Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4

Thread: Lamuritzima....

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Lamuritzima....

........sunt "fericitul" posesor de ss2 si as vrea un raspuns daka se poate
    de ce peste tot pe forum se vb de plata unui abonament pt dowload cu ss2 la fel si fel de firme cand eu azi am vazut la cineva ca se poate si fara abonament cu un progaram pe nume EON File Fetch Manager si ceva linkuri pt acesta .....mentzionez ca cel la care am vazut a copiat vreo 15 giga intr-o noapte......................................."nu avea nici un fel de abonament" doar ski2 +EON FFM +ceva linkuri.......

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

avea el eon filefetch, dar fara listele de anunturi nu poate sa ia decit ce se discuta pe chat, nimic altceva...
    deci ptr ce avea el , ai nevoie de liste cu anunturi, care le obtii..de pe unde poti...

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

din linkuri lua anunturile .pt a putea intra ai nevoie de o parola care se obtine folosind abo la eon .se mai luau anunturi si din niste grupuri dar s-a schimbat situl 'oficial' de anunturi si sunt slabe sanse sa mai fie postate anunturi peste tot.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

@sergius -de unde se pot afla ,sau care e site-ul "publik sau nu " cu aceste anuntzuri,
    @bogdan2 -intzeleg...dar eu am vazut ...sau mai precis n-am vazut pe aici numik de kestia asta cu anuntzurile .....decat diskutzii despre abonament eoficiale...etc.
    PS: chiar nu se stie prea multe de kestia aceasta pe aici...nu de alta dar mi se pare un plus+++++ mare pt ss2
    Eu zik ca ar trebui dezvoltat subiectul asta . ..........NU CRED CA LIPSESHTE NIMANUI VREO 10-20Gb de filme ,jokuri......etc...pe noapte

Am observat eu bine ca cei ce au anuntzuri IN ROMANIA ....cam tzin pt ei desi nu iar afekta cu nimik sa mai dea la "kunoshtintze"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)