Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

View Poll Results: Vrei VH1 sau The Money Channel in grila Max ?

Voters
39. You may not vote on this poll
  • VH1

32 82.05%
  • The Monney Channel

7 17.95%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Esti revoltat ca VH1 a fost inlocuit de Money CH la MAX?

Daca da, spune-ti pasul aici Eu consider asta o totala lipsa de respect fata de abonati Acest canal ar fi trebuit sa fie free si in nici un caz sa faca parte dintr-un DTH Revin cu intrebarea: De ce dracu nu l-ati bagat in locul lui Realitatea, Etno sau ProTv Int.? Sau in locul lui TVRM sau Max Info? Sau daca faceti astfel de schimbari dupa bunul vostru plac, ne permiteti si noua abonatilor sa platim abonamentul dupa bunul nostru plac

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Cea mai neinspirata mutare posibila . Mai ales avand in vedere targetul Max .

Daca merg in Apahida , voi fi uimit cum toata lumea se uita la Mani Cenal si nu pot sa ma mai targuiesc cu ei cand cumpar ridichi de pe marginea soselei .

Keep believin` Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by *********

Daca merg in Apahida , voi fi uimit cum toata lumea se uita la Mani Cenal si nu pot sa ma mai targuiesc cu ei cand cumpar ridichi de pe marginea soselei .
    1.6 Offset Al, Invacom 0.3dB, VBOX 2 Moteck, DVB: Pinnacle PCTV-Sat, act. 18'' , 75E <> 30W , DM500s / Focus KSF100 / 2x DigiTV 1160NA / 1x Humax Digi-plus / 0.3dB Gold+0.8m Offset / BOOM TV

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

nu a intrat in simulcrypt pe HotBird? oricum, cei de la MAX au aratat de mai multe ori ca cand este vorba despre o decizie mai importanta despre grila, sunt absolut neinspirati ... mai bine tine Taraf, Etno si Realitatea in grila in loc sa preia de pe Sirius, pentru ca acolo emit aceste canale intr-o calitate semnificativ mai buna, si scot VH1 ... Habar nu am unde este capul lor.

Banned

Posts Thanks / Likes

La faza cu rocada intre VH1 si Mani Cenl , si Boomerang in maghiara , capul le-a fost in fntn ...

Keep believin` Expert
    Posts Thanks / Likes

...sau in budah?
    1.6 Offset Al, Invacom 0.3dB, VBOX 2 Moteck, DVB: Pinnacle PCTV-Sat, act. 18'' , 75E <> 30W , DM500s / Focus KSF100 / 2x DigiTV 1160NA / 1x Humax Digi-plus / 0.3dB Gold+0.8m Offset / BOOM TV

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Cred ca ar trebui inlocuit "nemultumit" cu "revoltat" in titlul topicului...
    Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
    Optibox Spider HD
    HSS-7160NA (DigiTV)
    90E - 34,5V

Banned

Posts Thanks / Likes

Se poate vota : VH1 sau The Money Channel

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default MAX

Quote Originally Posted by *********

@********* Te contrazic aici! Cei mai multi dintre abonatii MAX nu sint cei din reclamele MAX. Sint abonati care au ales in cunostinta de cauza, in primul rind datorita libertatii oferita de acest DTH de a-ti configura singur instalatia de receptie. Ei sint singurii care vind doar cartela si o libertate mai mare ca asta nu o ofera nici un provider DTH! Nu esti obligat in nici un fel sa cumperi (sa-ti prapadesti banii) pe tot felul de receptoare dedicate care sint de tot cacatul Eu pentru asta am ales MAX dar si pentru vreo doua programe bune care nu se regaseau la concurenta ( Boomerang, Eurosport2) Si prietenii mei care au optat pentru MAX tot din acelasi considerent a facut-o Pe mine nu ma intereseaza deloc Etno iar Taraf ma streseaza, nu pot sa ma uit la asa ceva. Prin bunavointa domnilor de la MAX am ramas fara singurul program de muzica de calitate din acest pachet

Băiat de gaşcă Expert
    Posts Thanks / Likes

Are drepate Yang, nemulţumit este puţin spus, revoltat, indignat sună mai bine!

ss/indescifrabil

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

@*********

Si eu te contrazic ,aducind in sprijin doar doua argumente:
    1.Nu te duci la Apahida deoarece frica de a scapa ocazia unei replici veninoase pe orice tema nu-ti poate permite sa te dezlipesti din fata PC-ului,
    2.Chiar daca prin absurd te-ai duce la Apahida ,n-ai sa vezi nici un taran urmarind Monney Channel deoarece acesta nu se regaseste (inca ) in grila DigiTV.
    Cu deosebita stima pentru super [email protected]*********
    cico.

Apropo:
    @xavig

Cei mai multi dintre abonatii MAX nu sint cei din reclamele MAX. Sint abonati care au ales in cunostinta de cauza, in primul rind datorita libertatii oferita de acest DTH de a-ti configura singur instalatia de receptie. Ei sint singurii care vind doar cartela si o libertate mai mare ca asta nu o ofera nici un provider DTH! Nu esti obligat in nici un fel sa cumperi (sa-ti prapadesti banii) pe tot felul de receptoare dedicate care sint de tot cacatul Exclamation Eu pentru asta am ales MAX dar si pentru vreo doua programe bune care nu se regaseau la concurenta ( Boomerang, Eurosport2) Si prietenii mei care au optat pentru MAX tot din acelasi considerent a facut-o Exclamation Pe mine nu ma intereseaza deloc Etno iar Taraf ma streseaza, nu pot sa ma uit la asa ceva. Prin bunavointa domnilor de la MAX am ramas fara singurul program de muzica de calitate din acest pachet
    Subscriu in totalitate celor scrise de tine.

O duminica ,cit mai placuta tuturor.

Banned

Posts Thanks / Likes

Pentru tine special voi peria pe cei de la Max pentru gafele facute : scoaterea din grila a Boomerang , si introducerea unei mireTV . (Dupa ce au citit pe forumuri si au vazut gafa facuta , au reintrodus Boomerang) . Si a doua mare gafa , inlocuirea unui important canal european cu o şuşanea de canal a lui vntu ...

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default MAX

Quote Originally Posted by yanq
    Cred ca ar trebui inlocuit "nemultumit" cu "revoltat" in titlul topicului...
    Am corectat titlul topicului

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

@KingB....
    Nu e nevoie,doar nu de aia esti pus MODERATOR si-n plus nu cred ca te-ar tine muschii dupa cit ii perii pe concurenti (care bineinteles fac numai mutari inteligente).

Cu stima:
    cico

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

VH1 re-intra pe Sirius in pachetul maxtv din iunie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)