Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 10 of 10
    Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

Default CE SA FAC NU-MI MERGE SKY GRABBER 2.5.3??

CE SA FAC NU-MI MERGE SKY GRABBER 2.5.3, MI-A APARUT CA TREBUIE SA MA INREGISTREZ CUM SA PROCEDEZ
    refref

you said "member" huh! Teacher
    Posts Thanks / Likes

Cauta la un topic mai vechi (vreo 2 saptamani)era acolo un link cu "rezolvarea"

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

Le-am i9ncercat pe toate dar .. nimic. Imi apare mesajul "Your temporary key has expired. If you believe this message is in error, please contact the program's author,,. Ce sa fac?
    refref

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Esti primul care semnalizezi asta. In mod normal nu avea cum sa se intample asa. Daca folosesti pe cel facut de Mihail , merge sigur. Dezinstaleaza programul si apoi reinstaleaza originalul dupa care aplici exe-ul "rezolvat" peste cel existent. Abia dupa asta ii dai drumul la program. Nu are cum sa nu mearga. Incearca si cu asta: http://www.satkey.ch/download.php?id=16173 . Ai acolo si o imagine explicita. Salut !

Inimos din cale afara Expert
    Posts Thanks / Likes

Man iei versiunea originala de aici http://www.dvbskystar.com/download/click.php?id=356 si o instalezi...apoi dezarhivezi executabilul de aici http://skycleaner.mylivepage.com/file/?fileid=445 in radacina programului. Vei fi intrebat daca vrei sa inlocuiesti pe cel vechi cu cel nou. Zici Yes si gata, trebuie sa mearga. Mie-mi miroase a ceva scapari la setari...nu sunt acasa acum insa si mie imi dadea o eroare de gen si ...chiar nu mai tin minte. Deseara pot sa te ajut daca nu e prea tarziu.
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

@skycleaner

Asta i-am explicat si eu omului. Ca nu are cum sa nu-i mearga daca urmeaza sfaturile de instalare. E practic imposibil sa-i mai apara aiureala asta: "Your temporary key has expired. If you believe this message is in error, please contact the program's author,, din moment ce se aplica ce trebuie peste exe-ul lui SkyGrabber. Asta nu a aparut niciodata dupa "rezolvarea" SkyGrabber-ului la niciuna din versiuni. In ultima chestie pe care i-am trimis-o arata de fapt imaginea pe care tu i-ai tradus-o in cuvinte cu ce are de facut asa ca , sincer, mai simplu de atat nu vad ce poate fi. Salut !

Inimos din cale afara Expert
    Posts Thanks / Likes

E posibil sa fi deschis programul necracuit si acum dupa crackuiala sa il kiteasca din registri? Naiba sa le mai stie...oricum skynet is the best!
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

E posibil. Pai de-aia i-am spus ca dupa instalare sa faca imediat manevra de inlocuire si abia pe urma sa-l puna la treaba. In ceea ce priveste SkyNet-ul sunt de acord cu tine si de altfel mi-am mai spus parerea de nenumarate ori in legatura cu cele doua programe. SkyGrabber-ul e inca departe de SkyNet si partea proasta e ca mai si costa... Mie mi se par mai stabile, cat de cat , vechile variante de SkyGrabber: 1.7 si 1.9. Sofisticariile aduse de ultimele variante in afara de a lua fata clientului nu prea vad ce rost ar avea. Daca si SkyNet-ul ar avea interfata gen SkyGrabber ar fi super, asta pentru cine e foarte pretentios si vrea sa nu vada o chestie neagra cu liniute care nu-i spune mai nimc. Pentru noi insa cred ca lucrul asta n-are nicio importanta. In fond te intereseaza sa aduci ceva valabil, nu sa vezi ceva neaparat frumos.

Junior Member Master
    Posts Thanks / Likes

Va multumesc 4all! Acum merge !
    refref

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)