca nu aveam niciun motiv in ceea ce te priveste. Daca tu crezi altfel, e problema ta. Numai bine !

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Grabb : esti si sarac si cu pretentii , vorba proverbului .

PE VIITOR CITESTE CU ATENTIE ACEASTA SECTIUNE SI NU MAI POSTA PENTRU ORICE INTREBARE CATE UN TOPIC NOU . CU SIGURANTA RASPUNSUL SE AFLA DEJA IN UNUL TIN TOPICELE AFLATE LA STICKY SAU ANNOUNCEMENT .

Nu fii lenes si nu astepta mura-n-gura . Spor la explorari .

P.S. Spune-i MULTUMESC lui fansat03 , e unul dintre putinii care mai au rabdare sa raspunda ca la carte .
    P.P.S fansat03 nu am vazut mai repede , asa ca l-am pus acum :
    http://www.********.ro/upload/SKYNET-TUTORIAL-ro.doc

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)