Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 14 of 14

Thread: PROMO

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Default PROMO

M-am decis .Dupa o indelungata chibzuinta m-am hotarat sa profit de exceptionala oferta de pe site-ul DIGI.Ma abonez din nou si o sa am HBO si Cinemax cadou pina la sfirsitul lui 2005.Ca bonus o sa am bineinteles si Telesportul in pachetul de baza .Si ca superbonus poate se hotarasc dracului si cei de la Digi sa actualizeze odata jalnica tentativa de site.S-au poate vin macar cu vreo promotie valabila pina la sfirsitul anului 2004.

somnambul Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Asa sa faci! Mai ales ca o sa ai parte si de o SUPERBOMBA: in 31 februarie 2003 o sa primesti ca megaextrabonus noul receptor, cu PPV preplatit pana in 2001, cu singura conditie sa semnezi un contract ferm de abonament pana in 1985, pe care il vei primi prin posta in 2008.
    Numai bine!

Jucarii pentru copii:
    DM500s, DM7025s, DM800HD, Strong SRT4400, Conserva Boom, HH Strong 2100, Offset 1.2 AL (Strong), Sharp 0.5 db, TH50PV70. Abo Boom + Focus (pre-pay).

I'm the truble man! Expert

Posts Thanks / Likes

@to all

Oameni buni si dragi ! Inteleg ca sunteti nemultumiti dar nu va uitati putin la alte oferte? Focus se chiunie de 8 luni cu un TP si sa nu mai zicem de amanari, lansari si relansari . MAX se complica .. cu lnb-uri si sateliti.! Nu cred ca site-ul este important ( pentru moment) ci calitatea si oferta actuala. Este o piata libera va puteti abona unde vreti . Nu mai aruncati noroi in oamenii care muncesc si in oamenii CARE AU RESUSIT SA AUDUCA IN CASELE VOASTRE UN PACHET BUN CU UN PRET EXTREM DE BUN

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Ca sa actualizezi un anunt ai nevoie de citeva minute,iar parerea ca un site nu este important este eronata. Site-ul reprezinta cartea de vizita a respectivului si de cele mai multe ori dezvaluie destul de multe in ceea ce priveste seriozitatea si calitatea.E ca si cum pe placuta de pe usa directorului tehnic ar scrie WC.Ce parere si-ar face un vizitator care n-are de unde sa stie ca acel director chiar este competent?

Posts Thanks / Likes

[quote="ioany"]Ca sa actualizezi un anunt ai nevoie de citeva minute,iar parerea ca un site nu este important este eronata. Site-ul reprezinta cartea de vizita a respectivului si de cele mai multe ori dezvaluie destul de multe in ceea ce priveste seriozitatea si calitatea.E ca si cum pe placuta de pe usa directorului tehnic ar scrie WC.Ce parere si-ar face un vizitator care n-are de unde sa stie ca acel director chiar este competent?[/qu
    ote]

Te contrazic.. Ai dreptate 50 %. Sa reamintim un lucru SERVICIUL DTH este adresat oamenilor care nu AU CABLU si in cel mai rau caz LOCURI IZOLATE .

Crezi tu ca Marghioala stie ea sa navigheze pe net? sau mai bine zis sa umble cu computadorul? . Te las pe tine argumentezi

EXACT CUM ZIC TOTI OPERATORII . SERVICIUL DTH ESTE ADRESAT CELOR FARA CABLU

De ce nu te uiti si la site*-ul MAX , FOCUS.? Te rog sa faci un paralelism intre ele.

Numai bine

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Eu m-am abonat la digi nu din cauza ca nu aveam cablu ci pentru ca eram profund nemultumit de calitatea si numarul de programe pe care il ofera societatea de cablu al carui abonat am ramas totusi din ratiuni legate de numarul de receptoare tv pe care le am. Am ales digi dupa o aprofundata analiza si comparatie intre serviciile oferite de cei trei competitori . Singurul mijloc de care am dispus in acel moment a fost tocmai site-urile celor trei si discutiile de pe forumuri.Am mai multi prieteni care au facut acelasi lucru.De aceea consider ca digi nu este o oferta destinata exclusiv bananierilor,si consider ca nu este un efort incomensurabil al celor de la digi sa mentina la un nivel minim de actualizare un site care este destul de mult accesat.Asta fara a nu recunoaste ca in pofida multor probleme este cel mai bun furnizor actual de servicii dth. Tocmai de aceea trebuie sa-si respecte cartea de vizita si sa-si imbunatateasca serviciile .Nu e totul sa cistigi niste abonati,mai trebuie sa-i si mentii.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

saltare fratilor.si eu sunt multumit de digi dar cred ca un site este oglinda unei societati.adica vorba ceea o faci sau nu o faci,dar daca o faci fa ceva cu profesionalism,nu exista scuze pt neactualizarea site-ului ba da exista :indiferanta si amatorism.hai sa traim.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ady18
    Crezi tu ca Marghioala stie ea sa navigheze pe net? sau mai bine zis sa umble cu computadorul?
    Te contrazic vehement:

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Kroky
    Quote Originally Posted by ady18
    Crezi tu ca Marghioala stie ea sa navigheze pe net? sau mai bine zis sa umble cu computadorul?
    Te contrazic vehement:

SUNT SOCAT

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Fiti Aliati
    Dreambox

Multi Banned User Expert
    Posts Thanks / Likes

Ma abonez din nou si o sa am HBO si Cinemax
    un reset era de ajuns si era si gratis.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Eu sant de parere ca ar trebui sa-si actualizeze pagina de net. Mai ales ca doar pagina de start este foarte veche. O mare parte a fost actualizata in Februarie, cand au scos Senso din lista de programe si a aparut actualizarea de soft.
    DIGITV pe HSS-1120NA si Humax Digi+2

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Cothy
    Eu sant de parere ca ar trebui sa-si actualizeze pagina de net. Mai ales ca doar pagina de start este foarte veche. O mare parte a fost actualizata in Februarie, cand au scos Senso din lista de programe si a aparut actualizarea de soft.
    Lucru valabil si pentru canalul Digi tv info unde sunt la fel ramasi in 2005.
    Halal profesionalism.
    O afacere serioasa beneficiaza si de o promovare pe masura

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Sa vedeti cum e sa lucrezi tot timpul cu net de la rds,si sa suni la serviciul clienti.Esti tratat pe masura.Isi permit sa faca ce vor ,fiind primii si cei mai tari in domeniu,fara concurenta.Noroc ca mai apar solutii tehnice la preturi comparabile si din partea altora,dar e greu sa faci pasul catre ceva care nu se stie,nu e probat,dar asta se va intimpla in curind,ca nu se mai poate:servicii din ce in ce mai proaste(e adevarat ca se fac si reduceri cind sint intreruperi),dar....Cred ca va fi doar o chestiune de timp sa invatam sa schimbam ceva probat cu ceva nou,mai bun.
    Asa era si la Connex,se purtau frumos,nu stiau cum sa mai atraga clienti,si acum,vezi ca te incarca la factura,ai dovezi ca s-a mai intimplat si le convine sa te piarda de client.decit sa te trateze cu respect si buna vointa.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)