Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default GIGI INTUNERICITUL

Ora 2:50 intuneric total,asa repede?se poate face ceva?

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Deocamdata dormim una buna ca e tarziu si pe maine s-ar putea sa vina Key noi Si daca nu asta a fost .....

mecanic Teacher
    Posts Thanks / Likes

la anu si la multi ani a sa mai fie ch*i!
    HUMAX DIGI+2; Digi mobil ; Diginet mobil ;FOCUSS:dreambox 500s H-H 1.2 FE

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by cri25
    la anu si la multi ani a sa mai fie ch*i!
    Chiar crezi ce spui?

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Asteptam reactia mega hackerilor romani ! Cati dintre ei au vazut vreodata un unlooper ?

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

noul set de key va fi available la ora 2 pm . Prietenii stiu de ce.. de aceasta data nu vor mai fi publice. Si inca ceva, au fost romani cei care au extras keyle

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta
    Asteptam reactia mega hackerilor romani ! Cati dintre ei au vazut vreodata un unlooper ?

Fanta
    Eu cred ca jignesti unii membri ai acestui forum, si sint convins ca avem si
    baieti destepti care pot concura cu mega hackeri din alte state
    Nu toti sint SPONSORIZATI sa-si permita si un unlooper

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Fanta
    http://www.********.com/f2/viewtopic.php?t=66405&start=0

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by fuego

Fanta
    Eu cred ca jignesti unii membri ai acestui forum, si sint convins ca avem si
    baieti destepti care pot concura cu mega hackeri din alte state
    Nu toti sint SPONSORIZATI sa-si permita si un unlooper

Nu vreau sa jignesc pe nimeni , vreau doar insa sa evidentiez inca o data atitudinea anumitor persoane care dupa ce au vazut key-le pe net si-au revendicat din toate pozitiile statutul de hackeri internationali.

Respect pentru toti ce au bunul simt de a respecta o hotarare a adminului si anume sa nu discutam despre piratare operatorilor DTH autohtoni.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

pana acum era sa nu se posteze key acum nici sa discutam despre piraterie nu avem voie ouch!

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

pentru cei ce nu au vazut :

100 EUROI
    dar limbajul de programare ?
    descurca-te singur

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by aklik
    pana acum era sa nu se posteze key acum nici sa discutam despre piraterie nu avem voie ouch!
    Prin discutii despre piraterie se intelege nu numai postarea de chei dar si indicatii directe despre editarea lor, unde se baga, cu ce soft, etc. Si asa marea majoritate a userilor stiu sa faca asta, este vorba de extinderea informatiilor directe. In rest se poate discuta despre orice, implicatiile spargerii, cauze, masuri, contramasuri, idei, poate totusi iese ceva la lumina si apare si o solutie de compromis care sa impace ambele tabere. Multi provideri europeni, inainte de schimbari majore, ofera astfel de zaharele care uneori duc la cresterea popularitatii. Cunosc multe persoane care dupa ce au avut Premiere la negru, acum 2 ani, cand nu s-a mai vazut, si-au facut imediat abonament. Iar cand a reaparut Premiere, au ramas in continuare cu abonamentul, dorind sa nu reinceapa jocul de-a v-ati ascunselea.

Inimos din cale afara Expert
    Posts Thanks / Likes

Oricum e vorba de o intelegere. Asa a fost si cu MAX tv au iesit key a mers cateva zile si gata... Cineva a inchis gura cuiva cu un munte de bani si totul e OK! Dedesubturi multe. Mie-mi pare rau doar de D+ rstul e vax!
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Kroky are dreptate.Aceeasi poveste si cu T*S, C*BO, D+, etc.Ceeace se īntāmpla acum! Dar in ceea ce priveste GIGI tv, nici nu poate fi vorba! Prea rapid se intāmpla totul. Insa aici totusi putem vorbi despre cu totul si cu totul altceva. Gasim keys pe sit-ul asta? Patch-uri, informatii, "suport tehnic" pt pirataj? Atunci este un site pirat. Corect nu? De ce nu am putea sa discutam si despre pachetele romānesti? La inceput era vorba despre un suport moral, cum ca nu ar fi bani destui si ca daca le-am mai pirata si noi ar da faliment, etc. Praf in ochi.Este vorba despre bani, colaborari, īntelegeri, si iar...bani!RDI nu participa si īmpiedica piratarea si este sponsorizat. Respectam decizia admin-ului de nu a posta keys si a nu vb despre DTH romānesti, dar nu cred ca e normal. Respect pt ceea ce faceti, ce a-ti facut, si ceea ce o sa faceti, dar ar fi timpul sa terminam cu aceasta "moralitate", daca nu e vorba de bani, muuulti bani! RDI exista datorita voua, dar si noua a celori mici si nepriceputi, nu datorita DTH urilor romānesti. Gānditi-va si la asta. Daca nu am dreptate imi cer scuze si iertare anticipat.
    PS Sper sa mai putem sa ne spunem parerile īn continuare pe acest site.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

@ Fanta nu te bucura prea repede , nu se shtie, oricum acum il intzeleg pe vali de ce sa suparat te solicita lumea shi tu nici nu raspunzi!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)