Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 12 of 12
    Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Default SA-TI TRAIASCA BAIATUL NICKY !

S-a fie sanatos si mult mai destept decat NICKY
    Frate Nicky sai cumparam un ghiozdan sa-l duci la scoala
    cred ca ar trebui

Sanatate celui mic si tot ce isi doreste in viata!

Piciul Alcoolistul
    Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

nu prea stiu cine este nicky dara fratilor ce poate fi mai nealcos pa asta lume decit venirea unui copil sanatos.nicky am trait de doua ori acest lucru superb si din suflet multa sanatate copilului,mamai si tie,fericire,bucurie si numai lucruri nealcose.doamne ajuta.

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by palinca de bihor
    nu prea stiu cine este nicky dara fratilor ce poate fi mai nealcos pa asta lume decit venirea unui copil sanatos.nicky am trait de doua ori acest lucru superb si din suflet multa sanatate copilului,mamai si tie,fericire,bucurie si numai lucruri nealcose.doamne ajuta.
    NICKY = moderator DTH- Romania

Sper ca nu o sa sterga acest topic
    Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

Multi Banned User Expert
    Posts Thanks / Likes

traiasca copilul si parintii pe linga el! ei si acum ca a spart gheata ramine sa exerseze in continuare pina-si face echipa de fotbal

Keep believin` Expert
    Posts Thanks / Likes

D-zeu sa va dea sanatate si minte! @nicky, vezi ca vin pe la voi si-l invat sa regleze antene, numa` sa-mi zici din timp cand poate sa tina o cheie s-un patent in mana
    1.6 Offset Al, Invacom 0.3dB, VBOX 2 Moteck, DVB: Pinnacle PCTV-Sat, act. 18'' , 75°E <> 30°W , DM500s / Focus KSF100 / 2x DigiTV 1160NA / 1x Humax Digi-plus / 0.3dB Gold+0.8m Offset / BOOM TV

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

Sa ai parte de un copil sanatos, frumos si norocos taticule

P.S.: Foarte curand (aprilie) sper sa traiesc si eu aceasta experienta

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

rpintea ajuta dumnezeu si sa vezi ca nu este bucurie mai mare si mai dulce ca aceea de-al tine in brate pe nou-nascut-nu dam in lacrimi dar e frumos sa citim si astfel de mesaje pe forum.sa traiti baieti si nu va sfiiti ca tare nealcos e sa auzi o vorba buna.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Default Nickysor cel mic

Piciule, iti multumesc mult de urare si de gindurile bune! Nu stiu sigur cum ai aflat (desi cred ca Satenicu nu este deloc strain de acest lucru...), dar ai perfecta dreptate: de 3 zile sint un tare mindru si bucuros tatic de baiat.
    Bucuria nu vine doar de la faptul ca este baiat (desi sint misogin, ca si marea majoritate a masculilor), pentru ca mai am o fetita de care sint tare mindru, ci ca am reusit (in pofida celor 40 de ani..) sa(-mi) demonstrez ca sint inca tinar si dornic sa fac ceva care poata sa ramina in urma mea...
    Hmmmm, celor care au deschis mai tirziu televizoarele, pot sa le spun ca este o senzatie unica, greu de pus in cuvinte, nu cred ca se compara cu altceva...
    Imi cer scuze ca raspund atit de tirziu la acest topic, dar chiar nu am mai deschis computatorul in ultimele zile...Nu, nu pentru ca am avut miinile ocupate cu sticle si pahare (va veni si momentul asta) ci pentru ca am avut alte prioritati...

Tuturor celor care mi-au adresat (sau macar au gindit si nu au pus in cuvinte) urari si ginduri bune: va doresc si voua tot binele din lume si sa "gustati" din bucuria de a fi parinte!

Cele bune,

Nicky

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Hey,Nicky...te inteleg perfect ! !Si eu am fost ca tine...
    Sa iti traiasca ,nu numa' baiatul dar si fata !

SI...incepe sa salvezi banu,barbate ! !Nu stiu cum,dar copiii astia devin tot mai "scumpi" pe zi ce trece ! !

Multa sanatate,ca e mai buna decat toate !
    Bafta...si bine ai venit inapoi,printre noi
    Dreambox7020 & WavefrontierT90

Cu bani poti cumpara o casa, dar nu un camin. Cu bani poti cumpara un pat, dar nu somnul linistit. Cu bani poti cumpara un ceas, dar nu si timpul ce se scurge. Cu bani poti cumpara o carte, dar niciodata cunoasterea. Cu bani poti cumpara pozitia sociala, dar nu si respectul. Cu bani poti cumpara medicamente dar nu sanatatea. Cu bani poti cumpara sex, dar nu si dragostea. Cu bani poti cumpara o asigurare, dar nu iti poti cumpara viata. Vezi tu, in viata... Banii nu sunt totul! De aceea, daca ai prea multi... Trimite-mi-i mie !

Technics...is timeless ! ! !

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

nicky, bravo tata

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

In mare parte, membrii RDI au suflet mare si uita de rafuieli si divergente de opinie cand este vorba de un astfel de eveniment, care marcheaza insusi existenta si perpetuarea noastra pe acest pamant. Ar fi bine daca am da o astfel de dovada de unitate mai des.

Sa-ti traiasca feciorul mai @nicky ... In curand, cu ajutorul lui D-zeu, voi deveni si eu pentru a II-a oara tatic ...

ovex

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ovex
    ... In curand, cu ajutorul lui D-zeu, voi deveni si eu pentru a II-a oara tatic ...

ovex
    wow...backup?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)