Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 6 of 6
    Junior Member Master
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Merita un T-Rex...?

Am un Dragon care nu vrea (cel putin asta am gasit pe Internet) sa faca o pereche functionala cu o cartela c****** sau cu d****. Vreau sa-mi fac rost de urmasul Dragonului, adica de un T-Rex. As vrea sa stiu daca pentru noul modul la care am vazut ca loader cardul arata altfel, am nevoie de un alt soft, sau e valabil Predator? In caz ca da, raman la batranul meu ****** all cam.
    Si daca tot am indraznit cu intrebarea, o incerc pe-a doua: d... e mai scumpa decat c..., mi-o recomandati pe cea mai scumpa, sau nu?
    Cu multumiri,
    Radulescu

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Re: Merita un T-Rex...?

Quote Originally Posted by Radulescu
    Am un Dragon care nu vrea (cel putin asta am gasit pe Internet) sa faca o pereche functionala cu o cartela c****** sau cu d****. Vreau sa-mi fac rost de urmasul Dragonului, adica de un T-Rex. As vrea sa stiu daca pentru noul modul la care am vazut ca loader cardul arata altfel, am nevoie de un alt soft, sau e valabil Predator? In caz ca da, raman la batranul meu ****** all cam.
    Si daca tot am indraznit cu intrebarea, o incerc pe-a doua: d... e mai scumpa decat c..., mi-o recomandati pe cea mai scumpa, sau nu?
    Cu multumiri,
    Radulescu
    Din cate stiu e unul si acelasi lucru si T-REX nu aduce nimic nou fata de un Dragon cam ci e doar o schimbare de brand.
    La mine merge cerebro merge de rupe cu Dragon 3.30 , nu am testat pe 3.31.Ce file ai pus in cerebro ?

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

T-Rex functioneaza cu acelasi soft ca si Dragon. Iar c****** merge bine pe Dragon, eu nu am asa card, dar am probat cardul unui prieten pe Dragonul meu si era OK. Iar d**** se pare ca este chiar mai ieftina decat c******.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

"D" se spune ca va avea suport mai puternic in viitor decat "C" . Lumea vorbeste de NOVA , ****** 2....dar eu nu mai cred nimic pana nu vad.

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Junior Member Master
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Fanta, Kroky, va multumesc frumos. Astazi o sa-mi comand o d., ce ma uimeste la culme, e ce au publicat nemtii pe un seit unde scrie clar ca c. NU merge in modulul Dragon, in schimb merge in T-Rex. In fine...
    File-urile pentru d. vreau sa le iau de pe pagina noastra de la other cards files, sper ca c. si d. au nevoie de acelasi soft. Fanta, intrebi pentru ca stii o alta sursa?
    Un sfarsit placut de saptamana,
    Radulescu

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default o impresie

Eu am si T-rex si Dragon. Folosite in acelasi receptor, Kaon 570 cu 2ci, cand unul cand celalat, cu Predator 3.30, impresia mea este ca posturile se deschid mai repede cu T-rex. Oricum diferenta intre ele, cel putin la mine, nu este semnificativa.
    Gigel

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)