Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 11 of 11
    Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Mi-l arunca in cap ?

Am gasit un DVD Player pe care vreau sa il fac cadou . E facut pe un vapor mai de Doamne Ajuta? Pe net n`am gasit nimic despre el (nici nu am cautat mult)

Delton DVD-P/DIVX 3500N
    DVD;DVD+/-R;DVD+/-RW;CD/CD-R/CD-RW;MP3;JPEG;MPEG;MPEG4;DIVX;
    Iesiri : Euroscart;S-Video;USB 2.0 , AC3

999.481 lei (Selgros)

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

E bunisor la banii care ai dat pe el, eu am probat unul intr-un magazin XXL si se misca bine adica deschidea repede cd cu filme DIVX ,lua si subtitrarea, pe dvd nu la-m incercat.

Banned

Posts Thanks / Likes

Inca nu l-am luat .

Digitally Remastered Expert
    Posts Thanks / Likes

Ia-l repede! Calu' de dar...

PS: Mai mult costă un stick USB, ce dreaq...
    [LEFT]Signature not found... Try again!

Silver Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

L-am vazut si eu azi in Timisoara in piata Mehala si la Selgros. La Selgros e la acelasi pret aproape un bulion si pe eticheta de prezentare is exact datele date de KB insa m-am uitat in spatele aparatului si la mufa USB scrie Input parca desi pe eticheta de pe raft era trecuta la iesiri. Nu prea vad eu ce ar putea scoate din el prin usb.

Banned

Posts Thanks / Likes

Numai input poate fi .

Reclamant Expert
    Posts Thanks / Likes

E facut in Romania. Nici nu suna prea rau pentru marfa autohtona.

Reclamant Expert
    Posts Thanks / Likes

Imi retrag cuvintele - se pare ca are probleme la citirea de diacritice si la sincronizarea subtitrare-imagine. De asemenea, nu stiu daca e de viitor investitzia, in conditiile in care, pt. un no-name, nu prea va exista suport de soft public. Si chiar si privat.

Târnacopist Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by hgfdgfui
    Imi retrag cuvintele - se pare ca are probleme la citirea de diacritice si la sincronizarea subtitrare-imagine. De asemenea, nu stiu daca e de viitor investitzia, in conditiile in care, pt. un no-name, nu prea va exista suport de soft public. Si chiar si privat.
    La ritmul actual de evolutie, eu unul am renuntat de mult sa ma uit la viitorul player-elor. Incet, incet, ca multi altii, am ajuns adeptul chinezismelor pe care, oricum, dupa un an le schimb pentru ca apare ceva mai performant. Ultima achizie, un router wireless efectiv no-name (nici macar pe cutie nu scria nimic) merge de zbarnaie 24/24, la un trafic de cca. 100 GB/luna (doua desktop-uri si un laptop). Si inca n-a iesit fum din el! L-am luat de pe eBay cu 20 EUR! Concluzia: Daca mai merge 3 luni m-am scos ...

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Nu mai freca duda si cumpara obiectul ca pomana mai mare nu exista.Si oricum daca nu i-ti convine in 24 de ore sau 48 poti sa-l duci inapoi si sa cumperi altul.La fel e valabil si pt toate lanturile mari de magazine.Tu ce vrei sa dai un kil de mere pe un dvix ? Poti sa faci probe pina te plictisesti la toate magazinele.Investesti 1,5 mil si le iei pe toate la rind.Timp sa ai.La banii astia are garantie 1 an si il arunci dupa aia ca nu conteaza.Singura chestie este sa stie sa citeasca subtitrarile.( nu conteaza daca stie diacrilice)

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

@Sat Wien
    Ai perfecta dreptate nu merita sa dai o caruta de bani pe un produs de marca la care nu esti sigur 100% ca e original si ca o paranteza am vazut dvd playere Sony care nici nu deschideau cd-uri divx si la ritmul actual de apartii trebuie sa le schimbi des ,si totusi unele no name fac treaba foarte bine.Bafta.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)