Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4
    Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default WWE Royal Rumble FTA-luni dimineata!!

Hi All,

WWE Raw si Smackdown prezinta

ROYAL RUMBLE.

1.The Royal Rumble Match:15 superstaruri de la Raw si 15 de la Smackdown!
    Batista, Booker T, Charlie Haas, Chris Benoit, Chris Jericho, Christian, Dan Puder, Eddie Guerrero, Edge, Gene Snitsky, Hardcore Holly, Jonathan Coachman, John Cena, Kane, Kenzo Suzuki, Luther Reigns, Mark Jindrak, Muhammad Hassan, Orlando Jordan, Rene Dupree, Rey Mysterio, Ric Flair, Scotty 2 Hotty, Shawn Michaels, Shelton Benjamin, Simon Dean, The Hurricane, Viscera

2.World Heavyweight Championship:Triple H vs Randy Orton

3.Triple Threat Match:WWE Champion JBL vs Kurt Angle vs Big Show

4.Casket Match:Undertaker vs Heidenreich

5.Shawn Michaels vs Edge

Puteti vedea aceste meciuri FTA luni dimineata,la ora 03.00,pe Atlantic Bird 1,12,5 W;11014 H,20150,3/4 pe canalul 1 si/sau canal 2.De la 02.00 Heat in direct.Sau pe feed-ul 12646/12731 H/V,6111,3/4.

vizionare placuta,Satelescu

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Royal Rumble

Imi poti spune daca se poate urmarii Royal Rumble pe Astra sau Hotbird in direct sau chiar si inregistrat.
    Stiu ca arata live canalul Premiere pe Astra dar nu se poate vedea din pacate.
    Satelitii pe care ii da-i tu nu ii prind din pacate si mi-ar placea sa vad Royal Rumble 2005.
    Raw-ul il urmaresc pe RTL 9 iar Smackdown pe Italia 1 inregistrat si decalat c-am cu o luna dar ie bine si asa decit deloc.
    Stiu ca si skyitalia mai trasmite WWE dar nu se poate vedea si un canal nou SDI mai arata cite ceva.
    Te rog frumos daca sti mai multe sa-mi spui pe acesti doi sateliti daca se poate vedea undeva aceste showuri ( pay-perviewurile,raw si smackdown)

Multumesc anticipat

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Hi mihairol,

Imi pare rau ca nu pot da un raspuns ferm si inbucurator pentru transmisia WWE RR in Europa.Singurele posturi TV din Europa ce transmit pe satelit si preiau in direct aceste ppv-uri lunare sint Premiere{Germania},spaniolii{nu intotdeuna!} si cei de la BSkyB din GB.Italienii de la Sky si francezii,cred,preiau aceste show-uri dar le dau decalate cu o saptamina sau doua dupa ce evenimentul a avut loc.De aceea feed-ul de la AB 1,12,5w este impoprtant pentru toti cei care n-au posibilitatea de-a vedea in direct aceste spectacole pay per view.Te asigur ca este un privilegiu pentru toti fani,din toata Europa,acestui sport de-a vedea astfel de transmisiuni fara sa plateasca.Si inainte de era transmisiilor digitale se putea vedea pe gratis aceste PPV.Atunci le cautam,in analogic, pe NSS 7,la 22W.Sper sa gasesti o solutie la situatia ta.
    Apropo,in afara de Kope,am tot sperat ca se va mai gasii printre cititorii RDI-ului si alti pasionati de acest sport care sa ne ofere informatii in plus fata de cele pe care le dau eu.Dat fiindca timpul nu-mi permite sa urmaresc schimbarile ce au loc in grila de programe ce priveste wrestling-ul,informatiile pe care le dau trebuie sa le iei doar cu rezerve si trebuiesc verificate.De exemplu,Galavision,din pachetul spaniol de pe Astra,in afara de cel de 43W,Pas 3R,transmite wrestling,de la compania EWC,simbata la ora 12.00.
    Stiu ca raspunsul meu nu te poate consola,dar daca mai sint si altii de pe forum care au informatii in plus,ne-am putea completa si am sti unde si cind sa aflam ce cautam!

cu sperante,Satelescu

ps-daca aflu ceva in plus,in jur de ora 02.00-03.00,am sa intervin pe forum.

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

@All,

Acum este ora 02.15,luni dimineata.Feed-ul{nemtii si spaniolii} de la 11014 functioneaza pe primele canale,1 si 2,ale Globecast-ului{versiunea cut}Vorbeste Jonathan Coachman pentru Heat in directrezentari de meciuri,interviuri,culisele RR-ului si urmeaza un meci inainte de ora 03.00.
    Feed-ul pentru englezi este la 12643 H,6111,3/4 si va incepe la ora 02.30 cu WWE Free for All,urmat de WWE Royal Rumble C Band Path 1/30.

satelescu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)