Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31
    Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Default Adio Digi..Welcome Max

M-am hotarit, voi renunta la Digi si ma voi abona la Max. Doresc acuma de la cunoscatorii DTH niste informatii concrete !
    1 - A trecut 1 an de cind sunt abonat la Digi. Pina la sfirsitul lunii Mai, mai este platit abonamentul. Conserva este a mea, Cardul trebuie inapoiat ?
    2 -La Max pot lua doar Cardul sau trebuie sa i-au kitul intreg.
    3 -Am inteles ca Maxul da abonament gratuit pe 1 an de zile, care sunt conditile, am inteles ca trebuie sa i-au tot kitul.
    4 -Daca este cineva interesat de restul kitului Max, sa ma contacteze prin PN, eu am nevoie doar de Card.

Daca mai sunt lucruri importante pe care le-am uitat, a-si dorii sa fiu informat de cei ce se pricep in Jungla Digi,Max,Focus si Boom

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

man, te frige tare?
    ca am vazut niste poze de la boom si sincer .... io' as mai sta pe ganduri vreo 2 saptamani...chiar si fara televizor....sa vad ce se mai intampla....

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ntire2000
    man, te frige tare?
    ca am vazut niste poze de la boom si sincer .... io' as mai sta pe ganduri vreo 2 saptamani...chiar si fara televizor....sa vad ce se mai intampla....
    Si ce fac...iara cumpar conserve de kkat, acuma de Boom. Nu mai fac nici un Abo la cei ce ma obliga sa le cumpar Recieverele. Uite acuma sta Conserva cu Cardul in ea, iar eu trebuie sa ma uit prin share. ca a luato dracu

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Eu te-as sfatui sa renunti la tot si sa te abonezi (desi deocamdata e free) numai la taraf tv.Vei cunoaste satisfactii nebanuite.

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

aia de la boom inca nu cred ca or infipt nimica sigur...daca peste 2 saptamani afli ca dau receiverul in custodie nu te zgarii dupa aia pe....oua?
    si pe mine ma tenteaza sa zbor de la gigi, da' acuma cum am rabdat un an poa' sa mai astepte cateva saptamani....

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Pina la sfirsitul lunii mai sunt 4 saptamani, asa ca ....Dar cum spune-am nu mai am nevoie de carduri inperecheate(exceptii daca da un Dream)

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

eu zic sa schimbi titlul...sa nu se supere conserva pe tine si sa se strice acum pe ultimii metri de garantie...

daca vrei cu adevarat sa te uiti la programele DTH la bani putini si calitate bunicica stai cu digi...

daca vrei sa te joci de-a receptoarele de satelit si sa stai in suspans ia-ti focus...

daca vrei sa te intorci de la DVD la caseta VHS ia-ti MAX...

daca vrei ceva sa rupi gura vecinilor baga mina adinc in buzunar si ia-ti BOOM...

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by cableguy
    eu zic sa schimbi titlul...sa nu se supere conserva pe tine si sa se strice acum pe ultimii metri de garantie...

daca vrei cu adevarat sa te uiti la programele DTH la bani putini si calitate bunicica stai cu digi...

daca vrei ceva sa rupi gura vecinilor baga mina adinc in buzunar si ia-ti BOOM...
    1-Ma K*k in ea conserva...garantia ma mai costa 1500 km si 300€ benzina
    2-La Digi nu mai ramin, doar in cazul in care reusesc sa scot BK-ul din boxa, acum nu mai am ce strica, ca oricum e dusa
    3-Vecinii mei nix verstehen Rumänisch

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

ia-ti premiere si nu-ti bati capul...

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by cableguy
    ia-ti premiere si nu-ti bati capul...
    Premiere am de pe timpul lui DF1, eu vreu sa mai vad ce se intimpla si pe acasa (telenovele )

Băiat de gaşcă Expert
    Posts Thanks / Likes

Mai rabdă o ţâră că n-o fi foc.

De la Max poţi lua doar cartela, nu e nici o problemă. Pentru promoţia aia cu un an gratis trebuie musai să faci un drum acasă şi să cauţi un dealear care mai are cartele. Dealerii au avut acces doar la un numar limitat de cartele abilitate pentru respectiva promoţie.

Repet, mai rabdă puţin, poate le-o da prin Boom că nu le dăm 180 de euro pentru instalări cu japca, cutii NDS Coship şi antene nu'ş de care... Pănă acum grila promite...

ss/indescifrabil

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by iordache
    poate le-o da prin Boom
    GBoom

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

putin offtopic:

E vreo sansa de Boom in Spania? La acoperire ma refer?
    Fuck me... and I`ll fuck you back!

In The Matrix Expert
    Posts Thanks / Likes

Sa revenim la intrebarea ta . De la Max poti lua doar cartela si merge foarte bine in orice receptor cu cam viacces sau universal incorporat , nu este nevoie de imperechere si alte minuni ale tehnicii . In ce priveste calitatea imaginii , sincer eu nu vad nici o diferenta intre cele trei platforme mediatizate , birfite si hulite si nici chiar din punct de vedere al suportului tehnic si logistic . Asta este si cu asta mergem inainte , speram ca odata cu aderarea la UE sa se schimbe lucrurile .

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Ok, cine poate sa-mi dea o adresa de la un Dealer de Max din Banat ce are numai cartele ?
    A mai ramas o intrebare fara raspuns. Ce fac cu cardul de la Digi, il dau inapoi ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)