Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 14 of 14
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default care e rolul firmei MIRO-SAT?

dupa ce le-au facut reclama si bineinteles toata treaba RCS-ului
    am senzatia ca MIRO a fost transformat de catre rcs..intr-o simpla caserie . sunt lasati undeva in spate .
    parerea mea ....primii trasi in tzapa sau nu inca.
    am sunat pe cineva de la rcs si a zis ca miro sat o sa aiba drepturi depline de distributie atunci cand nu or sa mai fie cozi la caseriile lor.
    bineinteles ca tipul de acolo m-a intrebat : cine e mirosat?
    s-a consultat cu cineva si mi-a dat raspunsul mai sus mentionat.
    e corect oare?

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Poate ai sunat prea dimineata si nu isi fi bause cafeaua ....

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

pe la 10 .. nu rade ca e urata treaba..
    personal mi se rupe..
    dar de unii e greu..

Gold Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

@gogoiul

Stai bland ... in max o luna MIROSAT se va pierde prin multime. Urmeaza superproductia "CONTRACT CU RCS VOL. 2", adaptare dupa Kill Bill Vol. 2 ... , adica juristii RCS lucreaza intens la CONTRACTUL DE DEALER ... deja se fac inscrieri. Urmeaza sa-mi vina si mie un exemplar cu propunerea ... sunt curios ... De data asta nu mai comentez ninika in public ... ii las pe altii s-o faca.

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

ovex eu zic sa vorbesti .
    mai devreme sau mai tarziu sunt convins ca toti cei care circula pe acest site vor avea legaturi stranse cu unul dintre operatorii dth .dealeri,instalatori ,"aranjatori de programe.invartitori de lnb-uri ,pozatori de cabluri,sudatori de antene,gauritori de usi si ferestre,conectatori pentru 2.3 tv..pe acelasi program",etc.
    poate suntem ofticati ca stie prea multa lume sa regleze o antena,sau poate pentru faptul ca e atat de facil totul si servit pe tava .
    poate pentru faptul ca dispare interesul pentru seka2..si toate pachetele cu care noi ne laudam pe aici..in fine..
    un lucru e cert.majoritatea dintre noi vom lucra cu aceste pachete sub o forma sau alta .
    asta e.. la urma urmelor totul e pe bani !
    iar pentru instalatori..daca vor dependenta ..ii sfatuiesc sa isi puna fiecare
    un cod(personal) pe receptorul instalat interzicand accesul clientului..sa fie solicitat contracost pentru orice operatie ..bineinteles stergand de la instalare ..digi-info...
    hihihi ce diabolic ..sunt!

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Nu inteleg de ce va agitati ca e normal sa fie asa.Rcs vinde prin Mirosat.Intre ei exista un acord si are un procent.Evident in cazul asta suturile in fund conform contractului le ia Mirosat.Dar ca conteaza banul zice tot .Or fi rude

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

pai asa e peste tot...firmele mari(RCS) ''se spala pe maini'' si da vina pe astea mititele(Mirosat) daca se ivesc ceva probleme...
    ...a se vedea Dacia....avocatii si juristi din Romania recomanda nemultumitilor proprietari sa actioneze in judecata dealerul si nu uzinele Dacia...daca vor sa castige procesul...
    Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
    Optibox Spider HD
    HSS-7160NA (DigiTV)
    90E - 34,5V

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Sa va spun o ciudatenie cu mirosat. In decembrie, in craiova rcs dadea kituri, am luat 4 dela ei si nu primea bani de abonament, m-au chemat ptr abo la sfarsitul lui ianuarie, in schimb, am luat 2 kituri de la mirosat prin posta tot in decembrie, si am platit abo pe un an la ele, un an incepand din aprilie. Sper sa fie recunoscut abonamentul de cei de la rcs)
    offset 90 Al Hispasat, offset 1.30 Al, SS2, invacom alb, Dream500, Act 18'', VBoxII

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Cine imi poate scriie o adresa de mail a celor de la mirosat ca eu am scris la adresa ce este la contact pe seitul lor si mi-a venit inapoi ca adresa inexistenta ceva legat de Zapp.

IEU Teacher

Bistritza,fost oras linistit , actual ufff... Romanica
    Posts Thanks / Likes

Welcome come back, @gabi , ne bucuram ca postezi din nou ...de la Vatican

Cu respect

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

contact/coadademaimuta/dth-romania.ro

Eu unul sunt incantat de operativitatea celor de la Miro Sat si de suportul oferit.Vreau sa aud daca cineva care le-a trecut pragul a plecat dezamagit de acolo.Nu spun aceste lucruri pentru ca stau la 10 minute de ei si pentru ca sunt prieten cu Fanta.

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Eu am o luna de cand ma rog de cei de la MiroSat sa imi faca upgrade la cartela "basic" la cea "extra"

Doamna Cr....na ! M-ati uitat
    Am inteles ca aveti server-ul plin de mesaje,dar ...chiar nu a ajuns si mesajul meu Si convorbirea telefonica

Multam...

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Zi-mi mie printr-un pm numele abonatului sau seria smartcardului si iti garantatez ca totul va fi OK.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

@ALL
    Va garantez eu ca MIROSAT are o colaborare excelenta cu RCS/RDS si nu exista deocamdata nici o problema.

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)