Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4

Thread: Pinocchio

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Pinocchio

12 Aprilie:
    In momentul tranzactiei, Focus Sat avea 12.000 de abonati.
    4 Mai
    Da da...carduri nu erau din ianuarie 2006...
    4 Mai
    Focus Sat – detinut de UPC Romania, in urma unei succesiuni de achizitii de la fondatorii companiei, cinci persoane fizice.La sfarsitul lunii aprilie avea 15.000 de abonati
    Ciudat cum a reusit sa faca 3000 de abonati in 3 saptamani in conditiile in care nu au avut carduri.Pinocchio ce zici de pocus-falimentus?

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Care 10-15000? Voi nu stiti ce vorbiti? Pot avea probleme mari dar maine as posta undeva pe net lista completa cu abonatii lor. 15.000 de abonati ? In ritmul vanzarilor din ultima jumatate de an vor atinge acesta cifra fenomenala pentru ei in septembrie 2007.
    Mie imi pare rau de Focus SAT dar eu azi ma duc la doi vanzatori importanti de programe din Romania si ii intreb cati abonati a raportat Focus pentru martie 2006.

Pana nu ofera baza gratuit , nu lanseaza TP 3 , nu schimba pretul la pachetul sport Focus SAT cu toata tehnologia invocata de ovex nu va iesi cu bine din situatia actuala.

Toata lumea spune ca am ceva cu Focus , ce as putea avea ? Ca si cum Steaua s-ar duela cu Minerul Cavnic.N-am nimic cu ei dar dupa ce ca sunt in stadiul in care sunt mai au si tupeul sa se umfle in pene cu oferta lor.

Imi place tare mult de Max , nu galagie , al treilea intrat pe piata , preturi acceptabile si uitati-va au ~ 25.000 de abonati.

Va propun sa discutam despre altceva pe viitor,Focus SAT e un pachet excelent.Bafta lor!

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Asta cam asa e.Din pacate sau din fericire cam are dreptate Fanta.cu politica celor de la FocusSat.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

1. @Bismotti - daca te mai legi de Pinocchio, o sa ai de-a face cu mine Te rog, lasa-l in pace....
    2. Cand o persoana este cazuta, lupta se intrerupe Ar fi cazul sa procedam la fel si noi cu Focus...
    3. Ovex este o persoana serioasa si nu are rost sa-l atacam tot timpul cu Focus. Este dreptul lui sa aiba o opinie si va rog sa i-o respectati, asa cum si el va respecta opiniile.
    Salut Prieteni!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)