Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 96
    Junior Member Master
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default SURPRIZA PROMISA : ********elit

Am gasit pe http://www.rdi-links.com/ un link care suna cam asa:
    http://www.********elit.com/ The big surprise for romanian people (coming soon)
    Am dat click si am vazut ca e un site in constructie al unei publicatii.Nu am inteles mare lucru si tocmai de aceea il rog pe Fanta sau Admin sa ne ofere mai multe informatii.
    ROMANI prin nastere,OLTENI prin gratie divina!

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

ai stricat ploile oamenilor (in caz ca asta e surpriza)

pe de alta parte daca asta ar fi surpriza magica clar ca se duce de rapa forumul.

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Ce tot vorbesti ?

Da aceea e surpriza : o noua revista pe hartie : ********ELIT . Asta inseamna dezvoltare si evolutie.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Ai dezamorsat bomba inaintea nostra

E vorba de un proiect mai vechi , o surpriza care doream sa o ofer celor ce viziteaza situl.

Invatand din atitudinea celor de la BOOM vom pastra totul secret pana in preajma lansarii oficiale.Daca doriti sa aflati mai multe informatii completati formularele de contact din site.

Web-situl se afla in constructie fiind active doar acele linkuri pentru a putea intra in legatura cu dumneavoastra.

Va pregatim mari surprize !

Fanta
    RDI Team

Emisiune TV saptamanala pe care am promis-o vine....foarte curand
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Banned

Posts Thanks / Likes

Pe un satelit extrem de accesibil , cu acoperire pana in Irlanda si Portugalia

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Nu are nici o legatura calitatea discutiilor de pe board cu viitoare publicatie.
    Revista isi doreste sa trateze echidistant toate subiectele fierbinti oferite de receptia TV prin satelit.

Nu ma trageti de limba ca nu va spun mai multe

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

daca revista isi doreste sa fie o publicatie serioasa (altfel nu rezista pe piata) atunci sa cam zis cu " How To MOSC...." sau "KEY for..." pentru ca vor fi legate una de alta (forum cu revista) si automat lucrurile negative din forum se vor indrepta si catre publicatie.

Banned

Posts Thanks / Likes

Revista poate apartine unei firme si siteul unei persoane particulare , deci nici o legatura una cu alta .

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by *********
    Revista poate apartine unei firme si siteul unei persoane particulare , deci nici o legatura una cu alta .
    am zis eu ceva legat de proprietarul revistei? Pierzi adevaratul sens. Nu are sens sa ne ascundem dupa deget! RDI este un forum de info. satelit in toate directiile. In acest forum se face reclama la o viitoare publicatie care culmea se numeste RDI...... si este in directa legatura cu acest forum indiferent de proprietarii acestei publicatii. Care parte nu ai intzeles-o iti mai explic daca e nevoie.

si inca ceva!

dau o lada de bere celui ce face pariu cu mine ca in primul numar al revistei va exista cel putin 1 pagina si jumatate cu articole legata de cat de mare si tare este si se mai face DTH DIGI TV!

dar ce stiu eu!? sunt doar un user!

Banned

Posts Thanks / Likes

Nu inteleg cine te va opri pe tine sa pui aici key de d+ sau etc . Sau cine te va opri sa probezi cel mai nou v-pluig , s2emu , softcam , file de dragon etc etc . Asadar nu vad cum ar putea sa te influenteze in mod negativ aparitia acestei reviste . Poate doar pozitiv , amintiti-va ca multi ati luat legatura cu lumea satelitilor prin Dan Balanescu si prin articolele lui.

In acest forum au fost nenumarate subiecte despre Info Satelit si nu a fost nici o problema , forumul si-a continuat activitatea . So ?

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

nu prea ai priceput mai nimic dar timpul o sa tzi-le arate usor! pe userul in general nu are cum sa il influenteze. Revista asupra forumului DA! vor exista schimbari. vei vedea!

si ma bucur ca nu mi-ai infirmat ideea legata de paginile cu digi

Noroc KB

Banned

Posts Thanks / Likes

Nu ai inteles . Revista e una , forumul cu key e alta . Nu are legatura una de alta . adica are dar nu in sensul descris de tine .
    Vei vedea ca iti vei lua keyle sau softurile si emulatorele tot de pe RD si dupa septembrie .

P.S. Nu pot pune pariu cu tine pentru faptul ca nu stiu ce va contine acesta revista , e un secret maxim si nu divulga nimeni nimic

Multi Banned User Expert
    Posts Thanks / Likes

Revista poate apartine unei firme
    si v-a fi (
    editat: va fi
    ) plina de spam,pardon reclame
    multumesc pentru editare editorialistului,anonim(si nu intr-un caz singular),insa eu asa am invatat a scrie si nu am de gind sa ma adaptez noilor reguli.daca vreti sint precum unii ce au invatat a scrie cu i din a si o tin tot asa.fapta in sine nu ma deranjeaza,intimplarea a fost sa intru sa caut ceva si am dat de altceva.anonimismul se practica in vremuri odioase,ceva remember?

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by *********
    ...Nu pot pune pariu cu tine pentru faptul ca nu stiu ce va contine acesta revista , e un secret maxim si nu divulga nimeni nimic
    Eu cred ca va contine chestii legate de transmisiuni TV prin satelit, dar n-as baga mana in foc.

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

@*********
    Vei vedea ca iti vei lua keyle sau softurile si emulatorele tot de pe RD si dupa septembrie
    Dar dupa 1 Ianuarie 2007 , dupa integrarea in EU

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)