Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Buguri,buguri AltDvb...

Pe Amos sunt 3 programe:Net Tv(11323,H,3350),Prva Tv(11328,H,3350)si Halozat Tv(11333,H,3350).
    Poate cineva sa le bage pe toate in lista AltDvbOare SR-ul sa fie cauza ca nu pot fi bagate deoarece este identic?

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

La mine merg toate 3.

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Hmm!Interesant mai sunt alte opinii?
    PS:Cautind printr-un playlist mai vechi le-am gasit pe toate 3 dar in momentul de fata nu mai merg nici in ruptul capului.Bbox daca ai timp ia leg. cu mine pe mess

1RoWareZ
    Guest
    RDI - Board Default Avatar

Default Re: Buguri,buguri AltDvb...

Quote Originally Posted by Major
    Pe Amos sunt 3 programe:Net Tv(11323,H,3350),Prva Tv(11328,H,3350)si Halozat Tv(11333,H,3350).
    Poate cineva sa le bage pe toate in lista AltDvbOare SR-ul sa fie cauza ca nu pot fi bagate deoarece este identic?
    Buguri,buguri AltDvb...

Mah "Major Bug" incearca shi tu sa fii mai ponderat,adika sa constatzi un bug shi sa il plasezi la sectziunea AltDvb,acest AltDvb se upgradeaza mereu,este un soft in constructzie mereu,bugurile de genul asta sunt minore,se vor repara shi acestea dar intr-un viitor apropiat,stii ce greu este sa construiesti asha ceva,doamneee as vrea sa te folosesti de unul din softurile de acum 7 ani,cand eram multzumitzi daca vedeam cateva programe tv ,Dupa parerea mea AltDvb este cel mai kopmlet shi Facil DVB de pe piatza

Pt Conformitate RoWareZ

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Rowarez sunt perfect de acord cu tine ca AltDvb este cel mai beton player, nu degeaba am "divortat" de ProgDvb&Comp.Mult respect si admiratie am si pt creatorul lui Master Alt X.Dar asta nu inseamna ca daca intilnim un bug nu ar trebui sa-l semnalam!Din contra cred ca orice eroare semnalata duce la perfectionarea acestui program.Daca toti am sta si l-am lauda si i-am aduce osanale maestrului probabil ca perfectiunea spre care tinde ar fi ceva mai indepartata.
    Daca problema se pune ca in momentul in care dau peste o eroare nu ar trebui sa o semnalez atunci i'm sorry
    PSaca imi cerea cineva bani pt acest program eram in stare sa dau cel putin 200$ pt a intra in posesia lui.
    Multa stima tuturor

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Hmm

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Major
    Rowarez sunt perfect de acord cu tine ca AltDvb este cel mai beton player, nu degeaba am "divortat" de ProgDvb&Comp.Mult respect si admiratie am si pt creatorul lui Master Alt X.Dar asta nu inseamna ca daca intilnim un bug nu ar trebui sa-l semnalam!Din contra cred ca orice eroare semnalata duce la perfectionarea acestui program.Daca toti am sta si l-am lauda si i-am aduce osanale maestrului probabil ca perfectiunea spre care tinde ar fi ceva mai indepartata.
    Daca problema se pune ca in momentul in care dau peste o eroare nu ar trebui sa o semnalez atunci i'm sorry
    PSaca imi cerea cineva bani pt acest program eram in stare sa dau cel putin 200$ pt a intra in posesia lui.
    Multa stima tuturor
    Ai fost rugat si de alti useri si vad ca nu intelegi sa schimbi imaginea caci avem copii mici si nu ne putem uita pe net Oare nu ti-a crescut maseaua de minte de nu intelegi

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Mai comunistule,eu in revolutie am luptat printre altele pt libertatea de exprimare si impotriva cenzurii.De titele mele nu mai poti sa stai tu pe net asa-i?Sunt poze pe RDI mult mai cu "tupeu" decit amaritul meu de avatar,ce asa mai zic pe alte adrese.Un singur user mi-a mai spus asta nu cum spui tu ma bolsevicule!
    Daca @KB isi pune avatar un jamaican care ii da **** la una din Dorohoi ce te faci?.
    Totusi daca asa de tare deranjeaza avatarul meu va rog sa-mi spuneti.
    Va multumesc!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)