Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Nou : Boom Karaoke, Boom Live Sports, Boom Secrets

Acuma pe canalul Boom Cinema 1 arata aceste sigle....
    Sper sa nu ma mai Blochezi Fanta

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Astea ar fi echivalentele la OTV,DDTV &CO? Parca ziceati ca astia nu baga canale de umplutura

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Tie ti se pare ca un canal de sport este de umplutura ? De unde stii tu ca acestea sunt niste canale de umplutura ?

Tu tot timpul ai ceva impotriva la tot ce apare... Eu nu am vazut atata rautate ca aici pe forum... Acum 1 an si ceva eram cu totii foarte iritati ca noi romanii nu avem nici un DTH, acum avem 4( ca la noi la nimeni) si dam cu pietre in ele din toate pozitiile, in unele dinainte sa apara...

Vreti sa va spun de ce eram rasul Europei si nu aveam nici un DTH ? Pentru ca nu meritam sa avem . Stiti ca e o vorba veche de cand lumea: Nemultumitului i se ia darul .

In loc sa ne bucuram ca acum avem de unde alege...

Toate cele bune!
    @Serpiko

Anunturi AUTO site de anunturi auto gratuite

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Nu te supara dar BOOM KARAOKE ce o sa fie ?Canal de cinema?Si BOOM SECRETS o sa fie canal de stiri?De ce orice face boom vi se pare asa de senzational?Asta nu inteleg eu.Nu sint fan digi(daca cautati posturile mele o sa va convingeti),dar nici boom.Stiti ce i-mi place la voi? Ca laudati ceva ce (inca ) nu exista.Prin alte parti ,la persoanele care fac asa ceva li se spune"raspindaci".Pe toate forumurile e plin de supozitii cu una si doua cifre,etc.Asteptati si voi sa iasa oferta completa si dupa aia vorbim si facem o comparatie.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

cine nu poate citi intre randuri asa pateste. Este clar: Boom Karaoke - canal propriu de muzica, care o sa prezinte si ceva interactivitate, iar Boom Secret este canalul XXX a celor de la Boom. gymi poate ca unii lauda ceea ce inca nu exista, insa sunt si unii care incearca totul sa nu-l laude ci fac de kkt fara sa apare. nu este aceeasi chestie? marea parte a celor care lauda initiativa sunt oameni care s-au saturat de cablu TV prin satelit si vor un pachet DTH adevrat, cum sunt marile pachete din Europa (TPS, Digital+, Viasat, Premiere, Canal+ etc). Este o problema ca unii asta vor si nu cablu prin satelit?

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

E zic sa asteptam sa vedem cati dintre entuziasti de acum i-si vor face si abonament.Lasa-i sa se lanseze ca vor aparea si nemultumitii.Ma uimeste increderea pe care o aveti intr-un operator care pina acum 2-3 saptamanii nici nu se stia cum se chiama.Toata lumea e incintata de niste supozitii scrise pe un forum!Aratati-mi ceva oficial si mai stam de vorba.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Increderea pe care o avem? EU RESPECT INITIATIVA, nu am incredere. N-am vazut inca preturi n-am vazut echipamente, n-am vazut cum functioneaza sistemul. Si eu sunt de parere sa asteptam pana la lansare. Iarasi incepe sindromul numit "daca zici ceva buni, le venerezi, lucrezi pentru ei, esti platit de ei", un sindrom idiot de pe acest forum si nu numai de pe acest forum ... Forumul este facut pentru supozitii. Speram la mai bine, la ceva european: este o problema? Sigur ca pot sa vina cu niste preturi ca cazi pe burta, sau cu niste scule de 2 lei. nu stim. Insa asta nu ne opreste sa speram la ceva mai bine. Deci fii si tu ceva mai realist si mai deschis, si respecta opiniile altora, si nu ataca orice lucru scris pozitiv, pentru ca aceste lucrurui sunt niste sperante de la niste oameni care nu mai vor cablu TV, vor ceva de calitate.

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Ok,mai vb dupa ce i-si iau zborul.Acum oricum nu are rost.

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Gymi, nu am laudat pe nimeni, am zis doar ca toti trag in toti din toate pozitiile, te rog frumos mai citeste inca odata topicul meu si tragi concluzia la ceea ce am zis eu acolo sau lasa alt user echisdistant sa-si dea cu parerea la ceea ce am scris eu acolo .

Toate cele bune!

P.S.: By the way... sa dea Dumnezeu sa ajunga fiecare DTH din Romania sa aiba cate 500 000 de abonati .
    @Serpiko

Anunturi AUTO site de anunturi auto gratuite

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Boom Sport Live Suna frumos dar chiar nu stiu ce transmisiuni live ne-ar putea oferi atat timp cat televiziunile din Romania ofera absolut tot ce prezinta interes major in acest moment.O televiziune de sport costa bani si asta nu o spun doar eu.
    Singurul care l-a "ars" pe Bogdan-Box

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by serpiko
    Gymi, nu am laudat pe nimeni, am zis doar ca toti trag in toti din toate pozitiile, te rog frumos mai citeste inca odata topicul meu si tragi concluzia la ceea ce am zis eu acolo sau lasa alt user echisdistant sa-si dea cu parerea la ceea ce am scris eu acolo .

Toate cele bune!

P.S.: By the way... sa dea Dumnezeu sa ajunga fiecare DTH din Romania sa aiba cate 500 000 de abonati .
    Din partea mea sa aiba si 1.000.000 ca eu nu ma supar.

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Păi... NHL nu există nicăieri (în România), dar poate să fie de interes şi câteva partide de hochei din Cehia, suedia, Rusia de exemplu... Pentru mine cel puţin.

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

sica, ai vazut tu cumva in direct la vreo televiziune din romania, cum io facut praf englezii pe aia de la fc basel ?!

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Da.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ntire2000
    sica, ai vazut tu cumva in direct la vreo televiziune din romania, cum io facut praf englezii pe aia de la fc basel ?!
    Meciul a fost in direct pe PrimaTV daca nu ma insel.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)