Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5
    Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Doresc abonare DTH - rog seriozitate!

Stimati operatori DTH din Romania (GIGI TV si Hocus Pocus ) pe aceasta cale va informez ca doresc sa-mi trag si eu un abonament cu subscriptie de minim 6 luni, cu sculele d-voastra, cu plata cash.
    Datorita faptului ca astept deja de vreo 10 (ZECE) zile onorarea unei comenzi ferme care intarzie sa fie onorata de catre RCS, am ajuns la singura alternativa de a incerca sa organizez o licitatie publica intre serioasele dumneavoastra persoane juridice avand ca obiect una bucata abonament. Conditiile de participare sunt simple:
    1) doresc seriozitate si bun-simt in relatia furnizor-beneficiar, relatie pe care o doresc de durata
    2) indiferent de localitatea de domiciliu a clientului se aplica prevederile de la punctul 1)

Doresc pe aceasta cale sa-mi exprim netarmurita admiratie fata de serviciile extraordinare (feed-back-ul ) pe care le prestati in relatia cu clientii dumneavoastra, relatie care din punctul meu de vedere este absolut spirituala. ( )
    Astept provincia!

PS: licitatia se desfasoara pe parcursul urmatoarelor 3 luni, durata de timp in care sper ca o sa reusiti sa indepliniti conditile de participare odata cu scaderea numarului masiv de clienti care acum se inghesuie ca si mine ca mustele la

ANUNT IMPORTANT

eventualor doritori de abonamente dth care se afla in aceeasi situatie ca si mine le propun infiintarea unei asociatii cu statut injuri(dick) cu numele "ASHTEPTAREA" si al carei obiect principal de activitate sa fie yoga si integrarea in absolut (thor).

Cu stima

Gold Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

@ntire2000

Mai asteapta o tzarah fra ... pana apare noul model de HYUNDAI 4x4, NAGRA - "decapotabil" ...

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

Default ---

hai neamuleeee.....!

se apropie 1 martie vad ca hocus incepe sa dea din coada....!
    incep sa simt ca o sa am de unde alege....ca o sa pot sa-mi bag picioarele in ce vreau io'

hai erceeesuuu ca am ashteptat de 3 saptamani sa ma bagi si pe mine in seama, mincatzash' pipota, fi-r-ati.... ca acuma cand va vin conzervele parca vad ca o sa ma sunati la usha sa-mi pupati mâna sa va iau gunoiu'....

sa mor io' sa vrei sa cumperi shi sa tzi se dea flit....asta numa la noi se poate intampla....da' parca vad ca o sa inceapa sa se schimbe si pe aici ceva....

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

@ntire2000

Scri de parca ai beut o lada de bere .... Eu 2 .... Nici nu mai gasec butonul cu bahjetii care dau cioc la beri ....

Suntem si noi in week-end .... de luni in colo ... si totusi undei butonul cu beri ...?

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

asta cu ashteptarea se cheama strategie de marketing

pui apa la fiert, se incalzeste ushor, fierbe, da cind da in clocot bagi spaghetti in ea

pina acum lista de asteptare doar fierbe....zilele urmatoare da in clocot

p.s.
    nu mai bine va uitati pe cablu pina vine dth-ul ar mai face shi cablistii mei un ban, ce atita graba cu dth-ul

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)