Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default preturi focus sat cluj

Astazi am fost la Intersat Cluj si mi s-a spus ca un receptor kaon costa 6900000 (cine este neinformatul care a zis ca acesta este in cluj la pretul de 3500000). am mai aflat ca abonamentul va fi in jur de 7 usd.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

se pare ca nu citesti cu atentie ce scrie, altfel aflai deja ca a fost o greseala a magazinului

Gold Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

@Dany_Strong 4155 Evo

Daca persoana despre care vorbesti sunt eu ... AM SPUS NUMAI DACA ... atunci sa sti ca neinformata ii mahta, care habar nu are ca te-o nascut si tu ca nu sti pe ce lume traiesti.

http://www.********.com/f2/viewtopic....r=asc&start=80

Citeste ce scrie @epy la jumatea paginii 5 si poti citi ce se scrie si pana pe pagina 6.

Pretul impus de FOCUS este sfant peste tot si nu se da inapoi ... 6.900.000 lei. Si la Sibiu ii la fel pretul ...

Dar eu stiu ca nu la mine te refereai ....

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Ovex vad ca esti cam nervos in ultimul timp, nu iti merge treaba cu Focussat cum ti-ai dorit?

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

@Thor819

Inca nu. Toti FOCHISTII estem in faza de teste, secrete si pregatiti de lansare ... Nu se renunta la pretul ala din mai multe motive ... deoarece in prima faza KAONUL este 3 ori mai puternic decat conserva, in a doa faza va mai de 5 ori ... si peste o luna jumate te vei duce si tu sa iei unu ...

Pana atunci nu moare nimeni ... Sa nu-mi spui ca s-o retras STRONG de pe piata din Romania din cauza lui HYUNDAI ca ma apuca rasu rau de tot ...

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Sa ma anunti si pe mine cand treceti de faza de TESTE

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

cum bine zice @ovex in curind veti arunca conservele si veti lua si voi ficus nu zic mai mult si ii rog si pe ceilalti sa se abtina sa mai comenteze ceva pe forum

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Dany_Strong 4155 Evo unde se vand d`alea in Cluj ? Hai serios , se vand ? De unde pana unde Intersat e in lista de distribuitori oficiali anuntata pe site la ei ?

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

Default N-o fi pe lista ....

King-ule ! n-o fi pe lista da zau ca acolo se gaseste ! Si pe vremea lui Ceau' pe liste erau tot felul de bunatati ... pe tejghea se sprijinea vanzatoarea !
    Chiar asa ! este la doi pasi Donath 95 cu program "nine to five" !

cu state vechi in meserie Expert
    Posts Thanks / Likes

@toti sustinatorii cacatului de FOCUS

ciocu mic ca imi bag ..... deocamdata RCS e cel mai tare. Poa sa vina FOCUS si cu drembox ca tot o **** o sa faca. Sa va fie clar .... DEGEABA vine FOCUS cu receivere atata timp cat oamenii nu au bani sa le cumpere. Serviciile DTH sunt pentru toti nu doar pentru aia pe care ii dau bani afara din casa. (adica punct am vrut sa zic)
    2XRCS DigiTV (2xrec+2xsmasrtcard(extra1)+antena+LNB), DK-1102 Offset 1,2 DM800

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

@stailus

Si tu incepi sa vorbesti porcos mane ?

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ovex
    @Thor819

Inca nu. Toti FOCHISTII estem in faza de teste, secrete si pregatiti de lansare ...
    deci fra sa intzeleg ca inca nu sa lansat Focus... a o alta dezamagire.. o alta lansare la apa esuata... sau nu sa spart sampania cand au dat cu ea

Posts Thanks / Likes

frate ovex m-am cam saturat. stii ca io cand imi exprim opinia o fac civilizat... insa acum m-am enervat rau dupa ce am citit mai ales ce ai scris tu... ma ovexane conserva sau nu iti zic receiveru ala hyundai functioneaza 24/24 la mine acasa din decembrie anu trecut asa ca daca nu aveti ciocu mic asa cum scriam mai sus. E drept ca io nuil fut toata ziua de pe un satelit pe altu si nu adaug transpondere si sterg asa ca vad cand crapa. Merge pe DigiTV si gata si o face foarte bine (punct din nou).

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

de acord cu stailus. DTH e pentru toti si ca atare eu zic ca un receptor trebuie sa fie sub salariul minim pe economie. Asa, se poate stie sigur ca orcine poate sa permita. Uita-te la englezi si la Sky. Au ei niste receptoare extraordinare cu DVR si tot feluri de extra, insa pe langa receptoarele extra au unul superieftin, chiar gratuit la unele abonamente care stie ceea ce tre sa stie un receptor DTH: receptioneaza, decodeaza si transmise semnalul mai departe catre TV.

Eu totusi sunt de parere ca Focus Sat va venii cu ceva oferta speciala catre clienti: ori vor avea si ei o alternativa foarte ieftina, or se va putea inchiria receptorul (un lucru firesc dealtfel, de la un operator DTH) ori va fii si la ei ceva rate sau ceva oferta super avantajoasa: pachet full+PPV(cand va aparea), preplatit pt. 24 luni cu receptor gratuit sau asa ceva. Un lucru este clar: asa n-o sa ramane.

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

@stailus

Trebuie sa intelegi ca si in IT exista INTEL si AMD ... ultimul ii la jumate pret decat primu si in Rumenia se inghesuie toti pe el. Dar asta nu inseamna ca nu se vinde si INTEL.

APROPO: Calculatoarele tale sunt INTEL sau AMD?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)