Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 42
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Maximul nesimtirii si incompetentei la Digi

In decembrie ma prezint la o caserie digi si ii spun cretinei ( a se citi casieritza ) : doresc sa platesc pe 6 luni , baza , maxpak + telesport .
    platesc 1.800.000 in circa si plec linistit acasa ..
    Ieri observ ca nu imi merge maxpack ...zic ..nu o fi luat cheile de pe martie si sun linistit la digi ...operatorul imi raspunde educat ...nu ati platit maxpack ...raman masca ....ma uit pe c hitanta si SURPRIZA ....este platit maxpack DOAR PE 01.06-30.06. 2006
    Se prezinta TATA la caserie si vrea sa platesca pe restul si nu se poate ! Pai pt o problema pe care au creat-o EI ...EU clientul sunt ZERO ....eu pana in iunie nu pot sa mai vad maxpack chiar daca VREAU SA PLATESC
    DECAT SA ANGAJATI TOATE TRASEISTELE care nu inteleg LIMBA ROMANA mai bine v-ati ingriji de relatiile cu clientii !
    Sunteti de toata JENA digi ...sper sa iasa cat mai repede qtv ..
    Este cineva de la digi sa poate sa dea o explicatie

EPISODUL S-A PETRECUL IN TIMISOARA ..IN COMPLEXUL FAVORIT !

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

calmeaza-te tata....
    eu ieri am fost la OPC....pe tine ce te opreste sa te duci ?!?

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

bine ca ai pastrat chitanta sa te lamuresti...ca altfel ai fi jurat ca ai platit pe toata perioada....
    Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
    Optibox Spider HD
    HSS-7160NA (DigiTV)
    90E - 34,5V

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ntire2000
    calmeaza-te tata....
    eu ieri am fost la OPC....pe tine ce te opreste sa te duci ?!?
    distanta ...dar peste cateva zile ajung prin zona

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Eu am platit MAxPak in decembrie pina-n 01.05.2006 si alaltaieri(01.03) a inceput sa-mi dea Nota 10 la MaxPak. Ieri le-am sunat(la activare) dupa nici un minut au raspuns, mi-au cerut numarul cardului si citeva ora era activat MaxPAk.....

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by galagonya
    Eu am platit MAxPak in decembrie pina-n 01.05.2006 si alaltaieri(01.03) a inceput sa-mi dea Nota 10 la MaxPak. Ieri le-am sunat(la activare) dupa nici un minut au raspuns, mi-au cerut numarul cardului si citeva ora era activat MaxPAk.....
    Pai asa am facut si eu ...dar cand i-am dat nr cardului mi-a spus : nu este platit decat pe luna iunie ..

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Re: Maximul nesimtirii si incompetentei la Digi

Quote Originally Posted by award
    In decembrie ma prezint la o caserie digi si ii spun cretinei ( a se citi casieritza ) : doresc sa platesc pe 6 luni , baza , maxpak + telesport .
    Ieri observ ca nu imi merge maxpack ...zic ..nu o fi luat cheile de pe martie si sun linistit la digi ...operatorul imi raspunde educat ...nu ati platit maxpack ...raman masca ....ma uit pe c hitanta si SURPRIZA ....este platit maxpack DOAR PE 01.06-30.06. 2006
    Se prezinta TATA la caserie si vrea sa platesca pe restul si nu se poate ! Pai pt o problema pe care au creat-o EI ...EU clientul sunt ZERO ....eu pana in iunie nu pot sa mai vad maxpack chiar daca VREAU SA PLATESC
    SI DECAT SA ANGAJATI TOATE TRASEISTELE care nu inteleg LIMBA ROMANA mai bine v-ati ingriji de relatia cu clientii !

La fratele tau este taman invers esteplaytit pe chitanta pana in luna Aprilie dar ecran negru

De unde deducem ca DIGI=CACAT SERVICI
    Mare noroc am cu GBOX-ul
    Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Re: Maximul nesimtirii si incompetentei la Digi

Quote Originally Posted by award
    SI DECAT SA ANGAJATI TOATE TRASEISTELE care nu inteleg LIMBA ROMANA mai bine v-ati ingriji de relatia cu clientii !

Asa se intampla cand angajezi prelucratoare prin aschiere pe post de casierite...
    Salut Prieteni!

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

Pai de ce va mirati atita fratilor ?
    Acum citeva zile s-a plins unul in gura mare pe-aici pe forum ca de ce mai vad Maxpack cei care n-au platit pentru el ... Digi a luat masuri imediate, si acum nu mai vad nici cei ce au platit, nici cei ce nu au platit ...
    Banuiesc ca a fost mai simplu pentru Digi sa le taie Maxpack la toti, si sa astepte la telefon sa vada care suna sa fie reactivati, decit sa caute de la inceput in toata banca de date sa vada cine mai are Maxpack si cine nu...

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Asa sant aceste casierite caci si eu am platit Telesportul pe ianuarie si februarie iar cand sa platesc si pe martie a spus ca nu trebuie platit decat numai baza si uite asa am ramas fara Telesport.Cine strica imaginea lui Digi,asta sa intamplat la o casierie in Iasi. Va spun eu cred ca sant spioane,le da spaga Maxul si Focusul sau se gandesc nu stiu la ce!

Multi Banned User Expert
    Posts Thanks / Likes

inscrieti-va in clubul aplaudacilor si nu veti regreta cind te gindesti ca
    erau unii care ieri aduceau omagii glorioasei digi.astia oare nu au cu ce gindi

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by loko
    Pai de ce va mirati atita fratilor ?
    Acum citeva zile s-a plins unul in gura mare pe-aici pe forum ca de ce mai vad Maxpack cei care n-au platit pentru el ... Digi a luat masuri imediate, si acum nu mai vad nici cei ce au platit, nici cei ce nu au platit ...
    Banuiesc ca a fost mai simplu pentru Digi sa le taie Maxpack la toti, si sa astepte la telefon sa vada care suna sa fie reactivati, decit sa caute de la inceput in toata banca de date sa vada cine mai are Maxpack si cine nu...
    Digi Digi Digi Digi Digi Digi

Sa traiasca admin ca avem

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

cui nu-i convine, sa se aboneze la sky italia, sa vada daca acolo-i mai bine ... numai azi-dimineata ce-am citit ca saracu' biz*otti a asteptat 32 de ore la palermo pina sa-l activeze

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Se poate ca si in Italia la activari cartele sa fie tot romani,nu-i de mirare 1

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by gelu_dh
    Se poate ca si in Italia la activari cartele sa fie tot romani,nu-i de mirare 1
    Competenti ca cei de la Digi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)