Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 13 of 13
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Ro-eon subscrieri suspendate

DE acum inainte toate noile cereri de subscriere nu vor mai fi acceptate decit daca vin din partea unor membrii importanti ai RDI-TEAM sau daca solicitantul e recomandat de un membru al grupului si are ceva de oferit acestui grup.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

subscriu la aceasta hotarare

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

nu e corect. atunci noi, cei incepatori, vom ramine mereu in faza de incepatori si vom fugii pe la vecini sa mai aflam si noi cite ceva.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

@slice,
    e dreptul lor sa faca asta,fiecare face ce vrea cu grupul lui,e ceva PRIVAT,sigur ca corect nu e sa se faca asa, insa e hotararea celor carora le apartine grupul respectiv si trebuie sa o respectam.
    fiind si eu un incepator si neavand pe cineva aici pe RDI care sa ma recomande raman ca si tine pe afara.
    din cate am inteles se lucreaza la un alt grup yahoo care se ocupa exact cu ce se ocupa si grupul lor si o sa prindem loc acolo,pacat insa ca tabara se imparte in 2,o sa vedem daca e bine sau rau sa existe 2 grupuri...,
    asa ca asteptam sa vedem ce-o sa mai fie.

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

s-a deschis un nou grup EON
    ROMANIA EON

http://groups.yahoo.com/group/romania_eon/

cine vrea sa participe...e asteptat,
    grupul nu e conceput ca o concurenta a celor de la ro-EON,e doar o usa mai mica deschisa pentru cei ce nu se mai pot inscrie in ro-EON

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Faceti inca un grup dar aveti grija sa nu fiti prinsi. A si inca ceva nu publicati anunturile de la italieni pentru ca pina acum eu sunt primul care are acces la ei din ro si nu as vrea fiu luat la bani marunti cu privire la acele anunturi.

bogdanopolis
    Guest

mah fratilor ati avut timp destul,dc asa tarziu v-ati trezit nu e vina noastra!RESPECT!

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

@samurai,
    tu ai incredere in toti cei din ro-EON ca nu-ti vor publica anunturile de la italieni in alta parte ?nu cred,pentru ca nu ai cum sa-i cunosti pe toti,normal ca iti asumi un risc si e frumos ceea ce faci,nu oricine ar face asta.
    eu zic ca acelasi risc il ai si daca ai publica anunturile in romania_eon,la fel nu-i cunosti pe cei de acolo...
    omul v-a spus clar ca nu o sa fie nici o concurenta intre cele doua grupuri,poate o colaborare,in timp binenteles.nu o lua in nume de rau,e doar o parere a mea.
    @bogdanopolis,
    ai tu dreptate cu timpul asta berechet,dar gandeste si altfel,sunt multi care abia au dat de RDI sau de ro-EON,asa ca astia nu au avut timp,ar fi vrut si ei acum sa se inscrie,nu se poate...nu se poate si gata,cred ca baietii o sa inteleaga,asta e regula,regula o face cel caruia ii apartine grupul si trebuie acceptat.
    mai sunt multi care nu au intrat de mult timp pe forum si n-au stiut cum se procedeaza,au ramas si ei afara...la fel si ei trebuie sa accepte si gata.
    sper ca nu te superi ptr ce-am spus aici,e doar parerea mea.
    asa ca nu ne ramane decat sa intram in celalalt grup,sa ne multumim cu putinul la inceput,poate samurai o sa se mai gandeasca si-o sa posteze anunturile de la italieni si in romania_eon si-o sa fie bine.
    o seara placuta tuturor.

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

samurai,am sa-ti indeplinesc dorinta ta prin care ceri sa nu se publice anunturile de la italieni,chiar am sa scriu un mesaj in grup pentru asta sa nu avem discutii,daca insa un alt user o face...nu am ce face,eventual cind vad anuntul sa-l sterg,mai mult nu.
    si inca ceva,nu o sa postez anunturi de la italieni atita timp cat nu primesc aprobarea la ei,m-am inscris dar pina acum nu e nici o miscare,daca insa o sa fiu acceptat am sa le postez si cred ca de aici incolo nu ai de ce sa fi luat la bani marunti si pe deasupra sa intelegi si tu chestia asta.
    daca vrei sa le postezi si tu in grup e ok,daca nu,nu,pacat pentru cei care nu au acces la ro-EON pentru ca inca nu pot lua anunturile si din romania_eon.
    sper sa primesc cit mai repede confirmarea si sa postez si eu anunturile de la italieni.
    te rog nu o lua ca pe o provocare.
    tot ceea ce faci tu si ceilalti din grupul ro-EON,facem si noi in romania_eon, ne ajutam unii pe altii.

barbitoplast Teacher
    Posts Thanks / Likes

ok,eu m-am inscris in romania_eon,sper sa fiu acceptat

Dream 7000,Db2(Nokia),Db1(Nokia),eMetaBox1,SS2
    DREAM

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

antistatic,se poate inscrie oricine,va fi acceptat

bogdanopolis
    Guest

mai fratilor as vrea sa va dau un sfat prietenesc si sper sa nu mi-o luati in nume rau,AVET GRIJA DE CINE SE INSCRIE LA VOI IN GRUP!aceasta probl a fost pusa si la noi,nu cred ca va va conveni sa fiti banati,nu de ro-EON,ci de altii!RESPECT!

Trelalela Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Eu..

Eu de abia acum am citit acest topic(la indicatzia cuiva)shi tzi sa va spun ca toate grupurile de pe Yahoo sint monitorizate.Chestia este oficiala shi confirmata de cei de la Yahoo.
    Cu stima
    prospector/PapaDan

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)