Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 12 of 12
    Om simplu Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Download filme noi si muzica disco?

M-am conectat cu SKY RUNNER pe OPENSKY C3 si nu gasesc decat 4 filme demonstrative si 3 melodii de kko. Am citit pe acest forum ca ati facut sute de CD-uri cu filmele, muzica si software-ul (care oricum este shareware) downloadat de aici. FILME NOI SAU MUZICA NOUA SE GASESTE PE UNDEVA? PS: SUNT NOVICE [email protected]

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Pe spotul spre Craiova se emit numai acele 4 filme si melodiilea alea de 3 prazuri.
    Pe spotul de Cluj vine full data .

Om simplu Teacher
    Posts Thanks / Likes

********* cum vine asta? Faci mishto de mine? Fac eu ceva gresit sau.... Sunt incepeator. Te rog frumos sa-mi spui, pentru ca am citit pe forum cam tot ce scria de internet dar nimik.

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

johny cred ca nu ai citit cu atenzie ,mai citeste odata.
    Vezi ca aici nu se fac CD-uri,ai gresit magazinul.

Om simplu Teacher
    Posts Thanks / Likes

Departe de mine gandul sa fak cd-uri. In orice caz cineva a zis ca a facut"sute de cd-uri", la asta m-am referit. EU nu gasesc pe W3 nimik interesant. PE SCURT: Va este greu sa spuneti?

Reclamant Expert
    Posts Thanks / Likes

Omule, ss2 nu e pestru asta. Adica da, la origine, si pentru cei care isi fac abonament de sute si mii de para, destinatzia ei este, totushi, net-ul. Netul prin satelit, de la un provider care iti da, in abonament, tot ce vrei, inclsiv pachete de filme shi muzica disco, fiecare cu pretzul ei.
    Moca - e greu de spus. Tot ce se ia actualmente, e la nivel de test. Adica sint o gramada de downloadere offline pentru net-ul prin satelit, dar aminteste-tzi ca unele fishiere sint criptate, altele incomplete, unele programe iti aduc in majoritate poze shi fishiere exe pe care daca nu le filtrezi te vor virusa, alte programe aduc shi muzica despre care os a constatzi ca nu este ceea ceiti doresti, etc. Asadar scopul acestor programe este informativ, si ele se adreseaza pasionatzilor de teste - nu e furt, ci hobby.
    Vrei muzica? Descarca muzica de pe posturile de radio. Vrei muzica anume? Descarca de pe net, nu de pe offline. Vrei filme? Torrent-urile sint mama filmelor. Sau fa capturi shi compresii de pe ss2, daca capetzi experientza vei vedea ce inseamna dvd-rip quality de pe o placa ss2. Daca nu esti decis sa invezti toate astea, degeaba mai vii pe forum!

Om simplu Teacher
    Posts Thanks / Likes

hgfdgfui trebuie sa iti aduc multumiri deoarece esti singurul care te-ai deranjat sa raspunzi si unuia care nu stie cu ce se mananca internet-ul prin sat. MULTUMESC. Si inca o chestie. Am observat o chestie. Daca cineva (incepator) intreaba ceva raspunsul frecvent primit de la "MENTORI" este" RASFOIESTE FORUMUL". Mama lui de forum! Are mii de pagini. O zi buna

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Poate unii dintre noi au rasfoit cateva forumuri din scoartza in scoartza si dupa cateva saptamani apoi si-au cumparat SkyStar2 .
    Altii isi cumpara SkyStar2 si incep apoi sa rasfoiasca forumuri. Alti isi cumpara SkyStar2 si le e lene sa rasfoiasca.

3 variante au fost mai sus.
    Care e cea corecta ?

Varianta 1 ... !

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

@king
    ...........................
    TV LCD TOSHIBA fullHD 82", DM800+1.4m offset MST-tabla cu 4 lnb+ toroidala cu 12 lnb =>>> acces 53est-5vest

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Sa-ti dau eu varianta corecta @*********:
    Ca si in politica romaneasca, unii au ajuns la oase si rod la ele nu ptr ca au merite deosebite ci ptr ca doar au fost primii din variimotive. Insa nu stiu daca si tu mergi mai departe si vrei spaga ptr informatii
    offset 90 Al Hispasat, offset 1.30 Al, SS2, invacom alb, Dream500, Act 18'', VBoxII

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

DEgeaba faceti misto KB are mare dreptate:
    cazul meu :
    Intr-o noapte de octombrie 2003 am dat intimplator pe net de skystar2 Initial mi s-a parut o himera cum sa stie o placutza amarita atitea kestii
    Dar nu aveam bani de asa ceva momentan.
    Si am continuat sa citesc ,m-am inscris pe forumuri ,am citit tutorialele de pe http://www.skystar2.go.ro/howto/.
    Stiam aprproape totul si totusi nimic.
    Si de asta mi-am dat seama cind am ajuns sa am placutza in PC-ul personal.Si am continuat sa citesc si kiar si acum la un an si ceva inca
    descopar kestii noi la aceasta placa.
    Sunt o gramada de informatii pe forumul asta adunate din experienta sutelor de ore de teste a membrilor .

SE pare ca asta e "plaga" societatii noastre actuale.Nimeni nu nu are rabdare ,toti vor dea gata totul ,bagat cu linguritza .Dispare pasiunea de a descoperi din propriile teste si incercari lucruri noi si ale impartasi altora .
    Si asta e trist ,tare trist....

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by bogdani
    DEgeaba faceti misto KB are mare dreptate:
    cazul meu :
    Intr-o noapte de octombrie 2003 am dat intimplator pe net de skystar2 Initial mi s-a parut o himera cum sa stie o placutza amarita atitea kestii
    Dar nu aveam bani de asa ceva momentan.
    Si am continuat sa citesc ,m-am inscris pe forumuri ,am citit tutorialele de pe http://www.skystar2.go.ro/howto/.
    Stiam aprproape totul si totusi nimic.
    Si de asta mi-am dat seama cind am ajuns sa am placutza in PC-ul personal.Si am continuat sa citesc si kiar si acum la un an si ceva inca
    descopar kestii noi la aceasta placa.
    Sunt o gramada de informatii pe forumul asta adunate din experienta sutelor de ore de teste a membrilor .

SE pare ca asta e "plaga" societatii noastre actuale.Nimeni nu nu are rabdare ,toti vor dea gata totul ,bagat cu linguritza .Dispare pasiunea de a descoperi din propriile teste si incercari lucruri noi si ale impartasi altora .
    Si asta e trist ,tare trist....
    me too..nuam io am inceput din 2002 cind nu se decoda nimica cu ia
    iar ca replay la afirmatzia ta..unii sau saturat sa tot repete aceleashi chestii...shi acuma am salvat pe calc pagini intregi de pe fostul forum de ss2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)