Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.


Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Administrator Expert
    Join Date
    Jul 2002
    Location
    Las Vegas
    Posts
    8,509
    Posts Thanks / Likes

    Default Program LIGA I 2006 / 2007

    Program Liga I 2006/2007


    http://www.liga1.ro

    http://www.ligaI.ro

    SITURI RDI !


    Etapa 1 (29 iulie)
    Poli Timisoara - Steaua Bucuresti
    Univ. Craiova - FC Vaslui
    UTA Arad - Farul Constanta
    Otelul Galati - CFR Ecomax Cluj
    Ceahlaul Piatra Neamt - Gloria Bistrita
    Unirea Urziceni - Poli Iasi
    FC National - Dinamo
    Sportul Studentesc - Rapid
    Jiul Petrosani - FC Arges Pitesti

    Etapa 2 (5 august)
    Steaua - Univ. Craiova
    FC Vaslui - UTA
    Farul - Otelul
    CFR Cluj - Unirea Urziceni
    Gloria Bistrita - FC National
    Poli Iasi - Ceahlaul
    Dinamo - Sportul
    Rapid - Jiul
    FC Arges - Poli Timisoara

    Etapa 3 (12 august)
    Poli Timisoara - Rapid
    Univ. Craiova - FC Arges
    UTA - Steaua
    Ceahlaul - CFR Cluj
    Un. Urziceni - Otelul
    FC National - Poli Iasi
    Sportul - Gloria Bistrita
    Jiul - Dinamo
    FC Vaslui - Farul

    Etapa 4 (19 august)
    Otelul - Ceahlaul
    Steaua - FC Vaslui
    Farul - Un. Urziceni
    CFR Cluj - FC National
    Gloria Bistrita - Jiul
    Poli Iasi - Sportul
    Dinamo - Poli Timisoara
    Rapid - Univ. Craiova
    FC Arges - UTA

    Etapa 5 (26 august)
    Poli Timisoara - Gloria
    Univ. Craiova - Dinamo
    UTA - Rapid
    Ceahlaul - Un. Urziceni
    FC National - Otelul
    Sportul - CFR Cluj
    Jiul - Poli Iasi
    Steaua - Farul
    FC Vaslui - FC Arges

    Etapa 6 (9 septembrie)
    Otelul - Sportul
    Un. Urziceni - FC National
    Farul - Ceahlaul
    CFR Cluj - Jiul
    Gloria - Univ. Craiova
    Poli Iasi - Poli Timisoara
    Dinamo - UTA
    Rapid - FC Vaslui
    FC Arges - Steaua

    Etapa 7 (16 septembrie)
    Poli Timisoara - CFR Cluj
    Univ. Craiova - Poli Iasi
    UTA - Gloria
    FC National - Ceahlaul
    Sportul - Un. Urziceni
    Jiul - Otelul
    Steaua - Rapid
    FC Vaslui - Dinamo
    FC Arges - Farul

    Etapa 8 (20 septembrie)
    Otelul - Poli Timisoara
    Ceahlaul - Sportul
    Un. Urziceni - Jiul
    Farul - FC National
    CFR Cluj - Univ. Craiova
    Gloria - FC Vaslui
    Poli Iasi - UTA
    Dinamo - Steaua
    Rapid - FC Arges

    Etapa 9 (23 septembrie)
    Poli Timisoara - Un. Urziceni
    Univ. Craiova - Otelul
    UTA - CFR Cluj
    Sportul - FC National
    Jiul - Ceahlaul
    Steaua - Gloria
    FC Vaslui - Poli Iasi
    Rapid - Farul
    FC Arges - Dinamo

    Etapa 10 (30 septembrie)
    Otelul - UTA
    Ceahlaul - Poli Timisoara
    Un. Urziceni - Univ. Craiova
    FC National - Jiul
    Farul - Sportul
    CFR Cluj - FC Vaslui
    Gloria - FC Arges
    Poli Iasi - Steaua
    Dinamo - Rapid

    Etapa 11 (14 octombrie)
    Poli Timisoara - FC National
    Univ. Craiova - Ceahlaul
    UTA - Un. Urziceni
    Jiul - Sportul
    Steaua - CFR Cluj
    FC Vaslui - Otelul
    Dinamo - Farul
    Rapid - Gloria
    FC Arges - Poli Iasi

    Etapa 12 (21 octombrie)
    Otelul - Steaua
    Ceahlaul - UTA
    Un. Urziceni - FC Vaslui
    FC National - Univ. Craiova
    Sportul - Poli Timisoara
    Farul - Jiul
    CFR Cluj - FC Arges
    Gloria - Dinamo
    Poli Iasi - Rapid

    Etapa 13 (28 octombrie)
    Poli Timisoara - Jiul
    Univ. Craiova - Sportul
    UTA - FC National
    Steaua - Un. Urziceni
    FC Vaslui - Ceahlaul
    Gloria - Farul
    Dinamo - Poli Iasi
    Rapid - CFR Cluj
    FC Arges - Otelul

    Etapa 14 (4 noiembrie)
    Poli Timisoara - Farul
    Otelul - Rapid
    Ceahlaul - Steaua
    Un. Urziceni - FC Arges
    FC National - FC Vaslui
    Sportul - UTA
    Jiul - Univ. Craiova
    CFR Cluj - Dinamo
    Poli Iasi - Gloria

    Etapa 15 (11 noiembrie)
    Univ. Craiova - Poli Timisoara
    UTA - Jiul
    Steaua - FC National
    FC Vaslui - Sportul
    Farul - Poli Iasi
    Gloria - CFR Cluj
    Dinamo - Otelul
    Rapid - Un. Urziceni
    FC Arges - Ceahlaul

    Etapa 16 (18 noiembrie)
    Poli Timisoara - UTA
    Univ. Craiova - Farul
    Otelul - Gloria
    Ceahlaul - Rapid
    Un. Urziceni - Dinamo
    FC National - FC Arges
    Sportul - Steaua
    Jiul - FC Vaslui
    CFR Cluj - Poli Iasi

    Etapa 17 (25 noiembrie)
    UTA - Univ. Craiova
    Steaua - Jiul
    FC Vaslui - Poli Timisoara
    Farul - CFR Cluj
    Gloria - Un. Urziceni
    Poli Iasi - Otelul
    Dinamo - Ceahlaul
    Rapid - FC National
    FC Arges - Sportul
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro


    http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

  2. #2
    Bagator de seama Expert
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Prin zona
    Posts
    2,938
    Posts Thanks / Likes

    Default

    The Requested URL could not be retrieved.

    URL: http://www.liga1.ro/
    Error: hostname lookup error: Host name lookup failure

  3. #3
    Moderator Expert
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Maubeuge, FR
    Posts
    5,695
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Vezi ca nu-ti merg site-urile. Si-o bagat Becali coada si aici

  4. #4
    Administrator Expert
    Join Date
    Jul 2002
    Location
    Las Vegas
    Posts
    8,509
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Acele situri nu merg pentru ca nici nu au fost lansate ! In cateva saptamani vor fi online !

    Cele doua situri reprezinta o lovitura data de RDI deoarece am primit nenumarate oferte pentru cumpararea acestor domenii.

    Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro


    http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

  5. #5
    Moderator Expert
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Maubeuge, FR
    Posts
    5,695
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Daca le vinzi poate ne dai si noua de-o bere. Promitem sa fim cuminti si sa scriem numai de bine de cea mai buna ( ) echipa din SE Europei.

    PS. Nu are rost sa scriu "de fotbal" ca nu au nici o legatura cu sportul asta.

  6. #6
    Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    603
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Dupa 2 etape jiji nu va avea nici un punct!
    Totdeauna gasesti ceva de invatat

  7. #7
    Silver Member Expert
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    2,652
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Programul televizărilor din primele cinci etape


    ETAPA 1

    TVR 1

    FC NATIONAL – FC DINAMO, duminica, 30.07.2006, ora 20.30

    ANTENA 1

    FCU POLI TIMISOARA – FC STEAUA, sambata, 29.07.2006, ora 21.00

    NATIONAL TV

    FC CEAHLAUL – CF GLORIA 1922 BISTRITA, vineri, 28.07.2006, ora 20.00

    TVR 2

    FC “U” CRAIOVA – FC VASLUI, sambata, 29.07.2006, ora 17.00

    ANTENA 1

    FC OTELUL GALATI – CFR ECOMAX CLUJ, duminica, 30.07.2006, ora 17.00

    NATIONAL TV

    FC SPORTUL STUDENTESC – FC RAPID, duminica, 30.07.2006, ora 18.00

    TELESPORT

    FCM UTA – FC FARUL CONSTANTA, vineri, 28.07.2006, ora 17.00

    AFC UNIREA URZICENI – FC POLI IASI, sambata, 29.07.2006, ora 17.00

    CS JIUL PETROSANI – FC 2005 S.A. ARGES, duminica, 30.07.2006, ora 18.00



    ETAPA A 2-A

    TVR 1

    FC DINAMO 1948 – FC SPORTUL STUDENTESC, duminica, 06.08.2006, ora 20.30

    ANTENA 1

    FC STEAUA – FC UNIV. CRAIOVA, sambata, 05.08.2006, ora 21.00

    NATIONAL TV

    FC FARUL CONSTANTA – FC OTELUL GALATI, vineri, 04.08.2006, ora 20.00

    TVR 2

    FC 2005 S.A. ARGES – FCU POLI TIMISOARA, sambata, 05.08.2006, ora 17.00

    ANTENA 1

    FC POLI IASI – FC CEAHLAUL, duminica, 06.08.2006, ora 17.00

    NATIONAL TV

    FC RAPID – CS JIUL, sambata, 05.08.2006, ora 18.00

    TELESPORT

    CF GLORIA BISTRITA – FC NATIONAL 2000 S.A., vineri, 04.08.2006, ora 18.00

    FC VASLUI – FCM UTA, sambata, 05.08.2006, ora 18.00

    CFR ECOMAX CLUJ – FC UNIREA URZICENI, duminica, 06.08.2006, ora 18.00



    ETAPA A 3-A

    TVR 1

    FCU POLI TIMISOARA – FC RAPID, duminica, 13.08.2006, ora 20.30

    ANTENA 1

    FC NATIONAL 2000 S.A. – FC POLI IASI, sambata, 12.08.2006, ora 21.00

    NATIONAL TV

    FC “U” CRAIOVA – FC 2005 S.A. ARGES, sambata, 12.08.2006, ora 20.00

    TVR 2

    FC CEAHLAUL – CFR ECOMAX CLUJ, sambata, 12.08.2006, ora 17.00

    ANTENA 1

    FCM UTA – FC STEAUA, duminica, 13.08.2006, ora 17.00

    NATIONAL TV

    CS JIUL PETROSANI – SC DINAMO 1948, duminica, 13.08.2006, ora 18.00

    TELESPORT

    AFC UNIREA URIZICENI – FC OTELUL GALATI, vineri, 11.08.2006, ora 18.00

    FC SPORTUL STUDENTESC – CF GLORIA BISTRITA, sambata, 12.08.2006, ora 18.00

    FC VASLUI – FC FARUL CONSTANTA, duminica, 13.08.2006, ora 18.00



    ETAPA A 4-A

    TVR 1

    FC DINAMO 1948 – FCU POLI TIMISOARA, duminica, 20.08.2006, ora 20.30

    ANTENA 1

    FC RAPID – FC “U” CRAIOVA, sambata, 19.08.2006, ora 21.00

    NATIONAL TV

    FC STEAUA – FC VASLUI, sambata, 19.08.2006, ora 19.00

    TVR 2

    CFR ECOMAX CLUJ – FC NATIONAL 2000 S.A., sambata, 19.08.2006, ora 17.00

    ANTENA 1

    FC 2005 S.A. ARGES – FCM UTA ARAD, duminica, 20.08.2006, ora 17.00

    NATIONAL TV

    FC FARUL – FC UNIREA URZICENI, vineri, 18.08.2006, ora 20.00

    TELESPORT

    CF GLORIA BISTRITA – CS JIUL PETROSANI, vineri, 18.08.2006, ora 18.00

    FC POLI IASI – FC SPORTUL STUDENTESC, sambata, 19.08.2006, ora 18.00

    FC OTELUL GALATI – FC CEAHLAUL P. NEAMT, duminica, 20.08.2006, ora 18.00



    ETAPA A 5-A

    TVR 1

    FC “U” CRAIOVA – FC DINAMO 1948, duminica, 27.08.2006, ora 20.30

    ANTENA 1

    FC STEAUA – FC FARUL, sambata, 26.08.2006, ora 21.00

    NATIONAL TV

    FCU POLI TIMISOARA – CF GLORIA BISTRITA, vineri, 25.08.2006, ora 20.00

    TVR 2

    FC SPORTUL STUDENTESC – CFR ECOMAX CLUJ, sambata, 26.08.2006, ora 17.00

    ANTENA 1

    FC NATIONAL 2000 S.A. – FC OTELUL GALATI, duminica, 27.08.2006, ora 17.00

    NATIONAL TV

    FCM UTA – FC RAPID, duminica, 27.08.2006, ora 18.00

    TELESPORT

    FC CEAHLAUL P. NEAMT – AFC UNIREA URZICENI, vineri, 25.08.2006, ora 19.00

    FC VASLUI – FC 2005 S.A. ARGES, sambata, 26.08.2006, ora 18.00

    CS JIUL PETROSANI – FC POLI IASI, duminica, 27.08.2006, ora 17.00

  8. #8
    Administrator Expert
    Join Date
    Jul 2002
    Location
    Las Vegas
    Posts
    8,509
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Quote Originally Posted by dragos-
    Dupa 2 etape jiji nu va avea nici un punct!

    4
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro


    http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

  9. #9
    Silver Member Expert
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    2,652
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Etapa a 6-a

    Vineri, 8 septembrie
    Farul - Ceahlaul 20:00 Telesport

    Sβmbata, 9 septembrie
    FC Arges - Steaua 17:00 National TV
    CFR Cluj - Jiul 17:00 TVR 2
    Otelul - Pandurii 17:00 Telesport
    Rapid - FC Vaslui 21:00 Antena 1

    Duminica, 10 septembrie
    Gloria - U. Craiova 16:00 Telesport
    Poli Iasi - Poli Timisoara 17:00 National TV
    Unirea Urziceni - FC National 17:00 Telesport
    Dinamo - UTA 20:30 TVR 1

    Etapa a 7-a

    Vineri, 15 septembrie
    UTA - Gloria 17:00 Telesport
    U. Craiova - Poli Iasi 20:00 National TV

    Sβmbata, 16 septembrie
    FC Arges - Farul 17:00 TVR 2
    Jiul - Otelul 17:00 Telesport
    Pandurii - Unirea Urziceni 17:00 netelevizat
    Poli Timisoara - CFR Cluj 21:00 Antena 1

    Duminica, 17 septembrie
    FC Vaslui - Dinamo 17:00 National TV
    Steaua - Rapid 20:30 TVR 1
    FC National - Ceahlaul 20:30 Telesport

    Etapa a 8-a

    Marti, 19 septembrie
    Poli Iasi - UTA 17:00 Telesport

    Miercuri, 20 septembrie
    CFR Cluj - U. Craiova 17:00 National TV
    Otelul - Poli Timisoara 17:00 TVR 2
    Unirea Urziceni - Jiul 17:00 netelevizat
    Gloria - FC Vaslui 17:00 netelevizat
    Ceahlaul - Pandurii 18:00 Telesport
    Dinamo - Steaua 20:30 TVR 1

    Joi, 21 septembrie
    Farul - FC National 18:00 National TV
    Rapid - FC Arges 20:30 Antena 1

    Etapa a 9-a

    Sβmbata, 23 septembrie
    UTA - CFR Cluj 17:00 TVR 2
    Pandurii - FC National 17:00 Telesport
    Jiul - Ceahlaul 17:00 netelevizat
    Poli Timisoara - Unirea Urziceni 18:00 National TV
    U. Craiova - Otelul 20:00 Telesport
    Steaua - Gloria 21:00 Antena 1

    Duminica, 24 septembrie
    FC Arges - Dinamo 17:00 National TV
    FC Vaslui - Poli Iasi 17:00 Telesport
    Rapid - Farul 20:30 TVR 1

    Etapa a 10-a

    Vineri, 29 septembrie
    Otelul - UTA 17:00 Telesport
    Farul - Pandurii 19:30 Telesport
    FC National - Jiul 20:00 National TV

    Sβmbata, 30 septembrie
    CFR Cluj - FC Vaslui 17:00 TVR 2
    Gloria - FC Arges 17:00 netelevizat
    Ceahlaul - Poli Timisoara 21:00 Antena 1

    Duminica, 1 octombrie
    Unirea Urziceni - U. Craiova 16:00 Telesport
    Poli Iasi - Steaua 17:00 National TV
    Dinamo - Rapid 20:30 TVR 1

  10. #10
    Banned
    RDI - Board Banned Avatar

    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    28
    Posts Thanks / Likes

    Default

    PROGRAMUL JOCURILOR TELEVIZATE DIN ETAPELE 11-15 ALE LIGII I – BURGER, EDITIA 2006/2007

    ETAPA A XI-A
    JOI, 12.10.2006
    FC RAPID – AFC GLORIA 1922 BISTRITA (NATIONAL TV) – ORA 20.00

    VINERI, 13.10.2006
    FC “U” CRAIOVA – FC CEAHLAUL P. NEAMT (TELESPORT) – ORA 15.00
    FC STEAUA – CFR ECOMAX CLUJ (TVR 1) – ORA 20.00

    SAMBATA, 14.10.2006
    FCM UTA ARAD – AFC UNIREA URZICENI (TELESPORT) – ORA 15.00
    FC DINAMO 1948 – FC FARUL CONSTANTA (ANTENA 1) – ORA 20.45

    DUMINICA, 15.10.2006
    CS JIUL PETROSANI – CS PANDURII TG.JIU – ORA 15.00
    FC SPORTING CLUB VASLUI – FC OTELUL GALATI (TELESPORT) – ORA 15.00
    FC 2005 ARGES – FC POLI IASI (NATIONAL TV) – ORA 15.00
    FCU POLI TIMISOARA – FC NATIONAL 2000 S.A. (TVR 1) – ORA 20.30

    ETAPA A XII-A

    VINERI, 20.10.2006
    AFC UNIREA URZICENI – FC SC VASLUI (TELESPORT) – ORA 15.00
    FC FARUL CONSTANTA – CS JIUL PETROSANI (TELESPORT) ORA 19.30

    SAMBATA, 21.10.2006
    CFR ECOMAX CLUJ – FC 2005 ARGES PITESTI (TVR 2) – ORA 15.00
    CS PANDURII TG. JIU – FCU POLI TIMISOARA (TELESPORT) – ORA 15.00
    CF GLORIA 1922 BISTRITA – FC DINAMO 1948 (NATIONAL TV) – ORA 15.00
    FC NATIONAL 2000 S.A. – FC “U” CRAIOVA (ANTENA 1) – ORA 20.45

    DUMINICA, 22.10.2006
    FC POLI IASI – FC RAPID (NATIONAL TV) – ORA 14.00
    FC OTELUL GALATI – FC STEAUA (TVR 1) – ORA 15.00
    FC CEAHLAUL P. NEAMT – FCM UTA ARAD (TELESPORT) – ORA 20.00


    ETAPA A XIII-A

    VINERI, 27.10.2006
    FC “U” CRAIOVA – CS PANDURII TG. JIU (TELESPORT) – ORA 15.00

    SAMBATA, 28.10.2006
    FCM UTA ARAD – FC NATIONAL 2000 S.A. (TELESPORT) – ORA 15.00
    FC SPORTING CLUB VASLUI – FC CEAHLAUL P.NEAMT (TVR 2) – ORA 15.00
    CF GLORIA 1922 BISTRITA – FC FARUL CONSTANTA – ORA 15.00
    FC DINAMO 1948 – FC POLI IASI (NATIONAL TV) – ORA 19.00
    FC STEAUA – FC UNIREA URZICENI (ANTENA 1) – ORA 20.45

    DUMINICA, 29.10.2006
    FC 2005 ARGES S.A. – FC OTELUL GALATI (TELESPORT) – ORA 14.30
    FCU POLI TIMISOARA – CS JIUL PETROSANI (NATIONAL TV) – ORA 17.00
    FC RAPID – CFR ECOMAX CLUJ (TVR 1) – ORA 20.30

    ETAPA A XIV-a

    VINERI, 03.11.2006
    AFC UNIREA URZICENI – FC 2005 ARGES (TELESPORT) – ORA 14.00

    SAMBATA, 04.11.2006
    FCU POLI TIMISOARA – FC FARUL CONSTANTA (TVR 2) – ORA 14.00
    CS PANDURII TG. JIU – FCM UTA – ORA 14.00
    FC POLI IASI – CF GLORIA 1922 BISTRITA (TELESPORT) – ORA 14.00
    FC NATIONAL 2000 S.A. – FC SC VASLUI (NATIONAL TV) – ORA 20.00

    DUMINICA, 05.11.2006

    FC OTELUL GALATI – FC RAPID (NATIONAL TV) – ORA 14.00
    CS JIUL PETROSANI – FC “U” CRAIOVA (TELESPORT) – ORA 14.00
    CFR ECOMAX CLUJ – FC DINAMO 1948 (ANTENA 1) – ORA 14.00
    FC CEAHLAUL P. NEAMT – FC STEAUA (TVR 1) – ORA 20.30

    ETAPA A XV-A

    SAMBATA, 11.11.2006
    FC “U” CRAIOVA – FCU POLI TIMISOARA (TVR 2) – ORA 14.00
    FCM UTA ARAD – CS JIUL PETROSANI – ORA 14.00
    FC SC VASLUI – CS PANDURII TG. JIU – ORA 14.00
    FC 2005 ARGES – FC CEAHLAUL P. NEAMT (TELESPORT) – ORA 14.00
    FC RAPID – AFC UNIREA URZICENI (NATIONAL TV) – ORA 19.00
    FC DINAMO 1948 – FC OTELUL GALATI (ANTENA 1) – ORA 20.45

    DUMINICA, 12.11.2006
    CF GLORIA 1922 BISTRITA – CFR ECOMAX CLUJ (TELESPORT) – ORA 14.00
    FC FARUL CONSTANTA – FC POLI IASI (NATIONAL TV) – ORA 18.00
    FC STEAUA – FC NATIONAL 2000 S.A. (TVR 1) – ORA 20.30

  11. #11
    Administrator Expert
    Join Date
    Jul 2002
    Location
    Las Vegas
    Posts
    8,509
    Posts Thanks / Likes
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro


    http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

  12. #12
    Bagator de seama Expert
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Prin zona
    Posts
    2,938
    Posts Thanks / Likes

    Default

    Program etape 20-24

    ETAPA A 20-A

    Vineri, 23.02.2007

    Otelul Galati - Unirea Urziceni (Telesport) ora 14.00
    Politehnica Iasi - FC National Bucuresti (Telesport) ora 19.00

    Sambata, 24.02.2007

    FC Arges Pitesti - Universitatea Craiova (Telesport) ora 14.00
    CFR Cluj - Ceahlaul Piatra Neamt (National TV) ora 14.00
    Farul Constanta - FC Vaslui (Kanal D) ora 16.00

    Duminica, 25.02.2007

    Steaua Bucuresti - UTA Arad * (National TV) ora 14.00
    Gloria Bistrita - Pandurii Targu Jiu (Telesport) ora 13.00
    Rapid Bucuresti - FCU Politehnica Timisoara ** (Kanal D) ora 20.00

    Luni, 26.02.2007

    Dinamo Bucuresti - Jiul Petrosani (Antena 1) ora 20.45

    * Meciul are loc la Oradea
    ** Meciul are loc la Craiova

    ETAPA A 21-A

    Vineri, 02.03.2007

    UTA Arad - FC Arges Pitesti (Telesport) ora 15.30

    Sambata, 03.03.2007

    FC National Bucuresti - CFR Cluj (Kanal D) ora 15.30
    Unirea Urziceni - Farul Constanta ora 15.30
    Jiul Petrosani - Gloria Bistrita ora 15.30
    Ceahlaul Piatra Neamt - Otelul Galati (National TV) ora 18.30
    Universitatea Craiova - Rapid Bucuresti * (Antena 1) ora 20.45

    Duminica, 04.03.2007

    Pandurii Targu Jiu - Politehnica Iasi (Telesport) ora 14.00
    FC Vaslui - Steaua Bucuresti (National TV) ora 15.30
    FCU Politehnica Timisoara - Dinamo Bucuresti (Kanal D) ora 20.00

    * Meciul va avea loc pe stadionul Lia Manoliu, din Bucuresti

    ETAPA A 22-A

    Vineri, 09.03.2007

    Otelul Galati - FC National Bucuresti (Telesport) ora 15.30
    Politehnica Iasi - Jiul Petrosani (Telesport) ora 19.00

    Sambata, 10.03.2007

    FC Arges Pitesti - FC Vaslui (National TV) ora 14.00
    Gloria Bistrita - FCU Politehnica Timisoara (Kanal D) ora 15.30
    CFR Cluj - Pandurii Targu Jiu (Telesport) ora 15.30
    Farul Constanta - Steaua Bucuresti * (Antena 1) ora 20.45

    Duminica, 11.03.2007

    Unirea Urziceni - Ceahlaul Piatra Neamt (Telesport) ora 15.30
    Rapid Bucuresti - UTA Arad (National TV) ora 18.00
    Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova (Kanal D) ora 20.00

    * Daca Steaua Bucuresti va trece de Sevilla meciul se va juca duminica sau luni.

    ETAPA A 23-A

    Vineri, 16.03.2007

    Pandurii Targu Jiu - Otelul Galati (Telesport) ora 15.30
    Ceahlaul Piatra Neamt - Farul Constanta (Telesport) ora 20.00

    Sambata, 17.03.2007

    Jiul Petrosani - CFR Cluj (Telesport) ora 14.00
    FCU Politehnica Timisoara - Politehnica Iasi (Kanal D) ora 15.30
    FC Vaslui - Rapid Bucuresti (National TV) ora 15.30

    Duminica, 18.03.2007

    Steaua Bucuresti - FC Arges Pitesti * (Antena 1) ora 14.00
    UTA Arad - Dinamo Bucuresti (Kanal D) ora 15.45
    Universitatea Craiova - Gloria Bistrita ** (National TV) ora 20.00
    FC National Bucuresti - Unirea Urziceni (Telesport) ora 21.00

    * Meciul va avea loc la Focsani
    ** Meciul va avea loc la Bucuresti pe stadionul 'Lia Manoliu'

    ETAPA A 24-A

    Vineri, 30.03.2007

    Unirea Urziceni - Pandurii Targu Jiu (Telesport) ora 16.00
    Ceahlaul Piatra Neamt - FC National Bucuresti (Telesport) ora 20.00

    Sambata, 31.03.2007

    Gloria Bistrita - UTA Arad (National TV) ora 15.30
    Politehnica Iasi - Universitatea Craiova (Kanal D) ora 16.00
    Otelul Galati - Jiul Petrosani (Telesport) ora 16.30
    Dinamo Bucuresti - FC Vaslui (Antena 1) ora 20.45

    Duminica, 01.04.2007

    CFR Cluj - FCU Politehnica Timisoara (National TV) ora 16.00
    Rapid Bucuresti - Steaua Bucuresti (Kanal D) ora 20.00
    Farul Constanta - FC Arges Pitesti (Telesport) ora 21.00

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. La Liga feed FTA
    By bmxro in forum RDI - Satelit
    Replies: 1
    Last Post: 4th December 2006, 05:42
  2. OFERTA OFICIALA DTH UPC ROMANIA 1 NOV 2006 - 31 IAN 2007
    By lukas75 in forum DTH & Cable-Romania
    Replies: 15
    Last Post: 27th October 2006, 01:17
  3. Replies: 3
    Last Post: 9th June 2006, 00:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to Top