Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 11 of 11
    Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Astazi joaca Steaua finala UEFA?

Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

ER' MEJO Moderator - Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Re: Astazi joaca Steaua finala UEFA?

Quote Originally Posted by piciul
    salut ma uit si eu la meci si sper ca prostii aia de englezi de cacat sa piarda.dar constat cu stupoare ca domnul comentator tine cu ei si comenteaza pt ei.nu stiu cum de un roman poate tine cu o echipa care a eliminat alta echipa romaneasca cu asa o mare sansa sau noroc cum vreti sa ziceti.

chiar acum sevillia au 2-0
    cat ma bucur

Posts Thanks / Likes

Default Re: Astazi joaca Steaua finala UEFA?

Quote Originally Posted by rusudaniion
    Quote Originally Posted by piciul
    salut ma uit si eu la meci si sper ca prostii aia de englezi de cacat sa piarda.dar constat cu stupoare ca domnul comentator tine cu ei si comenteaza pt ei.nu stiu cum de un roman poate tine cu o echipa care a eliminat alta echipa romaneasca cu asa o mare sansa sau noroc cum vreti sa ziceti.

chiar acum sevillia au 2-0
    cat ma bucur

3-0
    si pe comentatorul tvr de le tine partea

Posts Thanks / Likes

PATRU LA ZERO
    HA HA HA bravo mclaren credeti ca ulciorul merge de multe ori la apa

Var cu Pampulea... Expert
    Posts Thanks / Likes

Nu inteleg de ce trebuie sa ne bucuram cand moare "capra vecinului". Daca englezii ne-au eliminat nu-s ei de vina. Noi am fost prosti

Valentino
    HAI AI NOSTRI
    "Daca ar durea prostia ar tipa juma´ din ROMANIA"
    DB500S, GIBERTINI 100 cm cu SG2100 motor, Smart Titanium 0,2dB ; 1° W- 28,2° E

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by valentino
    Nu inteleg de ce trebuie sa ne bucuram cand moare "capra vecinului". Daca englezii ne-au eliminat nu-s ei de vina. Noi am fost prosti

Valentino
    eu am zic doar ca prea ingamfati au fost si ca meciurile jucate cu basel si steaua au fost castigate doar cu un mare mare mare noroc si nu cred ca se va mai intampla asa ceva niciodata.
    dar comentatorul meciului trebuie sa fie neutru.nu sa comenteze pt o echipa sau pt alta.asta da ca ma oftica

in rest sper intro supercupa barsa-sevillia
    si sa ia steaua campionatul

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Boro a batut atat pe Basel cat si pe Steaua din cauza ca englezii s-au comportat ca o echipa de fotbal. In momentul in care la Steaua vor veni fotbalisti si nu impresionisti sau ninja in genul lui Radoi, Iacob, M.M. sau Jiji, atunci putem vorbi. Pana atunci tacem si ne uitam cum Steaua ia bataie la poponeatza de la Boro, Gloria Bistrita si doamne-ajuta si de la CFR. Si sper sa mai ia campionatul cand mi-oi vedea eu ceafa.

Silver Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Nu am urmarit decat ultimele 15 minute ale meciului (am vazut 3 goluri) asa ca nu stiu cui a tinut comentatorul partea insa pot sa-l laud pentru o remarca:" Felicitari Seviliei pentru ca a avut demnitatea de a se apara avansat la scorul de 1 la 0."
    Poate la 1-0 pentru Sevilla comentatorul a vrut ca englezii sa egaleze si sa fie prenungiri astfel el sa ramana mai mult timp in direct.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Vasilis
    ..... si sa fie prenungiri astfel el sa ramana mai mult timp in direct.
    Pai da ca e platit la ore suplimentare. Mai fratilor, eu nu inteleg un lucru. Cum dreaq poate face un om sa fie atat de intolerant fata de preferintele altora? De ce nu puteti sa priviti detasat de orgoliile proprii? Recunosc ca si eu sunt patimas in a-mi sustine opiniile dar de aici si pana la a ataca pe ceilalti care au alta parere sau preferinta e cale lunga. Hai sa ne maturizam cu totii si sa incercam sa fim mai buni si mai respectuosi unii cu ceilalti.

Silver Member Expert

Posts Thanks / Likes

Nu stiu daca sunt platiti mai mult daca stau in direct insa nu pot sa uit pe vremuri cand nu era decat TVR1 si TVR2 si aveam maxim 1 meci / etapa la tv iar restul era la radio. Tin minte atunci cum se certa Ilie Dobre cu moderatorul emisiunii de radio ca nu e lasat sa vorbeasca destul despre meciul pe care il prezenta in comparatie cu alti comentatori de la alte meciuri. Si nu era vorba doar de Ilie Dobre ci cam toti faceau la fel.
    Si totusi eu cred ca au ceva sporuri la salar comentatorii pentru meciurile transmise in direct.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

gradinarescu o fi tinut cu boro ca sa zica ca steaua a pierdut cu castigatoarea..............

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)