Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 9 of 9
    _...._ Expert
    Posts Thanks / Likes

Default PENTRU A SE PASTRA CORECTITUDINEA

Conform titlului, cred ca ar fi imperios necesar ca in aceasta sectiune sa fie numit cel putin inca un moderator macar impartial, daca nu partizan FocusSat, avind in vedere ca moderatorii actuali sint membri sau fani RCS. Cu toate ca scorul ar fi de 3:1
    Propunere: pentru impartial @mihaip
    pentru un cit de mic partizan Focus @ovex
    The Bible is like a software license, no one actually reads it, they just scroll to the bottom and click I agree!

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

poate ca altceva ar fi mai constructiv...daca am avea cite un om de la focus si de la digi care sa fie activi pe forum si care, in cadrul unor topicuri speciale sa raspunda la toate problemele ridicate de utilizatori...
    poate ca @Fanta ar putea face invitatiile de rigoare...avind in vedere
    (ne)lansarile oficiale focus si digi, eu cred ca ******** a dus steagul dth romania in toate casele celor care asteptau de ani de zile minunea...practic prin forum si prin noi, userii, s-a facut o campanie teribila ale carei efecte se vad...

_...._ Expert
    Posts Thanks / Likes

cableguy, nu te ingrijora, angajatii RCS sint aici!
    nu se prea straduiesc sa raspunda la chestiuni de ordin tehnic dar sint printre noi!
    The Bible is like a software license, no one actually reads it, they just scroll to the bottom and click I agree!

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

... shi angajatzii FOCUS SAT sunt printre noi ... doar ca sunt mult mai timizi !

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Si pe cei de la Focus cine ii opreste sa fie? Mie mi se pare OK faptul ca angajatii uneia dintre firme au macar interesul sa citeasca parerile unora sau altora.

_...._ Expert
    Posts Thanks / Likes

Deviati de la subiect!

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

nu asa...undercover...sa fie 2 declarati pe fata, si care sa fie in cunostiinta de cauza cind spun ceva...poate as cere prea mult sa fie "autorizati" de firme sa raspunda la intrebari... ar fi un avantaj mare pentru firme in promovarea produselor lor...si am elimina tendintele de partinire a unora dintre noi...

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

@bazil0101
    Sincer esti unul din membri RDI pentru care am o simpatie deosebita,dar din pacate nu pot sa iti ideplinesc dorinta.
    In primul rand nu prea e nevoie de moderat pe aceasta sectiune deoarece aici nu se taie topicuri,nu se discuta alte subiecte si lumea se exprima extrem de civilizat.Atat ovex cat si mihaip se bucura de tot respectul si aprecierea mea mai ales ca ambi de ocupa de sectiuni importante de fisiere ale sitului.
    Reprezentantul Focus Sat sa ma contacteze si eu ii voi acorda dreptul de moderator.

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

_...._ Expert
    Posts Thanks / Likes

Fanta, nu pot sa spun decit ca este o decizie buna, sa speram ca se va trezi cineva si de la FocusSat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)